مؤثرترین روشهای خودآموز یادگیری زبان حتی بدون داشتن پارتنر زبانی

سلام به روی ماهت عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom:دشمنتون شرمنده باشه از صمیم قلبم گفتم خانم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:ارادت (داش مخلصیم :wink::wink::blush::blush::blush:کوچه بازاری بود :wink::blush::wink::blush:) :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:تاج سر و نورچشم هستیند خانم گل :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:انشاالله :pray::pray::hibiscus::hibiscus::tulip::rose:ممنون از این همه لطف و‌محبت و دعاهای دلنشینتون نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:

6 پسندیده

قربان شما مهربان بانو دست بوسه تون هست :rose:

پری جون پاورقی هام یادت نره :joy:

7 پسندیده

ارادت روی ماهش رو میبوسم عزیزدلم :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 پسندیده

چه مقاله ی پرباری :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
مشخصه چقد زحمت پشتش هست. مرسی خانم نیکنام عزیز بابت زمان ارزشمندی که گذاشتین :rose::rose:
مرسی نسیم جان @a.bayani بابت همکاری که داشتی :rose::rose:
دمتون گرم :four_leaf_clover::rose::four_leaf_clover:

6 پسندیده

سلام
خواهش می کنم دوست جانم، زحمتی نبود :rose:

6 پسندیده

قربونت عزیزم خوشحالم مورد رضایتت بوده گلم :smiling_face_with_three_hearts::tulip::tulip:

5 پسندیده

یاد امتحان دفاعی افتادم که از پاورقی سوال داده بود. سر جلسه چه غوغایی شد واسه نیم نمره :joy:

6 پسندیده

خیلی پر محتوا و عالیست من یکبار خوندم ولی ارزششو داره یکبار دیگر هم خواهم خواند. واقعا مطالب مفیدی داره. امیدوارم از این مقالات بیشتر ببینیم چون واقعا سخت و وقت گیره آدم خودش بخواهد جستجو کند. ممنون از وقت و انرژی که می گذارید برای استفاده بچه های زبانشناس

5 پسندیده

:joy::joy:با همین خاطرات پاس کردیم خدایی.

سپاس از شما دوست گرامی :tulip:

5 پسندیده

دغدغه های هر زمانی واسه خودش جذاب هست :slightly_smiling_face:

سلام بزرگوار ممنون از لطف تون و وقتی که گذاشتید امیدوارم به معنای واقعی مفید باشه براتون

9 پسندیده

این ماهر که زیر اسمتون نوشته شده یعنی چه