چرا بعضی کلمات رو نمیشه به لایتنر اضافه کرد؟

کلمه هایلایت آبی یا زرد نداره و نمیشه ادش کنم،چرا؟

این تاپیک مربوط به درس« لهجه ی جیمز باند » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. پکیج: « Learn English with Papa teach me » سرفصل: « آموزش لهجه ی بریتیش »

6 پسندیده

اگر روش کلیک میکنین و وارد دیکشنری هم نمیشه میتونین از این روش استفاده کنین…دیکشنری رو روی یه لغت دیگه باز کنین و از منوی سرچ لغت مد نظر رو در دیکشنری سرچ کنین وقتی معنی اون کلمه ظاهر شد پایین دکمه لایتنر هم فعال میشه

8 پسندیده

امتحان کردم ولی اون کلمه ای که روش کلیک می کنم به لایتنر اضافه میشه نه کلمه ای که سرچ کردم

4 پسندیده

میشه اون لغتی که میخواینو بگین…که من تست کنم اگه شد با عکس اینجا براتون بذارم ببینین

3 پسندیده

سلام

ایشون درست میگن کلماتی که به لایتنر اضافه نمیشن به هیچ عنوان نمیتوان معنی اونها رو دید حتی با سرچ داخل دیکشنری زبانشناس

9 پسندیده

باشه چشم تست کنم موردی که میگن اگه شدنی نبود گزارش میدم حتما

4 پسندیده

اما این کار باعث نمیشه که اون کلمه در اون صفحه تغییری بکنه و زرد بشه! یک باگ نام افزاری هستش به گمانم …
من بارها باهاش مواجه شدم …

اما در متون دیگر زرد رنگ می شود

7 پسندیده

برخی کلمات همین طور هستن اما خیلی کم.

6 پسندیده

سلام

واسه اینجور کلمات میتونید روی یه کلمه دیگه کلیک کنید اون کلمه که داخل گوگل ترنسلیت باز شد پاکش کنید و کلمه مورد نظر رو تایپ کنید.
به گوگل ترنسلیت زیاد نمیشه اعتماد کرد ولی از هیچی بهتره‌.
موفق باشید :seedling:

4 پسندیده

بله همین کارو می کنم ولی مشکل اینه که می خوام به لایتنر اضافه بشه ولی نمیشه

4 پسندیده

آخر هم نفرمودین چه لغتی رو میخواین سرچ کنین…باشه چشم من گزارش میدم دوست خوبم🌹

2 پسندیده

لغت catenation تو این عبارت

Today you’ll be learning these skills: intrusion elision assimilation and ● catenation ● They do sound sexy but believe me in the wrong hands they are quite dangerous Intrusion

2 پسندیده

بله به این شکل هم میشه ولی دیگه نمیشه به لایتنر اضافه کرد که :sweat_smile:

2 پسندیده

به این شکل وارد لایتنر میشه

لغت هم از همون روز اضافه نمیشه