تایپ دوره ی یادگیری انگلیسی با تلویزیون 🔴

میترا جون فرمودن که خیلی از قسمتهای دوره یادگیری با تلویزیون رو انجام دادن ، باید ببینیم چه قسمتهاییش مونده تا دوباره کاری نشه

میترا جون بیزحمت اعلام کنید که کدوم قسمتها مونده :pray::pray::pray:

8 پسندیده

سمانه جان عزیزم من فردا لیست فایلهای که انجام شده را اینجا قرار میدهم بعد هماهنگ میکنیم چه کسی کدام قسمتها را انجام دهد خوب نازنیینم؟؟ :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:
هری پاتر و بازی تاج و تخت را محدثه جان دارند زحمتش رو می کشند که دستش بینهایت درد نکند و خداقوت بهش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:
آشنایی با مادر و بیگ بنگ هم انجام شده :tulip::rose::rose::hibiscus:
۱۲ تا درس بخش یادگیری انگلیسی با فیلم هم انجام شده ازسه فایل دیگه هم تقریبا از هرکدام ۸تا الی ۵درسش انجام شده
انشاالله فردا ۱لیست تهیه میکنم قرار میدهم :tulip::rose::rose::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette:

9 پسندیده

سلام میترا جون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: صبح اولین روز تابستونتون به خیر و خوشی :rose::rose::rose::rosette::rosette::rosette::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::blossom::blossom::tulip::tulip::tulip:⚘⚘⚘

هر قسمتی رو که دستور بدید. من در خدمتم فقط خواهشا اگه امکانش هست زمان تعیین نشه :pray::pray::pray: چون من روزی یه ساعت بیشتر نمیتونم وقت بزارم و اصلا هم پشت گوش نمیندازم ، کاری که قول میدم رو انجام میدم ، وقتی براش زمان تعیین میشه ، فقط الکی حرص میخورم :pleading_face::pleading_face::pleading_face:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

9 پسندیده

سلام به روی ماهت قشنگم @sama-golab :tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:مرسی خوشگل من :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet:عزیزم خدمت از ماست :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:نازنیینم به اختیار خودت زمان هم نداره فعلا :wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand:فقط خودت هرکدوم رو دوست داری انتخاب بکن اینجا اعلام کن تا کنار فایل مورد نظرت اسمت رو بنویسم که دوستی انتخابش نکن :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet:آتش به اختیار دورت بگردم :tulip::rose::hibiscus::sunflower:لطف و محبت میکنی نازنیینم سروی میکنی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower:

7 پسندیده

یادگیری انگلیسی با سریال فرندز در کدام بخش زبان شناس هست؟

6 پسندیده

سلام میترا جون
ممنون از زحمتی که میکشی

6 پسندیده

سلام
در قسمت زبان شناس
یادگیری با تی وی
قسمت سریال فرندز

8 پسندیده

سلام به روی ماهتون @elham62 :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:صبح اولین روز تابستونتون سرشار از میوه های موفقیت :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::rosette:ارادت خانم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:

7 پسندیده

اشکال نداره عزیزدلم دستت بی نهایت درد نکنه این چه حرفیه من از اردیبهشت شروع کرده بودم اما از اول خرداد کارای دانشگام شروع شد کلا گذاشتم کنار وقت نداشتم احتمالا یادشون شده بهت بگن :four_leaf_clover:⚘:tulip::tulip::tulip::blush::star_struck:

7 پسندیده

من ۹۵ را انجام میدهم

7 پسندیده

سلام عزیزدلم @mohadeseh34 :tulip::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:صبح اولین روز از تابستانت سرشار از میوه های خوش طعم موفقیت :tulip::rose::rose::hibiscus:انشاالله بخوبی پیش بره کارهای دانشگاهت عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:احتمالا فراموش شده اطلاع رسانی کنند :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet:مشغله ها زیاده :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:

7 پسندیده

پبداش نمی کنم ، مکنه یه اسکرین شات بفرستید. مرسی

6 پسندیده

میترا جون ببخشید که من زیاد نظر میدم :pray::pray::pray: میگم این تاپیک رو پین کنیم ، چند روز صبر کنیم تا تعداد داوطلبین بیشتر بشه بعد از قسمت اول ، هر تعداد درس هست بین همدیگه تقسیم کنیم، تا هرج و مرج به وجود نیاد ، مثل تاپیکهای قبلی ⚘⚘⚘⚘⚘:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rosette::rosette::rosette::rosette::rosette::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

چه حرفی عزیزدلم @sama-golab :tulip::rose::hibiscus::sunflower:شما سروری نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:نظرتون روی چشمهام جا داره :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:کاملا درست میفرمایند عزیزم اما من نمیتونم پین اش کنم و اینکه فعلا اولویت با درسهای بدون متن A.J هست و فعلا این مورد کاملا خودجوش برای بچه هااست
من دو روز بود دیدم این تاپیک زده شده وشماعزیران میخواهید چنین کاری بکنید باآقا فرزاد عزیز مشورت کردم که اینجا فایلها را اعلام کنم و با هرکسی دوست داشت هماهنگی لازم را انجام بدهم تا چند کاره نشود و یکمی با برنامه کار تایپ دوره انجام شود تا وقتی که زمانش برسه فداتبشم
برای همین فکرنکنم بشه پین کرد تا زمانیکه نوبت به این دوره برسه عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

سلام دوستان خسته نباشید

دوستان من درس 1ازمجموعه هری پاتر انجام میدم
ولی اگه خودتون خواستید درسهای دیگه ای بدید من سطحم مبتدیه درسهای که کامل زیرنویس دارن که بتونم کلماتی که نمیدونم ازش استفاده کنم بهم بدید ازتون ممنون میشم

8 پسندیده

سلام خانم خلیلی عزیز @khalili2 :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom:ظهراولین روز از تابستان پر مهر و پرحرارتان بخیرو شادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::sunflower::blossom::tulip::rose:عزیزجان هری پاتر و بازی تاج و تخت را محدثه جان انجام داده اند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::relaxed::relaxed::relaxed::bouquet::rosette::rosette:گلم از درسهای که قرارداده ام باید انتخاب کنید نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:و برای تایپ فقط زیرنویسها و متنهای درون ویدئو را باید زحمت تایپش رابکشید جاهای که زیرنویس و متن ویدئویی ندارد و فقط گوینده دارد صحبت می کند نیاز به تایپ ندارد عزیزم :tulip::rose:

6 پسندیده

سلام میتراجان ممنونم :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

میتراجان
من درس 1و2از مجموعه سلبریتی ها برداشتم

7 پسندیده

سلام به روی ماهت نازنیینم @khalili2 :tulip::rosette::blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus:خانم خلیلی عزیز کدوم درسها میشود؟؟ کدام از شماره ها است؟؟ از پیام زیر ببینید
:cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:لطفا از خود برنامه انتخاب نکنید از درسهای که بالا مشخص کردم انتخاب کنید و بعد بروید در زبانشناس آنجا پیدایشان بکنید و زحمت تایپ را شروع فرمایند باتشکر از همکاریتان خانم گل :tulip::bouquet::blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus:

7 پسندیده

لطفا هر کسی هر بخشی را که انتخاب کرد اینجا اعلام کنه
و بعد از اتمام هم خبر بدیم:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
ممنون ار میترای عزیز

7 پسندیده