زبان ها برتر در دنیا

سلام دوستان من همیشه برام سوال بوده که بعد از زبان انگلیسی چه زبانی را باید انتخاب کنم که هم یجورایی راحت تر و پر کاربرد مثل زبان انگلیسی📕باشه…
بزارید بهتر سوالم را مطرح کنم🔊
سوالم اینکه مهم ترین زبان های بین المللی چه زبان هایی هستند برای یادگیری و ارتباط برقرار کردن با تمام مردم جهان و پیشرفت در مراحل تحصیلی🤔
راستش همیشه تنبلیم میشه برم تحقیق کنم😁
به خاطر همین گفتم چه جایی بهتر از تالار زبانشناس👍که بیام اونجا مشکل و سوالم را مطرح کنم🌹
من که به بعضی از معلم های زبان توجه می کنم…بیشتر بعد زبان انگلیسی میروند سراغ زبان آلمانی:microphone::headphones::notes:
حالا به نظرتان من بعداز زبان انگلیسی به قول مامانم(حالا تو زبان انگلیسیو تموم کن📕زبان آلمانی و …پیشکش😂)
چه زبانی را انتخاب کنم؟؟؟؟
1.آلمانی
2.اسپانیایی
3.فرانسوی
4.عربی
5…
ممنونم از کمکتون:tulip::sunflower: :globe_with_meridians:

16 پسندیده

سلام خداقوت

جواب سوالتون رو نمیدونم حقیقت اما خودم خیلی دوست دارم عربی رو قوی دنبال کنم :slightly_smiling_face:

12 پسندیده

سلام محمد آقا
حالتون خوبه:rose:بازم ممنون بابت پاسخگویی :rose:

8 پسندیده

من این رو انتخاب کردم، تموم شده رفته! :grin:

به شما مگه از این حرف ها می گن؟! :joy:
به من فقط می گن “بخون الهه، بخون! هر چی دوست داری بخون!” :joy:

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

9 پسندیده

به نظر من بستگی به خودت داره که از اون زبان چه استفاده ای میخوای بکنی وبعد علاقه ات به کدوم زبان بیشتره اما به نظر من زبان عربی بعد از انگلیسی بیشترین
افراد کره زمین رو عرب زبانان تشکیل میدن و بعد از زبان عربی من خودم به شخصه عاشق زبان اسپانیایی هستم :heart_eyes: :heart_eyes:
موفق باشی دوست من :rose::rose:

9 پسندیده

چقدر عالی…شما که هر زبانی رو شروع کنید خدا را شکر اراده قوی دارید :star_struck:
بله مامانم ولی بیشتر بابام اینو برای شوخی باهام به کار می برند :sweat_smile:
زبان آلمانی عالیه:+1::+1::+1:

10 پسندیده

اینکه نظر لطفته خواهر :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

اصلاً بیا با هم بخونیم. :grin::joy: چطوره؟ :gem::gem::gem:
:strawberry::green_apple::peach:

7 پسندیده

بله درسته و دایی من هم همینو بهم میگه…میگه عربی خیلی پرکاربرد هستش…ولی من خودم نمی دونم چرا فکر می کنم عربی خیلی سخته :sweat_smile:
ممنون از پاسخگویی🌹

9 پسندیده

من برای همه چیز آماده ام…خواهر :heart_eyes:
خیلی ممنون :heart_eyes:
شما با من… :hushed:شما خیلی سطحتون بالاتره…الاناس از استرس غش کنم :rofl:

7 پسندیده

من آلمانی صفرم! خخخخخ :joy::joy:

6 پسندیده

حداقل در زبان آلمانی با هم ،هم سطحیم :sweat_smile:خداراشکر…ولی داخل زبان انگلیسی من به گرد پای شما هم نمی رسم :grin:
خیلی خوشحالم که دوست و خواهر خوبی مثل شما دارم :kissing_closed_eyes: :hibiscus: :heart:

7 پسندیده

اینکه سوء تفاهمی بیش نیست.
.
.
ولی اگه پایه انگلیسی ات قوی باشه، آلمانی رو راحت تر یاد می گیری.
المانی، از انگلیسی سخت تره. کلاً قواعدش پیچیده تره.
من که از آواهاش خوشم می یاد.

:herb::shamrock: :seedling:

8 پسندیده

آخه چرا هر زبانی من میخوام پا بزارم توش انقدر سخته خدا :woozy_face: :tired_face:
ولی بازم ممنون الهه جان خواهر خوبم بابت پاسخگویی :smiling_face_with_three_hearts:

7 پسندیده

اتفاقا زبان عربی از زبان آلمانی آسونتر هست و سخت ترین زبان، همون زبان آلمانی هستش
زبان عربی اگه سخت بود دومین زبان بین المللی محسوب نمیشد که؟!!! :astonished::joy:

7 پسندیده

من خودم دنبال منبع مناسب هستم.
مثل اینکه زبانشناس یه سری زبان های پر طرفدار دنیا رو می خواد مثل انگلیسی، براش نرم افزار درست کنه.

9 پسندیده

اگر اینطور باشه من شروع می کنم زبان آلمانی را :boom: :running_woman:

7 پسندیده

زبان عربی هم در لیست یادگیری زبان انگلیسی قرار می دهم که انشالله براش برنامه ریزی کنم :heart:

9 پسندیده

با هم تبادل منابع می کنیم، درست می شه اِن شاء الله :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :star_struck:

7 پسندیده

حتما…اگر منابعی پیدا کردید به من هم بگو خواهر جون :hibiscus:
انشالله که همینطوره :heart_eyes:

6 پسندیده

با هم صحبت می کنیم. :green_heart::blue_heart::green_heart::blue_heart:

این هم کامنت حنانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

6 پسندیده