زبان ها برتر در دنیا

هربار این اهنگو میشوم مصمم میشم اسپانیایی یادبگیرم :sweat_smile::heart_eyes:

13 پسندیده

زبان اسپانیایی یک شور و انرژی خاصی داره منم دوست دارم.
البته رمانتیک ترین زبان میگند ایتالیایی هست و اونم من دوست دارم

9 پسندیده

حالا یه آهنگ شادی از انریکه رو میزاشتی آمنه خانم
این که آدمو یاد بدهکاری هاش میندازه :sweat_smile::joy::kissing_heart:
آقایون خانوما یه آهنگ شاد اسپانیایی از انریکه میخوام بزارم به افتخار اونایی که بعد از زبان انگلیسی میخوان اسپانیایی یاد بگیرن و عاشق اسپانیایی هستند :joy::joy::heart_eyes:

9 پسندیده

11 پسندیده

وای خیلی قشنگه…
مشتاق شدم به زبان اسپانیایی :heart_eyes:
کتاب و منابع معتبری از این زبان خوشگل می شناسید؟؟

9 پسندیده

آره فاطمه خانم آقای کوروش اشکبوس کارشناسی ارشد زبان اسپانیایی رو دارند من کانالش رو تو روبیکا دارم که با ویدئو و فیلم هم درس میدن عالیه حالا تو گوگل هم اسمشون و بزنید باید کلاس هاشون هم بیاد. البته زبان انگلیسی تو حتما بخون گلم هیچی مثل زبان انگلیسی نمیشه بعد از زبان انگلیسی برو سراغش و یا اینکه اگه میتونی هم زمان بخون :heart_eyes:

8 پسندیده

سلام ممنون بابت راهنمایی…
چشم حتما زبان انگلیسی خیلی برام مهم هستش :heart_eyes:

7 پسندیده

خواهش میکنم فاطمه خانم موفق باشید :rose:، :rose::rose:

5 پسندیده

عاااالی درجه یک @hasti8
:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::green_heart::yellow_heart::purple_heart::cherry_blossom::rose::heart:

5 پسندیده

لهجه اسپانیایی قشنگه
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم لطف داری شما گلم :heart_eyes::rose::rose::rose::rose:بله اسپانیایی عشقه عشق :heart_eyes::joy::joy:

6 پسندیده

به نظر من اسپانیایی
هم خیلی رایجه
و هم خیلی جذّابه

9 پسندیده

هیچی که ازش نمیفهمم اما ریتم و موزیک عالی😍 زبانشم دوس داشتم💖

7 پسندیده

اینجا معلومه چه زبان سختیه:joy::joy::joy:

5 پسندیده

من فرانسوی و تا حدی خوندم و خیلی گرامر سختی داره و هم تلفظش برای ما ایرانیا آسون نیست. فکر کن برای هر فعلی که یاد میگیری صرف فعل داره و مثل فارسی نیست صرف فعلش که فقط ی حرف بچسبه به فعل و همه فعل ها همونجوری صرف بشن. کلا ساختار فعل تغییر میکنه. چیزی که تو فرانسوی خیلی سخته اینه که برای هر کلمه ی سری اینفینیتیشن دارن که مثل عربی با توجه به مذکر و مونث بودن اون کلمات به کار میرن. و همه این ها باید حفظ بشن. بدتر از اینا دیکته زبان فرانسه است. مثلا خیلی کوتاه حرف میزنه ولی کلمات زیادی رو باید بنویسی میبینی و خط نوشتی ولی در حد پنج ثانیه از روش خوندی. چون برای خوندنش خیلی از کلمات به هم میچسبونن و میخونن. :hibiscus:بهرحال به نظر من زبان انگلیسی و تا حدی پیش برو که برای زبان دوم خیلی مساله نداشته باشی خیلیا میگن ربطی نداره ولی من سر کلاس زبان فرانسه که میرفتم اونایی که تافل داشتن یا کلا زبانشون خوب بود خیلی زودتر به نتیجه می‌رسیدم.

9 پسندیده

اره غمگینه :grin: ولی من خیلی دوسش دارم

عالی :heart_eyes::ok_hand:

8 پسندیده

دقیقا.خیلیم اسونه.من یه مدت از سر کنجکاوی و علاقه شروع کردم به یادگیریش خیلی اسونتر از چیزی بود که فکر میکردم.قواعدش تقریبا مثل فارسیه و کلمات تاحدودی همونجوری که نوشته میشه خونده میشه.

منم شنیدم اینو ولی اشنایی ندارم بااین زبان

8 پسندیده

سلام عزیزم بستگی داره کدام کشور میخوایین مهاجرت کنین ولی اگه میخوایین برین فرانسه فرانسویت تفویت کن.
ولی همه کشورها انگلیسی حرف میزنن .
ولی من دوست دارم کره ای یاد بگیرم چون خیلی دوست دارم برم کره
فقط یه سوال داشتم رشتت چی

7 پسندیده

سلام…خیلی ممنونم بابت راهنمایی مفیدتون :heart:و به اشتراک گذاشتن تجربه تان
بله مادر من هم که زبان خونده و همینطور پدرم که اون هم زبان انگلیسی رو خونده.به من میگویند که ابتدا یادگیری زبان انگلیسی مهم است👍
من کاملا با این سخن موافقم🌹

6 پسندیده

سلام بله این هم درسته…البته من دوست دارم برای ادامه ی تحصیل به آلمان و یا انگلستان بروم…چون رشته ام تجربی هستش دوست دارم به دانشگاه های اونجا بروم…و به همراه خانواده مهاجرت کنم… :heart:

5 پسندیده