چالش (lets talk( emotional mastery

سلام دوستای با انرژی زبان شناس
من این هفته داستان اصلی درس سوم انگلیسی قدرت رو ۴۷ بار گوش دادم و ی وویس حدودا ۲ دیقه ای در موردش گفتم
داخل این پادکست آقای ای جی به این موضوع اشاره میکنه که زمانی که فراگیری زبان رو شروع کردین از اشتباه کردن ترس نداشته باشین و به این نکته توجه کنید که همه آدما اشتباه میکنن و این مسئله باعث دلسردیتون نشه به گذشته توجهی نکنید چون شما اون موقع از متد قدیمی و دلسرد کننده استفاده میکردین دیگه اینکه ی زبان آموز باید روی هدف نهاییش متمرکز بشه و دائما خودش رو در بهترین حالتی که زبان رو یاد گرفته مجسم کنه

14 پسندیده

احسنت دوست خوبم. خوشحالم شما هم تو این چالش شرکت کردی

2 پسندیده

تسلط خوبی به موضوع پیدا کردین. آفرین. همین چالش رو ادامه بدین تا این روند ادامه داشته باشه. درضمن اگر به صورت متنی (فارسی) هم توضیح مختصری نسبت به مواردی که مطرح کردین هم بدین خوب میشه.

2 پسندیده

ممنون استاد
از اون جایی که تقریبا همه بچه ها از درس ۳ گذشتن فک میکردم ی ذهنیت داشته باشن در مورد موضوع.ولی باشه الان ادیتش میکنم:blush:

1 پسندیده

فاطمه جون شما اول متن نوشتی بعد گفتی یا نه فالبداهه گفتی؟ :blush:

2 پسندیده

راستش اول خواستم فی البداهه بگم ولی مثلا برا ی لغت چند تا معادل همزمان میومد توو ذهنم برا همین موضوع از دستم در میرفت:wink:
برا همین اول نوشتمش بعد ضبط کردم. به نظرم هنوز خیلی راه دارم برا فی البداهه گفتن:sweat_smile:

4 پسندیده

سلام، خب می تونید برای هر جمله ای ه که میخواید بگید و هر کلمه ای که فکر می کنید شاید یهو یادتون نیاد
سر تیتر درست کنید
یعنی چندتا کلمه ی کلیدی رو بنویسید و درباره شون صحبت کنید که تو صحبت فی البداهتون وقفه ای پیش نیاد

2 پسندیده

ادای کلماتتون واضح تر شده،لهجتون و گرامرتون بهتر شده
خیلی کامل و عالی بودید
آفرین فاطمه خانوم فوق العاده بود.

2 پسندیده

پیشنهاد خوبیه، ممنون
انشالله در آینده نزدیک امتحانش میکنم

2 پسندیده

مرسی بابت انرژی فوق العاده مثبتتون:tada:

2 پسندیده

عالی بود عالی :clap: :clap: :clap: :clap:

3 پسندیده