از تکرار کردن متنفرم

این درس های انگلیسی قدرت رو که گفتند یه هفته باید تمرین کرد یا اون چهار تا تکنیک رو که باید یکیشو حداقل انجام داد من هیچ کدومشو انجام نمیدم فقط درس اصلی رو یه دور می خونم چون دوست دارم برم چیزای جدید بخونم وقتی کار تکراری می کنم چون خیلی عصبی میشم حالا به نظرتون چون تکرار نمی کنم پیشرفت نمی کنم ؟

این تاپیک مربوط به درس« درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « هویت »

4 پسندیده

سلام دوست عزیز

اگر هدفتون یادگیری صحیح و اصولیه، نمیتونم، دوست ندارم و نمیشه نداریم، در ضمن اگر تاکید برتکراره به خاطر اینه که به مرور زمان این مطالب از ذهنتون پاک میشه و بعد یک هفته شاید فقط 10 درصد یادتون بمونه و این یادگیری که یکبار گوش بدم اصلا به درد نمیخوره

6 پسندیده

تنها راه موفقیت در هر کاری تکرار و تمرین

وهیچ راز دیگری وجود نداره

سعی کنید هر درس رو حداقل ۵ بار گوش کنید

و باهاش تکراز کنید

تا کم کم هم شنیدن و هم تلفظ تون بهتر بشه

وقتی خسته شدین برید داستان بعدی ولی داستان های قدیمی رو هم تکرار کنید

7 پسندیده

مطلب مورد علاقه تون رو پیدا کنید و به خط سیر داستان توجه کنید اصلا فکر نکنید دارید زبان می خونید سعی کنید ازش چیزی جدید یاد بگیرید و داستان رو شخصی سازی کنید زیر سوال ببرین دنبال فهم مطلب باشید نه زبان انگلیسی شما همین الان ده دقیقه فارسی صحبت کنید در هر زمینه ای دوست دارید چی اینقدر آسونش کرده که حتی بهش فکر نمیکنی جادوی تکرار چی باعث میشه شما رانندگی کنید موسیقی رو هم عوض کنید همزمانی که دارید با گوشی صحبت میکنید و حواستون به سگی که داره میاد تو جاده هم هست آیا همزمان دارید فکر می کنید نه مطمینا اگه روز اول رانندگی تون باشه تو این شرایط تصادف می کنید ولی چون جادوی تکرار آسونش کرده براتون برای شنیدن و صحبت اگه بخای فکر کنی تا میخای جمله اول رو بفهمی اون جمله ی سومم رد کرده ولی اگه موقعیتی یاد بگیری یک حجم صدا رو به یک مفهوم منتسب میکنی و جواب سریع میدی تا دونه دونه از مغزت استفاده کنی برای فعال شدن اون کانال ها تو مغزت باید فکر نکنی و فی البداهه بگی

4 پسندیده