چگونه زبان انگلیسی را با این ۵ استراتژی، سریع یاد بگیریم

سلام …راجع به جعبه لایتنر منظورتون از خونه چیه …همیشه یه سری لغت که با فواصل واردش کردم واسم میان…امروز همه رو نشستم خوندم و برام زد مرور بعدی دو روز دیگه…
سر درنمیارم…

3 پسندیده

این خونه ها هستند: که خب البته من چیزی توشون ندارم فعلا:

درباره اون قسمت اول سوالتون من اطلاعی ندارم ولی حدس میزنم آخرین کلمه ای که شما تیک کردید رو گفته دو روز دیگه تا مرور

5 پسندیده

آقا کامبیز یه تاپیک بود که بطور کامل درباره جعبه لایتنر توضیح داده بودین
فک کنم شما هم گذاشته بودیم
اونا بهشون معرفی کنین بخونن
کاملا متوجه میشن
من متاسفانه یادم نمیاد کدوم تاپیک بود

5 پسندیده

فک کنم من نبودم
من تو همین تاپیک درباره لاینتر زبانشناس یه توضیحی دادم چون به موضوعم میخورد

ولی تو سایت یه آموزش هست درباره لایتنر

https://zabanshenas.com/درس-چهارم/

5 پسندیده

سلام
ممنون و خدا قوت
مقالتون خیلی جالب بود
فقط مورد آخر شریک واسه ی مکالمه رو نمیشه گیر آورد وگرنه خیلی هم خوب میشد

4 پسندیده

چرا شدنیه
از سایت Italk استفاده کنید

5 پسندیده

ممنونم ولی کاش میشد یه گروهی یه چیزی تو همین اپ وجود داشت که اعضا بتونن با هم چت کنن و انگلیسی صحبت کنن یا مثلا توی تلگرام یه گروه بود که اونجا بچه ها صحبت کنن و اشکالاتشون رو از هم بپرسند
اگر شما که عضو فعالید این حرکت رو راه بندازید فکر کنم استقبال زیادی بشه
منم تا جایی که بشه کمک میکنم

7 پسندیده

سلام نمیدونم چرا تازه این تاپیک مهم به چشمم خورد :thinking::expressionless: برای 14 روز پیشه اخه.
انصافا خیلی مطالب خوبی بود خیلی. خصوصا غافلگیر شدم از جوجتون اقا کامبیز تو 35 روز چقدر بزرگ شده بوده واسه شما :joy:
خلاصه خدا قوت :hibiscus::hibiscus:
تشکر فراوان

4 پسندیده

این ایده رو خیلی وقته بچه ها دادن. حقیقتش استایل تالار طوری نیست که بشه انگلیسی نوشت، لا اقل فعلا نیست. چون انگلیسی بنویسید به جای چپ چین شدن راست چین میشه. که کلا همه چی بهم میریزه. از یه سمتی اگه تالار دو زبانه بشه خیلی زشت میشه.
گروه تلگرامی هم حقیقتش مشکلات خودشو داره.

حالا جلو تر زبانشناسیا قراره یه سری حرکتای خوب در این باره بزنن.
ایشالا ببینیم در آینده چی میشه.

هر روز نازش می کنم بهش می رسم، دونه پارس و آب جوشونده می دم. بچه رشد کرده :joy:

8 پسندیده

یه گروه تلگرام بذارید خودتون مدیرش بشید به همه کمک کنید

3 پسندیده

سلام
گروه تلگرام درسته خوب و راحته
اما احتمال هک شدن توی همچین گروه هایی که کلی عضو داره خیییییلی وجود داره
من بشخصه به اونایی که توی تالار هستن و هرروز حرف میزنم باهاشون اعتماد دارم
و میتونم بگم واااااقعا مثل خواهر و برادرای خودم می مونن

اما باقی افرادی که هستن رو واقعا نمیشناسم و من بشخصه توی گروهی که کلی ناشناس وجود داره نمیرم
و مطمئنم بقیه هم جهت احتیاط توی همچین گروه هایی نمیرن
چون واقعا نمیشه تضمین کرد
شما میتونی تضمین کنی همچین اتفاقی پیش نیاد ؟!

و مطمئن باش یکی از دلایل نزدن گروه تلگرامی توسط اساتید اینم هست :blush:
و مطمئنم خودتم ازین زاویه بهش نگاه نکرده بودی :stuck_out_tongue_winking_eye:

11 پسندیده

اخی چه وظیفه شناس :joy:

دقیقا مژده جون گل گفتی :blush:
و بشخصه معتقدم چالش و تاپیکایی که اقا کامبیز میذاره خیلی موثرتر از گروه تلگرامی و حواشیشه

9 پسندیده

تلگرام اصلا جای مناسبی برای فعالیت‌های حرفه‌ای و آموزشی، حداقل از نظر بنده، نیست. معمولا گروه‌های تلگرامی منبعی برای اسپم شدن و آزار و اذیت دیگران میشن. و هیچ کنترل خاصی هم نمیشه روش انجام بشه. مثلا اگر دقت کرده باشین در این محیط فعلی همه‌ی صحبتها توسط خود نویسنده ها نوشته میشه (کپی پیست و فوروارد نداریم). اما معمولا در گروه‌های تلگرامی بعد از مدتی افراد محدودی به فوروارد کردن مطالب چیپ می‌پردازن که کل گروه تحت الشعاع قرار میگیره.

دقیقا این نکته‌ی بسیار مهمی هست که در گروه‌های تلگرامی قابل کنترل نیست. من خودم به شخصه فقط در دو یا سه گروه تلگرامی هستم. و هر کسی که من رو به هر گروهی اضافه میکنه در کسری از ثانیه left میدم :sweat_smile:

درکل یک گروه تلگرامی اصلا قابل مقایسه با این تالار نیست.

14 پسندیده

از این زاویه به موضوع نگاه نکرده بودم
امکانش هست که توی نرم افزار این مورد اضافه بشه ؟؟

4 پسندیده

محیط اینجا ارامش خاصی داره.همچین حسی رو توی هیچ محیط مجازی تجربه نکرده بودم.هر دفعه بین صحبتای اقا ایجی یه سر میام اینجا ،یه چرخی میزنم :wink:

6 پسندیده

ما هر سال بین 800 تا 1000 لغت جدید در هر یک از دروس فارسی، عربی و انگلیسی می آموختیم. این کلمات را باید حفظ می کردیم تا بتوانیم نمره ی بالا بگیریم.
زمانی که قرار است چیزی را حفظ کنیم، سریع ترین و پر بازده ترین روش، لایتنر است.
ممکن است کسی نتواند با لایتنر ارتباط برقرار کند. در این شرایط باید مسیر را عوض کند و این تصمیم کار درستی است.
اما همچنان روش لایتنر یک روش استاندارد و اثبات شده است.

5 پسندیده

ممنونم ازتون

منظورم از ارتباط برقرار نکردن با لایتنر این بود که ترجیح میدم کلمات رو در جاهای مختلف مثل کتاب ها و فیلم ها و غیره ببینم

7 پسندیده

Thanks Mr. Kambiz :slightly_smiling_face: You are a good teacher :rose:

4 پسندیده

دقیق با این حرفت موافقم چون خودم نرم افزار رو که باز میکنم میرم درس رو میخونم بعد لغات که تو نرم افزار هست میرم تو یوتوب میبینم اقای ای جی همونارو میگه واقعا تاثیر گذار برام
. اصلا صحبت های اقای ای جی برام انگیزه بخشه و پر انرژی

6 پسندیده

سلام ویدیوهای ایشون رو کجا میتونم ببینم؟ میخوام از اول شروع کنم
و متن این ویدیو رو میشه بزارید؟ ممنون

3 پسندیده