انگلیسی قدرت

با سلام خدمت دوستان گرامی
برای انگلیسی قدرت آیا لازمه هر روز قسمت لغات و بخونیم ؟
یعنی بعد از یکی دو روز که معنی لغات و دونستیم میشه از این قسمت صرفنظر کرد؟

2 پسندیده

سلام… درسنامه لغات رو بعد از یکی دوبار مرور نیاز نیست حتما بخونین… همینطور که خود ای جی هم میگه… تاکید روی مینی استوری هست

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
بله لازمه هر روز بخونید اما اولویت بندی داره در تکرارش، در لینک زیر گفته شده، اما به ترتیب اهمیت تکرار دقت کنید :point_down::point_down::point_down:

3 پسندیده

سلام حنا جان… من باتوجه به یکی از درسهای خودِ ای جی گفتم این مورد رو… چون خودمم درگیرش بودم، توجه کردم بهش… میگفت درس لغت رو دوبار بخونین کافیه. تمرکزتون رو روی مینی استوری و دیدگاه بذارین.
گرچه اگر‌ کسی هر روز بخونه هم قطعا ضرر نمیکنه.

2 پسندیده

تو روز رو گفته ها، آقا کامبیز هم توضیح دادن، مثلا برای یک هفته اگر مینی استوری رو 21 بار بخونی، درسنامه رو 14 بار و واژگان 7 مرتبه خونده بشه یعنی روزی 3 بار مینی استوری، 2 درسنامه و یکبار واژگان :blush:

7 بار کمه دیگه تو هفته، روزی یکبار :grin::grin:

2 پسندیده

من این قسمت :point_down: رو که خوندم، همون درسهای اول، دیگه خودمو راحت کردم :smile: لغات رو که یاد میگرفتم دیگه سراغ درس لغت نمیرفتم :see_no_evil:
ولی در نهایت هرکس روش مناسب خودش باید پیش بره

2 پسندیده

قربون شکل ماهت بشم 7 بار همون a few times در برابر 21 بار مینی استوریه :wink::wink::wink:

اما خب چیزی که ما به زبان آموز به طور تقریبی میگیم انجام بدن، طبق اون لینک همون تناسب عددی که دادم :rose::rose::pray:

و ممکنه اون وسط یکسری لغات جدید باشن وقتی من هر روز یکبار با مفهوم کاملش بخونم کم کم برام جا میوفته

2 پسندیده

قطعا روشی که زبانشناس پیشنهاد میکنه بسیار موثرتره :cherry_blossom:

1 پسندیده