تالار زبانشناس

شروع از سطح صفر داستانهای بچگانه

من جسته گریخته شروع ب خوندن کردم نمیدونم چطوری باید مسلط شد ؟من توی دفتر این داستانها رو مینویسم که بتونم حفظ کنم و از حفظ بگم برا خودم و دیگری ، فک کنم اینجوری میشه مسلط شد فقط خیلی زمانگیره این روش

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

4 Likes

سلام دوست عزیز
نیاز به حفظ کردن نیست چون بعد از مدتی فراموش میشه و با متد آموزشگاه ها تفاوتی نداره
هدف مسلط شدن و یادگرفتن با استفاده از ضمیر ناخوداگاهتون هست
چندین بار اول برای فهمیدن معانی و مفهوم به داستان ها گوش بدین وقتی معانی کلمات رو یادگرفتین هدفتون پیاده کردن تکنیک سایه باشه (اگه با این روش حال می کنین) و برای تقویت لسنینگ و پرونانسیشن به داستان ها گوش بدین حتی اگر نیاز باشه بالای صد بار گوش بدین بعدش هر وقت فکر می کنین در درک داستان اول مشکلی ندارین می تونین برین سراغ داستان های دیگه و کم کم قوی میشین این طور نیست که انتظار داشته باشین بعد چند داستان زبانتون پیشرفت کنه چون پروسه زمان بری هست
حتی می تونین ویس رکورد کنین از درس هایی که رو خوانی می کنین یا وقتی خلاصه داستان رو بازگو می کنین و اینجا در یک تاپیک به اشتراک بذارید تا بازخورد های خوبی رو ببینین و دوستان از راهنمایی کردن و گوش زد کردن یک سری نکات برای بهبودتون هیچ دریغی نمی کنند‌ .

موفق و سربلند باشید :rose: :upside_down_face:

9 Likes

سلام
اول از همه خوشحالم که یادگیری زبان رو شروع کردید
دوم بنده به شخصه دوره های ای جی هوگ رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اول 7 قانونش رو مطالعه کنید بعد طبق اون پیش برید هم کمتر خسته کننده هست هم بهتون انگیزه میده که بهتر و سریعتر یاد بگیرید
اینم لینکش

موفق باشید

8 Likes

دوره های ای جی خوبن ولی به شرطی که زبان آموز سطحش متوسط باشه و حداقل هفتاد هشتاد درصدشو بفهمه و گرنه خیلی خسته کننده و دلسرد کننده میشه . داستان های کودکانه ممکنه محتوای داستان ساده باشه اما لغات خیلی خوبی دارن که برای فرد مبتدی نیازه بلد باشه .

شما می تونین یک سری به دروس مختلف بزنین هر کدوم که براتون بهتر بود از همون دوره شروع کنین

9 Likes

تکنیک سایه چی هست و چجوری باید یاد بگیرم؟؟

3 Likes

چگونگی تکنیک سایه و انواع اون :point_down:

https://zabanshenas.com/تقویت-مکالمه-زبان-انگلیسی-و-listening-shadowing/

اینم یک مقاله در مورد اینکه این تکنیک از کجا اومده ، سازنده اش کیه ، خودش چطوری اون تکنیک رو اجرا می کرده و چند ترفند برای بازده این تکنیک :slightly_smiling_face: :point_down:

8 Likes