🍉 زیبوک گردی در تابستان ۹۹📚

سلام دوستان.

امیدوارم حال دلتون عالی باشه و مثل فصل های دیگه با شور و اشتیاق فراوان به علم اموزی (یا همون زبان‌آموزی) بپردازید و کتاب های مختلف بخونید :books::books: و لذت ببرید
انشاالله مطالعه این فصلتون خیلی بیشتر از فصل‌های دیگه باشه. :muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

به امید موفقیت برای همه دوستان.
:v::v::v::v::v::v::v:

معرفی کتاب BFG

41 پسندیده

سلام به دوستان عزیز
به‌ویژه کتابخون‌های فعال

امیدوارم که همیشه در حال پیشرفت و ترقی باشید.
و با کتاب خوندن دریچه‌های تغییر رو به روی زندگیتون باز کنید چرا که :point_down:

img_20100105_204653_232

10531429302414315658

من میخوام یه سری قوانین برا این تاپیک وضع کنم که تاپیک رو منظم‌تر کنه و بتونیم بهره‌ی بیشتری ازش ببریم.

رعایت قوانین اجباریه و از دوستان شرکت کننده خواهش می‌کنم حتما این موارد رو رعایت کنند.

یک سری موارد اختیاری هم هست که شرکت‌کننده‌ها اگه وقت کنند ممنون میشیم این اطلاعات رو در گزارش‌هاشون منعکس کنند.

قوانین:

۱. چت و گپ و گفتگوی دوستانه‌ی خارج از بحث به شدت ممنوع. (گفتگوهای مربوط به تاپیک هیچ اشکالی ندارد).

۲. بحث‌ها فقط پیرامون کتاب و کتابخوانی باشه که شامل موارد زیر میشه:
پیشنهاد کتاب، مطرح کردن سوالات در زمینه‌ی سبک و سطح کتاب‌ها، پرسش درمورد محل کتاب‌ها در زیبوک، بیان تجربیات و توصیه‌های شخصی در مورد کتابخوانی.

۳. گزارش کتابخوانی حتما مستند باشه شامل موارد زیر:
سطح کتاب، سبک کتاب و مدت زمان کتاب‌.

(برای نشان دادن مدت زمان کتاب می‌تونید از صفحه اطلاعات کتاب مربوطه اسکرین شات بگیرید). :point_down:

ترجیحا از فصول کتاب که نشان‌دهنده‌ی میزان لغات است اسکرین شات بگیرید تا افرادی که همسطح شما هستند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. :point_down:

• لطفا (در صورت امکان) هر شب گزارش بدید. (اختیاری)

• ذکر جملات مهم کتاب اختیاری است.

۴. نقد و تحلیل کتاب در تاپیک‌های جداگانه مطرح شود.

نقد و تحلیل‌های برتر در پست اول لینک می‌شوند. پست اول رو دانشنامه می‌کنم اما لطفا بدون هماهنگی قبلی هیچ تغییری در آن اعمال نکنید.

۵. از دادن اسپویل (لو دادن کتاب) در گزارش‌هاتون حتما خودداری کنید. (اسپویل‌ها پرچم می‌شوند).

مرسی که هستید و همکاری می‌کنید. :cherry_blossom:
پیش به سوی تابستانی پر از کتاب :rabbit2: :turtle:

33 پسندیده

سلام به همگی :heart_eyes::heart_eyes:
کتاب های گوشواره ای از فرانکفورت و ان از گرین گیبلز(همون آن شرلی) رو خوندم از سری کتاب های خیلی ساده، هردوتاشون هم جالب بودن

26 پسندیده

ممنون از ایجاد این تاپیک
:grinning: :grinning: :grinning:
امیدوارم که همه تابستان داغ کتاب خوانی داشته باشیم و از تجربیات همدیگر استفاده کنیم و انرژی بگیریم و تا آخر تابستان کلی تو زبان انگلیسی پیشرفت کنیم
امروز به مناسبت شروع این تاپیک من هم شروع به خواندن کتاب مادام بوواری از کتابهای پیشرفته کردم

البته در کنارش ای جی و کتابهای ساده را فقط گوش میدم و لیسینیگم خیلی بهتر شده تقریبا بالای چهل تا کتاب تا حالا گوش دادم و بعضیهاشو که سرعتش کمه میذارم روی 1.2 یا 1.3 گوش میدم :grinning:

29 پسندیده

سلام اولین روز تابستونتون بخیر باشه :star_struck::tulip:
فصل ۱۰ و ۱۱ از کتاب BFG رو خوندم وای تو فصل ۱۰ خیلی خندیدم پیشنهاد میکنم حتما این کتابو بزارین تو برنامتون

من تمام فایلارو دانلود میکنم یک جا و هر روز دو فصل میخونم

اینم یه جمله از فصل ۱۱ به نظرم قابل تامل بود

Human beans (beings) is the only animal that is killing their own kind.

20 پسندیده

سلام دوستان عزیز …
خیلی خوشحالم از اینکه این تاپیک برای تابستون هم ادامه دار شد با وجود اینکه کار داریم ولی خود همین تاپیک سبب انگیزه س :heart_eyes::heart_eyes:
خب به عنوان اولین گزارشم
کتاب زنان کوچک تموم شد داستان ۴ خواهر که در نبود پدرشون سعی میکنن قوی باشند و در این حین ماجراهایی هم براشون ایجاد میشه
راوی خوبی داشت و در کل داستان ملو و روانی بود :blush:

23 پسندیده

هر لحظه این کتاب جالب‌تر و جالب‌تر میشه :star_struck:

24 پسندیده

سلام دوستان
من تا فصل ۱۳ کتاب خدایا اونجایی؟منم، مارگارت رو مطالعه کردم
داستان هنوز به اوجش نرسیده فکر کنم
اما ، من تا اینجا که لذت بردم

23 پسندیده

سلام به همه
کتاب BFG رو شروع کردم
تا فصل ۴ خوندم

22 پسندیده

سلام به کتاب دوست هایی که مثل خودم هم از خوندن کتاب و هم از شنیدن audio کتاب لذت می برن:wink::upside_down_face:
امروز جلد آخر مجموعه a court of throns and roses رو خوندم
کتاب a court of frost and starlight
کل مجموعه خیلی زیبا و عالی بود و پر از quote های پر معنی و مفهوم
به همه پیشنهاد ش می کنم
سطح مجموعه خیلی سخت هستش و در کل حدود ۵۴ ساعت طول می کشه😊

23 پسندیده

سلام
بابا فرین
خیلی سطحتوت بالاستا
۹۹ درصد یا حتی بیشتر لغات رو میدونید
:muscle::muscle::muscle::+1::+1::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

12 پسندیده

سلام دوستان
کتاب بلندی های بادگیر تنها اثر امیلی برونته از مجموعه کتاب‌های فوق متوسط با صدای زیبای راوی بریتیش مطالعه شد.

19 پسندیده

سلام دوستان وقتتون بخیر
توی تاپیک قبل انقدر از کتاب B.F.G تعریف کردید ، منم چند روزی هست که شروع کردم

همگی موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

21 پسندیده

دقیقا، منم فصل چهارمش هستم😅
اولین کتابی هست که میخونم و تو قسمت سطح بندیها نیست

17 پسندیده

سلام دوستان
کتاب
خدایا اونجایی ؟ منم ، مارگارت
خونده شد

21 پسندیده

سلام دوستان کتاب خوان کتاب قاتل تامز خوانده شد و منم اشتراک طلایی زیبوک خریداری کردم از این بعد کتاب داستان های که خواندم به اشتراک میگذارم

20 پسندیده

سلام سلام

کتاب BFG تموم شد. به زودی یه معرفی ازش می‌نویسم.

20 پسندیده

سلام
کتاب درباره پسرک از مجموعه کتاب‌های فوق متوسط مطالعه شد.

21 پسندیده

سلام
کتاب BFG رو تا وسطاش خوندم بخاطر جملات غول ادامه ندادم تا بدتر انگلیسی رو قاطی نکردم :grin:
کتاب فارست گامپ قبلاً خارج از زیبوک خونده بودم اینبار با صوت گوش کردم
در سطح ساده هستش داستان در مورد یه پسر کُند ذهن هستش که خاطرات خودش رو تعریف می‌کنه که از مدرسه عادی به مدرسه غیرعادی میفرستنش بعد چند سال اتفاقی راننده ماشینی فارست رو از مدرسه غیر عادی بیرون میاره به مدرسه فوتبال می‌فرسته بعد از اون جنگ و…

23 پسندیده