تایپ دوره ی یادگیری انگلیسی با تلویزیون 🔴

سلام بچه ها موافقید درس هایی که متن نداره
متن براشون بنویسیم
لطفا اینجا نظر بدید

این تاپیک مربوط به درس« یادگیری انگلیسی با سریال فرندز » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « یادگیری انگلیسی با تلویزیون »

14 پسندیده

سلام وقتتون بخیر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
به زبان شناس خوش اومدید :rose::rose::rose:
این کار توی تاپیکهای مختلف با نظارت آقای پودینه @Farzad_Poodineh انجام میشه ، لطفا برای انجام این کار ، فراخوان چالشهای ایشون رو دنبال کنید و با ایشون هماهنگ بشید
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

9 پسندیده

سلام دوستان
اگه به صورت داوطلبی برای هر درسی متن بذارید
هیچ مانعی نداره :blush: :rose:

9 پسندیده

متن هایی که می فرستیم اصلاح میشه.؟
چون ممکنه اشتباه داشته باشن

8 پسندیده

مرسی از راهنماییت تون

8 پسندیده

سعی کنید خودتون اصلاح کنید تا جای ممکن

مثلا یک ‌نفر تایپ ها رو انجام بده
و یک نفر اصلاح کنه

چون ما واقعا فرصت نمی کنیم.

10 پسندیده

میشه لطفا به دوستانی که متن میذارن بگید که یادگیری زبان با تلویزیون قسمت فرندز رو زحمت بکشن
من متاسفانه سطحم در حدی نبود که بتونم

7 پسندیده

سلام
تمام درس های این دوره رو خود ویدیو زیر نویس چسبیده دارن
میتونید همونا رو تایپ کنید

10 پسندیده

سلام الهام جون وقتتون بخیر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
اگه دوست داشته باشید ، من میتونم باهاتون همکاری کنم، با هم انجامش بدیم :hugs::hugs::hugs: منتظر جوابتون توی پیامهای خصوصی هستم :raising_hand_woman::raising_hand_woman::raising_hand_woman:

10 پسندیده

سلام سما جان خوبی؟ گفتم بهت بگم دوره بازی تاج و تخت و هری پاتر رو من دارم اماده میکنم گفتم بهت بگم که در جریان باشی :blush::tulip:

11 پسندیده

سلام دوستان گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::white_flower:شب بر همگی خوش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::rosette::white_flower:دوره‌ یادگیری با تلویزیون را من با جناب پودینه هماهنگ کرده بودم که انجامش بدهم و تقریبا تمام دوره ها رو در کنار هم دارم پیش میبرم و تاالان نزدیک به ۳۰فایل آن بارگذاری شده :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:دوستان هرکسی دارد این کار را انجام میدهد لطفا اطلاع دهد که چندکاره نشود.باتشکر از همگی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:حداقل با برنامه ریزی صورت بگیرد :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:

14 پسندیده

سلام عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
ممنون که اطلاع دادید :pray::pray::pray:

9 پسندیده

سلام میترا جان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
ممنون که اطلاع دادید :pray::pray::pray:
خیلی هم عالی :star_struck::star_struck::star_struck:چشم حواسم هست :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
اگه امکانش هست ، دروسی که لازم به ویرایش داره رو اینجا اطلاع رسانی بشه تا بهتر کارها پیش بره :hugs::hugs::hugs:

11 پسندیده

سلام به روی ماهتان سمانه جان :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::rosette::white_flower:ابتدا همگی دوستان دست نگه دارند تا من با جناب پودینه هماهنگ کنم سپس اطلاع رسانی صورت میگیرد نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:

10 پسندیده

من برای هر گونه کمکی برای بهتر شدن برنامه آماده ام ، درسته وقتم کمه ولی بسیار مشتاقم و براش یه وقتی رو در طول روز خالی میکنم :raising_hand_woman::raising_hand_woman::raising_hand_woman:

12 پسندیده

خیلی هم عالی عزیزم :rose::rose::rose::rose::rose:

10 پسندیده

سلام میترا جان فک میکنم برای درس هایی که گفتم قبلا بهتون اطلاع دادن :blush:

11 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:من فقط علاالدین مربوط به حنانه جان را میدونستم اصلا اطلاع نداشتم شما هم داریند انجام می دهیند الان برای همین شوکه شدم :joy::joy::joy::joy::joy:شاید هم من خیلی حواسپرت شده ام :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:من دوتا درس از هری پاتر رو بارگذاری کردم زندان آزکابان و تالار اسرار :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet:

11 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم
برای من قسمت فرندز خیلی مهمه

9 پسندیده

پس لطفا شما انجام بدید
ما قسمت های دیگه رو انجام میدیم:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

8 پسندیده