کلمات جدید و ناشناخته

کملاتی رو که ما علامت زرد میزنیم بعنوان کلمه ای که معنیشو نمیدونیم.به کجا انتقال پیدا میکنه؟از کجا میشه اوردش؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

1 پسندیده

به جعبه ی لاینتر اونا خودشون طی یک زمانبندی معین ازت پرسیده میشن

1 پسندیده

نه اونجا نمیرن.کلا سه تا گزینه داره.میدانم نمیدانم و اضافه به لایتنر.من گزینه نمیدانم و میزنم.گزینه اضافه به لایتنر و نمیزنم که بره اونجا.الان لایتنر من خالیه

1 پسندیده

در حال مطالعه ی کدوم پکیجی؟

1 پسندیده

داستان کودکانه.بسته اول.تازه شروع کردم.داستان جوجه اردک زشت و شاهزاده رو فعلا خوندم

1 پسندیده

خودمم دقیق نمیدونم فک کنم واژه هایی ک میزنی نمیدانم فق هایلایت میشن تا اگه یک جایه دیگه هم اومده بودن هایلایت باشن تا متوجه بشی یعنی حواست به اونا باشه فک کنم همینطوره
اما در کل هر چی بلد نیستی بزن اضافه به لاینتر بهتره بعد در آخر هم همون گزینه ای که آخر هر داستان جدید داره (همه ی واژگان آبی باقی مانده را میدانم) فک کنم یه همچین چیزیه همینو بزن تا فقط اونایی ک نمیدونی هایلایت باشن و برن جعبه ی لاینتر و بعد توی اون جعبه قشنگ طی یک زمانبندی ازت پرسیده میشن و در آخر ک از بس تکرار و پرسیده میشن میرن به حافظه ی بلند مدتت و دیگ از هایلایتی در میان:rose::blush:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز

سه حالت وجود داره، می دانم، نمی دانم و اضافه به لایتنر
می دانم که کلا جایی ذخیره نمیشه
نمی دانم در تمام دروس هایلایت میشه و شما وقتی دروس جدید رو میخونید و این لغات داخلشون هست اونجا میتونید مرور کنید و جایی لیست شده ندارین
اما اونایی که اضافه به لایتنر میشه، آیکون دوم از سمت راست در انتهای صفحه اصلی رو انتخاب کنید (اگر میخواین به همه لغات لایتنر یکجا دسترسی داشته باشید). اگر میخواین لایتنر هر درس جدا مرور بشه روی عنوان درس یک سه نقطه است بزنید و لایتنر رو انتخاب کنید، اگر میخواین لایتنر هر دوره رو یکجا بخونید، علامت بیشتر (سه نقطه) روی اسم دوره رو انتخاب کنید و بعد لایتنر رو بزنید

4 پسندیده