🍉 زیبوک گردی در تابستان ۹۹📚

سلام دوستان کتاب خوان کتاب قاتل تامز خوانده شد و منم اشتراک طلایی زیبوک خریداری کردم از این بعد کتاب داستان های که خواندم به اشتراک میگذارم

20 پسندیده

سلام سلام

کتاب BFG تموم شد. به زودی یه معرفی ازش می‌نویسم.

20 پسندیده

سلام
کتاب درباره پسرک از مجموعه کتاب‌های فوق متوسط مطالعه شد.

21 پسندیده

سلام
کتاب BFG رو تا وسطاش خوندم بخاطر جملات غول ادامه ندادم تا بدتر انگلیسی رو قاطی نکردم :grin:
کتاب فارست گامپ قبلاً خارج از زیبوک خونده بودم اینبار با صوت گوش کردم
در سطح ساده هستش داستان در مورد یه پسر کُند ذهن هستش که خاطرات خودش رو تعریف می‌کنه که از مدرسه عادی به مدرسه غیرعادی میفرستنش بعد چند سال اتفاقی راننده ماشینی فارست رو از مدرسه غیر عادی بیرون میاره به مدرسه فوتبال می‌فرسته بعد از اون جنگ و…

23 پسندیده

سلام بچه ها :blush:
بالاخره بعد دوهفته کتاب غول مهربان تموم کردم ، دقیقا از همون روز که تو آپ اومد شروع کردم ، همین دو ساعت پیش به پایان رسید . :slightly_smiling_face:
اعتراف میکنم به خاطر ناواژه ها و اسم های عجیب غریب خوندنش برام گیج کننده بود که ازش می گذشتم، ایشالا بعدا باز هم می خونمش ببینم چه قد پیشرفت کردم . کتاب سختی بود واسم. ( چالش بود برام ) باید برم کتاب فارسی شو دانلود کنم چون بعضی جاها متوجه جمله ها نشدم .

تو چالش چله شدت گفته بودم غیر عمدی جوجه ام رفت تو تخم مرغش. نشد قبلی ها رو اسکرین بگیرم .
لطفا توجه ای به لغات آبی من نکنید ، من خیلی دیر به دیر سفید میکنم ، مخصوصا کتاب داستان های طولانی و سطح بالاتر از خودمو که می خونم ، لاینتر هم کم کم لغت بهش اضافه میکنم چون شلوغ دوس ندارم و خیلی اهل خوندن لاینتر نیستم، هفته یک بار .

فصل مورد علاقه من تو این کتاب : فصل ۱۴ خواب ها
خیلی بانمک و خواب های بامزه و خنده داری داشت

نویسنده علاقه زیادی به چارلز دیکنز داره. :heart_eyes:

21 پسندیده

معرفی کتاب غول مهربان رو در لینک زیر می‌تونید بخونید.

لینک رو به پست اول هم اضافه کردم.

15 پسندیده

سلام دوستان کتاب سال اشتراک گذاری از کتابهای خیلی ساده تموم شد رمان جالبی بود .

23 پسندیده

سلام کتاب مرگ سفید از سری کتاب های خیلی ساده به پایان رسید

24 پسندیده

سلام به همه دوستان زبانشناسی و زیبوکی عزیز
بالاخره امروز تونستم مجموعه ۸ جلدی هری پاتر رو تموم کنم خوندن این کتاب واقعا برام جذاب بود و برام تبدیل به یه آرزو شده بود بالاخره تونستم تمومش کنم یه مقدار خوندنش سخت بود ولی بالاخره تونستم و به همه دوستانی که علاقه به داستانهایی مثل این تخیلی و آموزنده دارن پیشنهاد می کنم موفق باشید همگی.
برای کتاب بعدی می خوام چند تا کتاب ساده تر شروع کنم و بعدش مجموعه هابیت و ارباب حلقه ها رو در نظر دارم.

24 پسندیده

سلام دوست عزیز.
خدا قوت میگم بهتون :cherry_blossom:

من این مجموعه رو سه بار خوندم. دو بار هم قبلا فارسیشو خونده بودم. پونصد بار هم فیلمشو دیدم :joy:

لطفا مدت زمان کتاب رو هم در توی گزارشتون درج کنید چون جز قوانین تاپیکه.

مرسی :blossom:

15 پسندیده

مرسی از توجهتون آره واقعا کتاب جذابی بود منم فیلمشو چند بار‌ دیدم و تفاوتهایی که فیلم و کتاب داره نقطه ایه که خوندن کتابو جذاب می کنه

اینم مدت زمانش :pray:
البته من بخاطر کمبود فضا مجبور بودم پاک کنم هی قبلی ها رو از مدام :slightly_smiling_face:

17 پسندیده

دقیقا. توی فیلم خلأ‌هایی احساس میشه که باعث میشه آدم سراغ کتاب بره.

شما فک کنم جلد آخر رو هم که نمیشنامه‌س خوندین. من اونو نخوندم خیلی راویش بده.

خیلی ممنونم :blossom:

منم فصل به فصل دانلود میکردم.

12 پسندیده

پری جون
جلد اخر داستانشم خیلی بده
واقعا پیشنهاد میکنم نخونینش
اخر خود رولینگ تنها ننوشته
دوتا پسر جوون همراهش بودن
اصلا خیلی بد و ناجوره
:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:
انگار یهو میاد کل داستان و کتاب های قبلی رو زیر سوال میبره
تازه ، به صورت کتابای دیگه نوشته نشده، به صورت نمایش نامه نوشته شده
:woman_facepalming:t4:

11 پسندیده

نه متاسفانه منم قبلش راجبش بررسی کردم و دیدم خیلی خوشم نمیاد واسه همین تو کتاب آخری که خود رولینگ تنها نوشته تموم کردم
(من اونجا اشتباها گفتم ۸ جلد در صورتیکه ۷ جلد میشه درسته)

12 پسندیده

سلام دوستان پرانرژی
کتاب «داستان های مجرمانه آمریکایی» در سطح فوق متوسط انتخاب کردم.
داستان آرزوی مرگ رو خوندم داستان عجیب و باحالی داشت با پایان باز و غیر قابل پیش‌بینی.
صوت خیلی خوبی هم داره. زمان: ۱۴ دقیقه ۲۵ ثانیه
اگر داستان جنایی دوست دارید این کتاب رو بخونید

22 پسندیده

سلام آلیس در سرزمین عجایب رو از سطح خیلی ساده خوندم، خیلی فانتزی بود و خوشم نیومد،زمانشم 1ساعت و 13دقیقه

21 پسندیده

سلام به همه ی دوستان :cherry_blossom:
من چند روزی هست که در کنار چند کتاب قبلی که برای بارهای دوم و سوم میخونم، کتاب «دور از اجتماع خشمگین» رو شروع کردم. تعریف این کتاب رو سالها پیش شنیده بودم.
داستان مربوط به خانم جوانی هست که خب تا الان بیشتر ماجراهای عاشقانه و تلاش برای حفظ استقلالش روایت شده.
لهجه ی راوی بریتیشه، که کمی خوندنش رو سخت میکنه برام. کلا کتابهای توماس هادری ادبیات سنگینی داره. اما پیش میرم ببینم چی میشه :blush:

21 پسندیده

سلام دوستان کتاب فارست گامپ خواندم قبلا فیلم نگاه کرده بودم ولی داستانش جالب تر از فیلمش بود ولی راویش خیلی صدایی بدی داشت .

20 پسندیده

سلام دوستان
کتاب 1984 نوشته جورج اورول از مجموعه کتاب‌های فوق متوسط مطالعه شد.

20 پسندیده

سلام یک سوال کتاب هایی که برای خوندن انتخاب می کنید که حداقل چند درصد لغاتش رو بلدید؟

8 پسندیده