آموزشگاه خوب زبان

سلام دوستان کسی آموزشگاه زبان خوب میشناسه معرفی کنه؟ :upside_down_face:
تو شهر تهران
اگرم کسی سایت خوب میشناسه که بتونم تو خونه زبان بخونم که خیلی بهتره
ممنون میشم معرفی کنید. :pray:

12 پسندیده

سلام دوست عزیز چه جایی بهتر از همینجا نرم افزار زبانشناس رو نصب کنین و تو خونه میتونین زبان یاد بگیرین :grin:

10 پسندیده

سلام اگه بگم تبلیغات ولی توی این اوضاع کرونایی بهتره از خود اپ زبان شناس استفاده کنید بهتره سرچ کنی تو اینترنت بهترین اموزشگاه میاد.
ولی الان الوده .

10 پسندیده

بهتر از زبانشناس :blue_heart::blue_heart: نه به جانم :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:
بیخودی هم نگرد … پیدا نمی شه :grin:
شما، قضیه “یار و کوزه و گرد جهان و تشنه لبان” اش نکن لطفاً :grin::raised_hand:

10 پسندیده

اپ زبانشناس بهترینه :heart_eyes: همه جاباهاته پشتیبانی قوی،منابع روز به روز اضافه میشه،مقرون به صرفه ست.یادگیری تبدیل میشه به سرگرمی ن تنها خسته نمیشی بلکه مشتاق ترم میشی

10 پسندیده

بهتر از زبان شناسم پیدا میشه :astonished:مگه؟؟؟؟؟
ماها چون عادت کردیم واسه هرچیزی کلاس بریم :wink:
خیلی خودمونو عادت ندادیم به منابع خوداموز…
منم نظرم مثه بقیه دوستا هست.
موفق باشین

:muscle:t3:
:smiling_face_with_three_hearts: :blush:

9 پسندیده

من ۴ تا اموزشگاه مطرح ترم های مختلف رفتم چندین بار کلاس خصوصی‌داشتم کلی دی وی دی و …تهیه کردم به هر سایتی بگی سر زدم ولی درست وقتی که دیگه داشتم نا امید میشدم زبان شناس رو پیدا کردم…نمی گم فوق العادست چون این کلمه نمیتونه توصیفش کنه :ok_hand:

10 پسندیده

تو این یکسالی که من از زبانشناس استفاده کردم
زبانشناس خیلی خیلی از آموزشگاه های دیگه قدرتمند تره.
هر سوالی، کمکی و… داشته باشیم بچه ها و مربیان راهنمایی مون میکنن و راه موفقیت رو برای ما زبان آموزان نشون میدن ⁦
خداییش بهتر از زبانشناس تو زندگیم ندیدم. :blush:

11 پسندیده

سلام عزیز جان خوبی؟کوزه داشتیم و تشنه لبان.یار و تشنه لبان چیه دوست خوبم!!!خیلی جالب نوشتی.معلومه هوش هیجانی بالایی داری عزیز.زنده باشی

6 پسندیده

سلام دوست عزیز. بهترین اموزشگاه( فارغ از کرونا) جایی که مسیرش بهت نزدیک باشه که به خاطر مسیر از درس خوندن زده نشی. دوم اینکه کلاس گروهی برگزار کنه. سوم اینکه اکثر اموزشگاه های معروف تهران، نسبتا خوبن

7 پسندیده

و یه نکته مهم این که کلاس های جانبی رایگان باشه که اکثر اموزشگاه کلاس جانبی پولی . و باید هزینه بدهی و اکثر شهریه گران .

6 پسندیده

باشه … ولی من چون شما رو نمی شناسم، سکوت می کنم! :upside_down_face: شما هم اگه یه کم من رو می شناختی، اینطوری جواب نمی دادی … :slightly_smiling_face:
پ.ن: این کامنت رو من در جواب صاحب تاپیک داده بودم …

8 پسندیده

ببخشید ولی آیناز جان فقط سوال کرده اونم سوالش بنظرم نمیتونه برداشت بدی داشته باشه.ولی فردا صب بهش میگم خودش از شما معذرت خواهی کنه اگ برداشت بدی کردین از سوال آیناز جان.مرسی

2 پسندیده

خود شما رو می ریپلای زدی و این جواب رو دادی …
به هر حال، من به کل، فراموش کردم …

4 پسندیده

زبانشناس:sweat_smile::sweat_smile: نه خدایی خیلی خوبه. ولی بازم وقتی کرونا تموم شد، موسسه زبان سفیر گفتمان که خودمم میرم خیلی خوبه.البته چند تا شعبه داره. من شعبه صادقیه اش رو میرم.
خیلی موسسه خوبیه و معلم هاش همه پر انرژی و عالی. کتاب هاشم فرق خاصی با آموزش از زبانشناس نداره.

3 پسندیده