شروع از صفر

سلام. دوستان اینجا کسی هست زبانشناس رو از مبتدی شروع کنه و خودش رو تا حد زیادی بتونه بکشه بالا؟ من تازه شروع کردم و هنوز تو سطح دو هستم. فعلا دارم‌نتیجه خوبی میگرم اما فکر میکنم بعد یه مدت با سنگین شدن مطالب یادگیری با زبانشناس ممکن نیس و باید همراه با زبانشناس روش های دیگه رو هم‌ همزمان انجام بدم.
اگر همراه با زبانشناس تمرین دیگه ای هم انجام میدین ممنون میشم بهم معرفیشون کنین🌻

5 پسندیده

منم مثل شما هستم منتظر نظرات دوستانم☺

4 پسندیده

سلام خانم سانا :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
چرا همچین فکری می کنید؟
اینجا خیلی از دوستان هستند که رو دوره ها و بخش های سنگین زبانشناس کار می کنند و دارند نتیجه می گیرند.
اینکه شاید در ابتدا به نظر شما سنگین بیاد، به این معنی نیست که حتماً هم همین طوره.
ای کاش منظورتون رو واضح تر و مفصل تر بیان می کردید تا بقیه دوستان هم می تونستند بیان و راحت تر نظرشون رو بگن‌.

:blue_heart::sunflower::blue_heart:

7 پسندیده

سلام این لینک رو مطالعه کنید جواب خیلی از سوالات خودتون را پیدا میکنید:

2 پسندیده

سلام. ممنون از راهنماییتون بله میدونم خیلیا دارن سطح های سنگین رو کار میکنن. ولی سوال من اینه آیا این‌افردا از مبتدی با زبانشناس شروع کردن و اینجا رسیدن؟؟ یا پیش زمینه دیگه ای داشتن؟

3 پسندیده

بله. افرادی بودند که از سطح های پایین هم شروع کردند.
من خودم پیش زمینه داشتم. ولی پیش زمینه من، مثل زبانشناس، صد در صد درست و اصولی نبوده.
خیلی ها که قبل استفاده از زبانشناس، پیش زمینه داشتند، این حس رو دارند.

من خودم اگه از سطح مبتدی با یه روشی شبیه خود زبانشناس شروع می کردم، الان خیلی جایگاهم بهتر بود.

خیلی خودتون رو درگیر این موارد نکنید. شک نکنید و فقط شروع کنید.

6 پسندیده

اهان خیلی ممنون. نه شروعش که خوب بوده فقط نگران بودم نکنه بعد یه مدت نتونم نتیجه بگیرم😶

2 پسندیده

سلام واقعا الهه جان درست میگن…
من خودم هم با اینکه زمینه زبانی داشتم ولی واقعا اصلا درست نبود و کاش کاش من هم مبتدی بودم و از اول راهکار درست را استفاده می کردم… :ok_hand:
واقعا آدم اگر از همین اول راه درست رو بره بهتر از اینکه وسطای راه بخواد راهش را عوض کنه…
البته خداروشکر من به راه غلطم در زمینه زبان ادامه ندادم و با زبانشناس آشنایی پیدا کردم :wink: :dart:
ولی بازم خیلی نگران نباشید به راهتان ادامه بدهید…

5 پسندیده