کمک در مورد یه برنامه فشرده

سلام
من زبانم در حد متوسط هستش و یه برنامه می خوام که در حد ۴ الی ۵ ماه منو به سطح B2 برسونه واسه ساعات خوندن هم مشکلی ندارم حتی اگه به ۱۵ ساعت در روز برسه راستش من دوره قدرت رو دو ماه کار کردم ولی زیاد برام جالب نبود و حدود سه ماه هم deep english کار کردم هر درسنامشو روزی دو بار در ۱۰ روز اما خوب باقی ساعات رو نمیدونم با چه دروسی پر کنم سوال اساسی من اینه که ایا یه برنامه فوق فشرده و تضمینی وجود داره که من رو از سطح B1 که الان هستم به B2 یاC1 برسونه و مدتشم حدود شش ماه باشه حالا اگه بهاش حتی اشغال تمام ساعات روزمم باشه مشکل نداره
راستش من علاقه بسیار زیادی به کتب ریاضی و فیزیک دارم که متاسفانه دایره لغاتم پایینه و همش باید دیکشنری به دست باشم یه برنامه جامع می خوام که کمکم کنه به حدی برسم که روون بخونم و تا حدودی هم مکالمه کنم
یه سوال دیگه اینکه ایا دوره های فشرده انلاین که بعضی موسسات دارن موثره یا نه؟

ممنون

6 پسندیده

Shop
Shopping
Shopping center
Online shopping
Shopper
Window shoper
.

5 پسندیده

برای افزایش دایره لغات خودمون، من یه تاپیک برای همین، ایجاد کردم.

خودم دارم رو دایره لغاتم، سخت، کار می کنم. خدایی، امانم رو بریده! :joy::v:

5 پسندیده

در مورد مبحث تخصصی مثل ریاضی فیزیک یا کامپیوتر شما حداقل یک فصل از یک کتاب رو با دیکشنری باید بخونی بعد کامل دستت میاد خیلی به سطح زبانت بستگی نداره ویدئو هم همینطور. یه مبحثی که بلدی رو مثلا برو براش ویدئو زبان اصلی ببین از رو خود ویدئو و زیر نویس کلی کلمات تخصصی مربوط بهش رو یاد میگیری و کمکت میکنه زودار راه بیفتی

4 پسندیده

سلام
شما به چه نتیجه ای رسیدید
منم مشکل شما رو دارم

2 پسندیده