درس «زندگی یا مرگ»

در ورژن های بعدی سرعت آهسته و تند رو برای همه درسها قرار میدیم. به صورت کامپیوتری.

7 پسندیده

سلام تعجب می کنم این جدول که شما فرستادید کامل تر از جدولی هس که برای برنامه من باز میشه . چیزی رو فعال کردید؟

5 پسندیده

سلام این قسمت برای ورژن های قبلی هست که من خیلی وقت پیش میخوندم، نه چیزی رو فعال نکرده بودم…

4 پسندیده

سلام ، من نمیتونم این صفحه رو پیدا کنم میشه راهنماییم کنید ؟ ممنون

4 پسندیده

Life or death
EAron rahlson is a climber that you might be heard his story before. He was almost hasn’t much fear but this spirit is closely near to take his life one day .

4 پسندیده

ممنونم از راهنمایی تون

4 پسندیده

سلام.
کدوم قسمت برنامه میتونیم سرعت خوندن داستان هارو کم و زیاد کنیم؟ ممنون میشم جوابمو بدین🙂

4 پسندیده

سلام
با انتخاب کردن این قسمت میتونیین سرعت صوت کم کنید
07xاز همه ارومتره

7 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون🌺

5 پسندیده

سلام
من توصیحات شمارو خوندم و بنطرم خیلی خوبه. ممنون. سوالم اینه پس شما فقط از داستان واقعی داستان اصلیو خوندیدن پس زمانها را چکار کردین نخوندین؟ مشکلی براتون پیش نیومد؟ تکنیک سایه رو هم اجرا نکردید باهاش؟ بعد که رفتید قدرت مشکلی اونجا نداشتید؟

3 پسندیده

سلام
این کامنت من برای دوسال پیشه :smiley: زمان چقدر زود میگذره

زمانهای مورد نیاز در قسمت مینی استوری انگلیسی قدرت هست

تکنیک سایه اوایل یادگیری زبان اجرا کردنش ی ذره سخت و فرسایشیه ، انگلیسی قدرت به طبع هدفمند تر و قابل فهم تر از داستانهای واقعیه و علاوه بر زبان آموزی مطالب جذاب و آموزنده ی متنوعی داخلش هست

و نکته آخر در کنار انگلیسی قدرت حتما خواندن کتاب داستان مناسب با سطح خودتون هم در برنامه قرار بدین

13 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم از شما:rose::rose::rose:

3 پسندیده

اصلا صفحه من این شکلی نیست،نه تایم صوت رو میاره و نه گزینه تنظیم سرعت.چرا آخه؟

3 پسندیده

آپدیت کردین برنامه رو؟

3 پسندیده

بله آخرین ورژنش رو گوشیمه

3 پسندیده

خب احتمالا اون قسمتی که دکمه ی پلی داره رو بالا نکشیدین
دستتون رو بزارین رو قسمت پخش و بکشیدش بالا تا اینا رو ببینید

4 پسندیده

دمتون گرم.حل شد:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خیلی ممنونم

5 پسندیده

سلام به همه.فیلم هر درس چطور دانلود و پخش میشه

3 پسندیده

سلام چرا من این گزارش را در برنامه نمی بینم

4 پسندیده

سلام به همه‌ی دوستان، من نمی دونم چرا تو این جمله از درس «زندگی یا مرگ» چرا کلمه‌ی “to” به کار رفته؟ اگه به‌جای “to” از “who” استفاده می شد آیا اشتباه بود؟ و تفاوتشون چیه؟
He became the first person to climb all of Colorado’s largest mountains alone in winter.

5 پسندیده