کیا لغات داستان های بچگانه رو 100% بلدن؟

نرفته بودم که الان برگردم وقتی خوندن خود داستان و لغات داستانهای واقعی را تموم کردم و رفتم سراغ فرمول سایه و بقیه استراژدیها همزمان انگلیسی بدون تلاش رو هم شروع کردم یعنی الان روی ثبات و سلیس بودن و … داستانهای واقعی کار میکنم

5 پسندیده

میخوام کم کم شروع کنم انگلیسی قدرت رو آخه خیلی تعریف میکنن ازش :roll_eyes:

2 پسندیده

مطمئن باش از شروع کردنش پشیمون نمیشی.بین داستانهای واقعی و انگلیسی بدون تلاش وقدرت یکی را میتونی انتخاب کنی هر کدوم رو انتخاب کنی خوبه.ولی من به شخصه با شناختی که از خودم دارم به عقب برمیگشتم حتما اول انگلیسی بدون تلاش وقدرت را انتخاب میکردم بعد سراغ داستان واقعی میرفتم.
البته این نظر شخصی منه وهر کسی با شناختی که از خودش و شرایطش داره باید انتخات کنه، دوباره سرم نریزید :joy: :grin:

6 پسندیده

آخه داستان های واقعی چی داره ک‌ بعد نیو متد و قدرت بخوای بخونیش :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:،تنها مزیتی ک داستان های واقعی داره اینه ک ناخداگاه تو رو با زمان های کاربردی تو انگلیسی آشنا میکنه همین ،وگرنه دایره لغاتش از همه پایین تره و منم به عنوان اولین پکیج داستان های واقعی رو خوندم و برا اونایی ک سطحشون صفره خوبه،شما ک علاقه به این سبک داری بهتره مگا داستان ها رو مرور کنی

7 پسندیده

ممنون به خاطر راهنماییتون
منم با شما موافقم وقتی انگلیسی بدون تلاش و قدرت رو خوندم گفتم کاش اول با این شروع میکردم
منم از داستانهای واقعی خوشم نمیومد اصلا باهاش ارتباط نمیگرفتم ولی چون درسم بود خوندم ، بهر حال خاصیتهای خودش را هم داشت ولی قدرت را کاملا با علاقه دنبال میکنم هر چقدر هم میخونمش اصلا خسته نمیشم

7 پسندیده

خوب زود خوندی والا من ۲ماهه دارم داستان بچگاته میخونم چطوری خوندین شما

2 پسندیده