چالش شدت پاییزه 🍁

سلام

6 پسندیده

سلام

6 پسندیده

سلام شب بخیر :hibiscus:

بخش لغات

5 پسندیده

سلام

5 پسندیده

4 پسندیده

سلام بچه ها شب بخیر :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

شدت شنیداری :ear:t2: :

@elahehvelayati الهه جون :purple_heart::purple_heart::purple_heart: چند وقته نیستی،زود تر بیا دلتنگیم :frowning_face::sunflower:

5 پسندیده

سلام زینب جان :dizzy::ribbon:
راستش فعلاً سعی می کنم تا اونجا که می تونم، تا حد امکان، کمتر تالار بیام و کمتر کامنت بزارم.
از وقتی که برای بار دوم بیمار شدم، تاثیرات مخرب روحی :blue_heart::blue_heart: روم داشته.
بدترین اش این بوده که یک ساله رو OCD خودم کار کردم و خیلی خوب شده بودم و یه چند وقتی، شده بودم یه آدم معمولی از نظر وسواسی _ جبری. الان می بینم که هر چی رِشته کردم، پنبه شده.
همه انرژی ام هم به جای انگلیسی کار کردن، تماماً صرف رفتارها و افکار وسواسی ام می شه.
همش در حال شستشو و ضد عفونی ام.
.
همین تو خود انگلیسی، بیش از یک هفته است که هیچ کامنت انگلیسی تو تالار نذاشتم. حتی برای جدیدترین چالش رایتینگ، متنش رو هم نوشتم. ولی هِی امروز و فردا می کنم برای گذاشتنش تو تالار. دقیقاً اینها، رفتار وسواس گونه و کمالگرا هست.

فعلاً هم تا می تونم، تو تالار کمتر می یام و کامنت می زارم. دارم رو OCD خودم کار می کنم تا شدیدتر نشده.

این هم آمار افتضاح خودم تا الان

8 پسندیده

ان شاالله زودتر خوب بشید . زبان مهم نیست میشه بعدا جبران کرد ، خودتون مهمترین . هممون اینجا منتظرتون هستیم :blue_heart: :blue_heart:

6 پسندیده

انشاا… زودتر همه چی درست بشه :rose::rose::rose:

7 پسندیده

:maple_leaf::maple_leaf::maple_leaf:

شدت شنیداری :ear:t2: :

5 پسندیده

الهه خانم منتظر حضور پر انرژی یتان هستیم :rose:

6 پسندیده

6 پسندیده

سلام شب بخیر :hibiscus:

بخش شنیداری

6 پسندیده