■جملات انگلیسی■ الهام °•°•°بخش کتابها یی‌که خوندین •°•° و دیالوگ های •°•°•ناب فیلم هایی‌که دیدین📚📺

سلام زینب خانوم گل اتفاقا من خیلی دنبال متن قشنگ تو کتابا گشتم ولی از اونجایی همه ی داستان هایی که خوندم پاک شده بودن از اپلیکیشن نتونستم چیز در خوری پیدا کنم …ممنون که این دیالوگ ها ی عالی رو به اشتراک گذاشتی عزیزم :kissing_closed_eyes: :heart: ممنون میشم اگه بازم بذاری خیلی خوب بودن دختر :heart_eyes: :v:

9 پسندیده

سلام کیانا جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
عجب تاپیک جالبی :clap::clap::clap:
من اصولاً فیلم ها و تمامی منابع خارج از زبانشناس رو بدون زیر نویس می بینم و یا گوش می دم. مثل پادکست ها و آهنگ ها :notes::musical_note::headphones: و …
اگه جملات کتاب ها :books: هم قبوله که عالی می شه.
حالا هر چیز جالبی به گوشم خورد، یه جا یادداشتش می کنم و می یام اینجا و با بچه ها :blue_heart::blue_heart: به اشتراک می زارم.

:yellow_heart::purple_heart::green_heart:

8 پسندیده

فدای تو الهه ی گلم به جالبیه ایده های شما نمیشه :heart_eyes: :heart:

چه قدر عالی باعث افتخاره حضورت :heart_eyes: :kissing_closed_eyes: :heart:
قطعا

7 پسندیده

سلام ممنون بابت تاپیک

10 پسندیده

سلام کیمیا جاااان ، چه تاپیک خوبی آفرین بهت تبریک میگم :clap::clap::v::v:
منم هستم گرچه سعی می کنم کتاب و بیشتر از فیلم نگاه کردن بخونم ولی بعضی وقتا تو اوقات فراغت فیلم نگاه کردن و بیشتر ترجیح میدم :see_no_evil::sweat_smile:

7 پسندیده

سلام :dizzy: :yellow_heart:

:black_heart:

9252ede870ec5ae2aedd0b60e92d7d49

:yellow_heart:

:purple_heart:
ca76588e3c5ea6d6aaa131e391bf20ac

:blue_heart:

:heart:

تو این تاپیک هم دیالوگ های قشنگی هست
:two_hearts: :sparkling_heart:

13 پسندیده

سلام کیانا جان :gift_heart:

خیلی تاپیک خوبیه :ok_hand::ok_hand: مخصوصا که میشه جملات کتابا :kissing_heart: رو آورد. :rose:

7 پسندیده

سلام

1595992905713

تجربه کردن باختن جزئی از زندگیه ولی اون رو معنی نمیکنه چون چیزی که اهمیت داره این نیست که ایاشما بردید یا باختید بلکه تاوانایی قبول کردن تغییرات در خودمونه قبول کردن اینکه( اگر چه) زندگی همیشه چیزهایی رو که می خوایم بهمون نمیده (ولی)زندگی خودش بهترین هدیه ست

8 پسندیده

ممنون عزیزم
مثل همیشه عالی
:leaves::cherry_blossom::leaves:

7 پسندیده

سلام ممنون از شما که مشارکت میکنید :heart:

سلام عزیزم خوشحالم که دوست داشتین :star_struck: :heart:چه خوب که حضور شما رو داریم …قطعا مطالعه کردن یه نعمت و یه ویژگیه که هر کس ازش برخوردار باشه ۶ صفر از بقیه جلوتره تو یه تالار بچه های کتاب خوان خیلی زیاد داریم خدارو شکر …افرین بهتون :heart_eyes: :v:

ممنون از معرفیتون :star_struck:
و ممنون از تصاویر و جملات اشتراکیه زیباتون

سلام هلن جان حالت خوبه؟
خدا رو شکر که دوست داشتی حس کردم دیالوگ یا متن کتاب ها خیلی به یادگیری لغات کمک میکنه از طرفی بچه ها جملات کتاب هایی که می خوندن رو در تاپیک زیبوک گردی به اشتراک میذاشتن که واقعا حیف بود چون بین گزارش ها و معرفی ها گم میشد …امید وارم یه منبع کاربردی باشه این تاپیک برای متون و قسمت ها ی جذاب کتاب ها و فیلم ها :heart_eyes: :heart:

:heart: :heart: :heart:

9 پسندیده

17-Harry-Potter-Quotes-life-love-friendship-wisdom-writings-Quotes-The-Unvisited-quote-book-writer-j-k-rowling
هری! دلت برای مرده‌ها نسوزه بیشتر برای زنده‌ها دلسوزی کن، مخصوصا اونایی که بدون عشق زندگی می‌کنن. :books:

It is not our abilities that show who we truly are, it is our choices

این توانایی‌های ما نیست که نشان می‌دهند ما واقعاً چه کسانی هستیم، بلکه این انتخاب‌های ما هستند که این کار را می‌کنند.

آلبوس دامبلدور:books:

It takes a great deal of bravery to stand up to our enemies, but just as much to stand up to our friends

درسته در برابر دشمنان ایستادن شجاعت زیادی می‌خواد، اما برای ایستادن در برابر دوستانت باید از این هم شجاع‌تر باشی.

هری پاتر:books:

10 پسندیده

فیلم سینمایی (یک ذهن زیبا) :heart_eyes:
A_Beautiful_Mind_poster

6 پسندیده

سلام کیانا جون چه تاپیک جذابیی :heart_eyes:

9 پسندیده

سلام دوستان
کیانا جان بابت تاپیک ممنون
خیلی جالب وجذاب هست
خسته نباشی :heart_eyes::kissing_heart:

6 پسندیده

سلام عزیز دلم چشمات جذاب میبینه مرسی بابت مشارکتت :heart_eyes:

سلام خانوم خلیلی بزرگوار نظر لطفتونه خدا رو شکر که پسندیدین :heart_eyes: :kissing_heart:

6 پسندیده

عزیزیی کیانا جان:heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده

چند تا دیالوگ از چند فیلم جذاب قدیمی
:fire: :tv: :film_strip:

You’ve got to ask yourself one question: ‘Do I feel lucky?’ Well, do ya punk? (Dirty Harry – 1971)

شما باید یه سوال از خودتون بپرسید : آیا من خوش شانس هستم؟ خب، چرا کارهای بی ارزش انجام می دم؟ (هری کثیف – 1971)

Keep your friends close, but your enemies closer. (The Godfather Part II – 1974)

دوستانت را نزدیک خودت نگه دار، اما دشمنانت را نزدیک تر. (پدرخوانده قسمت دوم – 1974)

I’m not bad. I’m just drawn that way. (Who Framed Roger Rabbit – 1988)

من آدم بدی نیستم، فقط مجذوب راه دیگه ای شدم (چه کسی برای راجر رابیت پاپوش دوخت؟ – 1988)

Pay no attention to that man behind the curtain! (The Wizard of Oz – 1939)

به کسی که پشت پرده پنهان شده توجهی نکن (جادوگر شهر اوز – 1939)

After all, tomorrow is another day! (Gone with the Wind – 1939)

بعد از همه ی این ها، فردا یک روز دیگه ست! (بر باد رفته – 1939)

You know how to whistle, don’t you, Steve? You just put your lips together and blow. (To Have and Have Not – 1944)

استیو تو میدونی چطوری باید سوت بزنی، نه نمیدونی. کافیه فقط لب هات را روی هم بزاری و فوت کنی ( داشتن و نداشتن – 1944)

I don’t want to survive. I want to live. (12 Years a Slave – 2013)

من نمی خوام زنده بمانم من می خوام زندگی کنم. (12 سال بردگی – 2013)

My name is Maximus Decimus Meridius, commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions and loyal servant to the true emperor, Marcus Aurelius. Father to a murdered son, husband to a murdered wife. And I will have my vengeance, in this life or the next. (Gladiator – 2000)

من ماکسیموس دسیموس مریدیوس هستم، فرمانده ارتش شمال، ژنرال لژیون های فلیکس و بنده وفادار به امپراتور واقعی، مارکوس آئورلیوس. پدری که پسرش را کشتند و شوهری که همسرش را به قتل رساندند و من انتقام آن ها را در این زندگی یا زندگی پس از مرگ خواهم گرفت. (گلادیاتور – 2000)

If you let my daughter go now, that’ll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don’t, I will look for you, I will find you, and I will kill you. (Taken – 2008)

اگر حالا بذاری دخترم بره، این موضوع همین جا تمام میشه. من تو را نمی بینم، نمی شناسم و دنبالت نمیام. اما اگر این کار را نکنی، من میام دنبالت، پیدات می کنم و می کشمت. (ربوده شده – 2008)

They may take our lives, but they’ll never take our freedom! (Braveheart – 1995)

آنها ممکنه زندگی ما را بگیرند، اما هرگز نمی توانند آزادی را از ما بگیرند! (شجاع دل – 1995)

9 پسندیده

: Feed your fears and your faith will starve. Feed your faith, and your fears will starve.

Max lucado

این جمله رو توی یه کتاب به زبان فارسی دیدم اما چون خوشم اومد.رفتم سرچ کردم بببنم انگلیسیش دقیقا چیه که می شد جمله بالا.

8 پسندیده

ذهن شما دروغ های آرامش بخش را باور خواهد کرد با وجود اگاه بودن از حقیقت های دردناکی که(وجود)این دروغ ها را لازم میکنند.وذهنتان شما را برای باور کردن هر دو مجازات خواهد کرد

10 پسندیده

11 پسندیده