نحوه محاسبه حداقل میزان مطالعه روزانه به چه صورتی است؟؟

سلام وقتتون بخیر …میخواستم بدونم((زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.))
نحوه محاسبش به چه صورته ؟؟؟ آیا فقط با گوش دادن به فایل صوتی محاسبه میشه؟ چون من گاهی تنظیماتو با توجه به زمان در دسترسم کم و زیاد میکنم این زنجیره بهم میخوره "( این زنجیره یه جورایی واقعا بهم انرژی میده )
به نظر من بهتره طوری تنظیم بشه که شخص از وقتی برنامه رو باز میکنه این زمان محاسبه بشه چون گاهی فقط روی لغات داریم کار میکنیم و شاید روزی زمان کمتری رو به گوش دادن صرف بشه و اینطوری زمان تنظیم شده انجام نمیشه و زنجیره مطالعه کامل نمیشه و از دست میدم:disappointed_relieved:
میدونم شاید بگید مهم مطالعس ولی برای من که خودمو شرطی کردم که حتما زنجیره مطالعه ام کامل بشه حق بدید که باید مهم باشه من مث شما هنوز استاد نشدم…

5 پسندیده

منم وقتی گوش میدم به وویس به یه واژه که میرسم معنیشو نمیدونم در موردش تحقیق میکنم یا مثلا وقتی گوینده حرف میزنه استاپ میزنم و به جمله بندی نگاه میکنم تا نکات گرامری رو متوجه بشم این مکث ها و توقف های زمانی تو نرم افزار محاسبه نمیشه ولی شما تو تایم خودتون محاسبه کنید مثلا من سیستمم یجوریه که در طول روز بیشتر از 5 ساعت نمیتونم مطالعه داشته باشم یا ذهنمو درگیر بکنم خود به خود مخم میگه میخام صد سال سیاه یاد نگیری زبانو ولمون کن بابا :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:البته که میتونم تایم مطالعمو بالاتر ببرم ولی من بفکر کیفیت هستم اهسته و پیوسته میخام یاد بگیرم بخاطر همین به تایم زبان شناس انچنان کاری ندارم تایم خودمو در نظر میگیرم.زیاد به تایم های زمانی و زنجیره های یادگیری توجه نکن ببین خودت چجوری راحت تری تو مطالعه همون تایم معیار مطالعت قرار بده.

2 پسندیده

فعلا برای دقت بالاتر فقط میزان پخش شدن درس ها رو در نظر گرفتیم. چون مثلا وقتی یک نفر درس رو متوقف میکنه ما نمیتونیم بفهمیم آیا واقعا داره درس رو مطالعه میکنه یا کاری داشته و بیخیال شده.

4 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر
یه سوال
تو بخش تنظیمات نرم افزار، دو بخش

1. حداقل میزان مطالعه روزانه
    2.زمان مطالعه در برنامه ها رو جمع کن
    هست…این همون بخشیه که شما بهش می گین “زنجیره یادگیری”
    خب، اگه من نوعی برا بخش اولی، 20 رو بزنم و برا دومی، تیک ش رو فعال کنم،
    باید جمع همه درسام با همدیگه 20 بشه…یا نه…هر بخش از مجموعه؟
    متشکرم
1 پسندیده

سلام،تیک حداقل زمان مطالعه رو جمع کن یعنی تایم گوش دادن تو برنامه زبان شناس و زیبوک و زوم رو با هم جمع کن

3 پسندیده