تایپ دوره ی یادگیری انگلیسی با تلویزیون 🔴

سلام میترا خانم
دو سوال:
مواردی که در قسمت‌های تکراری اومدن، موارد تایپ شده هستن؟ دیگه نیاز به تایپ نیست دیگه؟

از عناوینی که آوردید، موردی اگه انتخاب کنیم در اپ زبانشناس هستش؟

6 پسندیده

سلام به روی ماهتان :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:ظهر تابستانیتان سرشار از میوه های خوش طعم موفقیت :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip:
موارد تکراری تایپ نشده است شما در قسمتهای که شماره زدم انتخاب میکنید در یکی از قسمتها که تایپ کردیند و بارگذاری کردیند همان متن رو دوباره کپی میکنید و انتقال میدهید آنجا که آن درس تکرار شده و انجا هم بارگذاری میکنید :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:تمام عناوینی که اورده ام و شماره گذاری کرده ام در زبانشناس هستند سر تیترها را دقت کرده باشیند مشخص کرده ام کدام شماره ها که نامش هم کنارش نوشته ام مربوط به کدام عنوان است :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower:
مثلا شماره ی ۹۰ که زدم و کنارش نوشته ام دخترها و پسرها زیر مجموعه ی سریال فرندز است که دوستان مستقیما بروند همان قسمت و درسشان را پیدا کنند و نیاز نباشد هر۶تا فایل را بگردند :relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:امیدوارم توضیحاتم واضح بوده باشد برایتان دوست عزیز :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::rose:

8 پسندیده

بسیار عالی توضیح دادید.

من شماره‌های زیر رو انجام می‌دم:

۱۵-در جستجوی خوشبختی و ویل اسمیت
۷۷-مصاحبه با ویل اسمیت

5 پسندیده

لطف می کنید سپاس فراوان :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose::blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

میترا جون، با اجازتون من درس احمق و احمق تر رو برداشتم ، جلوی اسمم منشن گذاشتم ، چند دقیقه اش زیرنویس نداره ، خدا کنه از این چالش سربلند بیرون بیام

6 پسندیده

میتراخانم
درس 28 انگلیسی باآدام لویین
درس 29اصطلاحات خیابانی باویل اسمیت
میگیرم
ممنونم از راهنمایبتون💐

8 پسندیده

عزیزم @sama-golab فقط جاهای که زیرنویس دارد را تایپ بکن هرجا زیرنویس نداره نیاز نیست :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::hibiscus:لطف کردی عزیزم :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::hibiscus::rose:مطمئنا سربلند هستی نازنیینم :rose::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::rose::tulip:

6 پسندیده

خیلی خیلی سپاسگزارم زحمت شد مرسی :rose::sunflower::cherry_blossom::blossom::hibiscus::rose::tulip:ارادت نازنیینم :hibiscus::cherry_blossom::sunflower::rose::tulip:

6 پسندیده

با اجازت من تایتانیک رو هم برمیدارم, چندین بار زبان اصلی و زبان فارسی این فیلم رو دیدم :wink::wink::wink:

6 پسندیده

خیلی هم عالی، واقعا خوشحالم کردی عزیزم :hugs::hugs::hugs:

6 پسندیده

اجازه ی ما هم دست شماست نازنیینم :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus:اختیار داریند باشه عزیزم لطف میکنی :rose::sunflower::cherry_blossom::hibiscus::rose:واقعا فیلم قشنگی :rose::sunflower::cherry_blossom::blossom::hibiscus:سپاس عزیزدلم :rose::hibiscus::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::hibiscus::rose::tulip:

5 پسندیده

میترا جان لطفا راهنمایی کن
وقتی دارم تایپ میکنم فیلم رو نمیبینم فقط صدا رو میشنوم
میشه راهنمایی کنی

5 پسندیده

برای تایپ کافی فیلم رو نگه داری متنش رو ببینی تایپ کنی اگه اینطوری سختت هرچی رو میشنوی تایپ کنی بعد اتمام تایپ کل فیلم برگردی تیکه تیکه نوشته هات رو بامتن مقایسه کنی و نگارشش رو اصلاح و ویرایش کنی عزیزم :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::hibiscus::rose::tulip::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:

5 پسندیده

میتراخانم من شماره 6شیرشاه روالان دیدم این روهم برمیدارم

6 پسندیده

باشه عزیزم :blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose:زحمت می کشید خیلی خیلی محبت می کنید :hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::sunflower::rose:

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز و دوست داشتنی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette:صبح اولین روز از تابستان گرم و پرازثمره ی شکوفه های بهاریتان بخیروشادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:شکوفه ها بهاری موفقیتتان در فصل تابستان زندگیتان به بار بنشینند انشاالله :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::tulip::rose::hibiscus::hibiscus:

خب عزیزانم رسیدیم به بخش یادگیری انگلیسی با تلویزیون:

فایلهای زیر هنوز تایپشان انجام نشده من همگی را مینویسم هرکدام از دوستان تمایل داشتند انتخاب کنند و در اینجا اعلام کنند تادوستان درجریان باشندکه تکراری انتخاب نشود باتشکر از همه ی عزیزانم. :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::rosette::white_flower:

یادگیری انگلیسی با فیلمها:
۱-هری پاتر، وینگاردیوم لوی اوسا (تایپ شده است :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:)
۲-تنها در خانه
۳-چگونه مثل یک آمریکایی بومی صحبت کنیم؟
۴-مرد آهنی
۵-احمق و احمقتر و جیم کری ( = تایپ توسط @sama-golab ) :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:
۶-شیرشاه ( = تایپ توسط @khalili2 )
۷-جوکر و بتمن
۸-مردان سیاهپوش و کریس همزورث
۹-ناتینگ هیل و جولیا رابرتز
۱۰-لئوناردو و دیکاپریو و برد پیت ( تایپ توسط @sama-golab )
۱۱-دزدان دریایی کارائیب
۱۲-جنگ ستارگان
۱۳-جنگ ستارگان -امید تازه
۱۴-ارباب حلقه ها
۱۵-تایتانیک (= تایپ توسط @sama-golab ) :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:
۱۶-در جستجوی خوشبختی و ویل اسمیت (= تایپ توسط @abolfazl143 ) :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

یادگیری انگلیسی با سلبریتی ها

۱۷-انگلیسی با آدام لوین ( = تایپ توسط @khalili2)
۱۸-اصطلاحات خیابانی با ویل اسمیت (= تایپ توسط @khalili2)
۱۹-بیلی آیلیشن و الن
۲۰-انگلیسی با برد پیت
۲۱-انگلیسی با ادشیرن و الن
۲۲-امیلیا کلارک و اژدها و بیانسه
۲۳- امیلیا کلارک و الن
۲۴-اما واتسون و الن
۲۵-مصاحبه با بازیگران هری پاتر
۲۶-جنیفر انیستون و الن
۲۷-کیتی پری و الن
۲۸-کمدی امریکایی با لیدی گاگا و الن
۲۹-انگلیسی با ویل اسمیت
۳۰-لینا هیدی
۳۱-لئوناردو دیکاپریو و اپرا اونیفری
۳۲-شیر شاه
۳۳-سیزده دلیل برای_قسمت اول
۳۴-پیودی پای
۳۵-انگلیسی کمدی-اوباما و ترامپ
۳۶-تماس تلفنی کمدی بین اوباما و ترامپ
۳۷-پریانکا چوپرا و جوناس
۳۸-اسکارلت جوهانسون و بری لارسن
۳۹-سلینا گومز
۴۰-سخنرانی معروف استیو جابز
۴۱-تیلور سوئیفت و اد شیرن
۴۲-تیلور سوئیفت و الن
۴۳-انگلیسی با تیلور سوئیفت و الن
۴۴-ویل اسمیت_در جستجوی خوشبختی (تایپ توسط @abolfazl143 :white_check_mark::white_check_mark: )

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

مصاحبه های تلویزیونی:

۴۵-بازیگران سریال ۱۳دلیل برای
۴۶-مصاحبه با ادم لوین
۴۷-مصاحبه با بیلی آیلیش
۴۸-آیا این حقایق را در مورد تیلور سوئیفت میدانستید؟
۴۹-مصاحبه با ادشیرن
۵۰-مصاحبه با امیلیا کلارک
۵۱-الن و امیلیا کلارک
۵۲-مصاحبه با اما واتسون
۵۳-مصاحبه با بازیگران هری پاتر
۵۴-مصاحبه با جنیفر انیستون
۵۵-مصاحبه با جانی دپ
۵۶-مصاحبه با کیتی پری
۵۷-کمدی آمریکایی با لیدی گاگا
۵۸-مصاحبه با لینا هیدی
۵۹-مصاحبه با لئوناردو دی کاپریو
۶۰-مصاحبه با صداگذاران فیلم شیرشاه
۶۱-مصاحبه با ویل اسمیت (= تایپ توسط @abolfazl143) :white_check_mark: :white_check_mark: :white_check_mark:
۶۲-مصاحبه با ویل اسمیت و کریس همزورث
۶۳-مصاحبه با پیودی پای
۶۴-مصاحبه با پریکانکا چوپرا جوناس
۶۵-مصاحبه با اسکارلت جوهانسون و بری لارسن
۶۶-سلنا گومز
۶۷-مصاحبه با بازیگران سریال چیزهای عجیب
۶۸-مصاحبه با تیلور سوئیفت و اد شیرن
۶۹-مصاحبه با تیلور سوئیفت
۷۰-مصاحبه با ویل اسمیت (تایپ شده است @abolfazl143 :white_check_mark::white_check_mark:)

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

یادگیری انگلیسی با سریال فرندز:

۷۱-یازده روش مختلف برای تشکر کردن به زبان انگلیسی
۷۲-تمرین تلفظ لهجه آمریکایی
۷۳-پسرها و دخترها (= تایپ توسط @farzaneh66 )
۷۴-انگلیسی با چندلر
۷۵-انگلیسی و تلفن
۷۶-بدن و دکترها (= تایپ توسط @elahehvelayati)
۷۷-جویی غذایش را با کسی تقسیم نمی کند (= تایپ توسط @elahehvelayati)
۷۸-کلاس بازیگری جویی
۷۹-ساندویچ راس
۸۰-راس و لباس کریسمس
۸۱-انگلیسی با برد پیت در سریال فرندز
۸۲-عجیب دویدن فیبی
۸۳-سریال فرندز و کریسمس
۸۴-جویی و جنیس
۸۵-مانیکا و سربن
۸۶-واژگان ورزشی و سریال فرندز
۸۷-راس و ریچل
۸۸-هتل
۸۹-کریسمس و فرندز
۹۰-جویی نمی تواند برقصد
۹۱-صحبت کردن با پلیس
۹۲-آیا شاهد فیلم فرندز خواهیم بود؟

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

دوستان عزیز فقط زحمت تایپ زیرنویسها را بکشند و سپس بارگذاری را انجام دهند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:
یکسری از درسها در بخشهای دیگه تکرار شده اند کافی ۱بار تایپ شوند و در قسمتهای تکراری انتقال داده شود که در ذیل مشخص کرده ام :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:
هرکدام از بچه ها هردرسی را انتخاب کردند فقط شماره را اعلام کند که تاپیک شلوغ نشود
با تشکر از همگی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

قسمتهای تکراری:

مجموعه یادگیری انگلیسی با فیلم ها:
شیرشاه در مجموعه سلبریتی ها و مصاحبه ها وجود دارد

مجموعه انگلیسی با سلبریتی ها:
ویل اسمیت در جستجوی خوشبختی/ تیلور سوئیفت و اد شیرن/ تیلور سوئیفت و الن/لئوناردو دیکاپریو و اپرا ونیفری/ پیودیپای/ پریانکا پوپرا و جوناس/ اسکارلت جوهانسون و بری لارسن/ سلینا گومز در مصاحبه های تلویزیونی و فیلمها وجود دارد

مجموعه مصاحبه های تلویزیونی:

مصاحبه با ادم لوین/ مصاحبه با بیلی آیلیش/ مصاحبه با اد شیرین/ مصاحبه با املیا کلارک/ الن و امیلیا کلارک/ مصاحبه با اما واتسون/ مصاحبه با بازیگران هری پاتر/ مصاحبه با جنیفر انیستون/ مصاحبه با کیتی پری/ کمدی امریکایی با لیدی گاگا/ مصاحبه با لینا هدی/سریال۱۳دلیل برای/ که در دو مجموعه فیلمها و سلبریتی ها وجود دارد

مصاحبه با ویل اسمیت در سه مجموعه فیلم ها و سلبریتی ها و مصاحبه های تلویزیونی وجود دارد

:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

دوستان عزیز از مجموعه یادگیری انگلیسی با تلویزیون فقط همین ۹۲ تا که قرارداده ام برای تایپ باقی مانده است.
بقیه ی درسهای این دوره که اسمشان نیست دیگر دوستان زحمت تایپ و بارگذاری آن را کشیده اند پس دقت بفرمایند. باتشکر :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet:

8 پسندیده

خواهش میکنم میتراجان انشاالله این تایپ ها تموم بشن اگه دروس دیگه ای هم بود میگیرم

7 پسندیده

لطف و محبتت مستدام عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

سلام دوستان
من دارم اون درسی که گفته بودم تایپ میکنم رو تایپ میکنم
شما چطور ؟
این پیام میترا جون رو به عنوان راه حل تیک زدم لطفا هر درسی رو که میخواید در این دوره تایپ کنید به ایشون بگید تا جلوی موضوع تیک بزنه …
امیدوارم همگی کمک کنیم تا زودتر تمام درس ها دارای متن بشه
:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:⚘⚘⚘

5 پسندیده

سلام عزیزم، منم یکی از درسهام رو تا نصفه پیش بردم ، بقیه اش هم به امید خدا تو روزهای آینده انجام میشه

6 پسندیده