چه اشتراکی بخرم بهتره؟

بچه ها به نظرتون اشتراک طلایی بخرم یا حرفه ای به چه مدت؟ لطفا تجربه هاتونو بگین. که چجوری هستن

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی فرمانده مکبث » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

6 پسندیده

سلام عزیزم من وقتی اومدم داخل برنامه اشتراک طلایی را خریداری کردم به مدت سه ماه بعدش که خیلی دیدم عالیه این برنامه اومدم باز اشتراک طلایی به مدت یکسال خریداری کردم…
عالیه اشتراک طلایی چون همه چیز داره از کتاب های مختلف تا فیلم ک کارتون ها یی با کیفیت عالی و کامل برای یادگیری زبان انگلیسی…
به نظرم اشتراک طلایی به مدت یک سال یا سه ماه خریداری کن تا ببین روی زبانت چه تاثیر مستقیم و مفیدی میزاره…
برنامه کامل و بی نظیری هستش هر چیزی که نیاز داری برای یادگیری برات اینجا وجود داره… :blush:
حالا هر جور خودت میدونی :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام من چند روز بعد از نصب برنامه ازش خوشم اومد همون موقع اشتراک طلایی یکساله خریدم.الان دو ماهه از برنامه استفاده میکنم خیلی ازش راضیم ،کاش زودتر با زبانشناس آشنا شده بودم. تو اشتراک حرفه ای فقط زبانشناس وجود داره اما در اشتراک طلایی زیبوک و زوم رو هم علاوه بر خود زبانشناس داره که خیلی رو روند یادگیری بهت کمک میکنه

5 پسندیده

اول یک ماهه بگیرید اگر خوشتون امد طلایی

3 پسندیده

سلام منم استراک حرفه ای گرفتم زوم و زیبوک بتوانم بخوانم چون قبل هر سه اپلیکیشن داشتم ولی وقتی بروز رسانی شد دیگه دوتا اپلیکیشن بدردم نخورد

3 پسندیده

ممنون از نظرتون:orange_heart::yellow_heart::orange_heart::yellow_heart::orange_heart: تصمیم گرفتم که سه ماهه بگیرم و رو زبانم تمرکز کنم و بترکونم:grin::grin::grin:

3 پسندیده

سلام یکتا جان🌹
آفرین پس منتظر پیشرفت هایت هستیم:cherry_blossom: :heart:
اراده ات را دوس دارم :heart_eyes: :boom:

2 پسندیده