چالش شدت پاییزه 🍁

سلام و درود

7 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :blossom:
من پایه چت انگلیسی هستم فقط موضوع هر هفته جدید باشه یک چیزی از داستان کوتاه گرفته تا خیلی چیز ها بشه نوشت در موردش این جوری باشه من پایم

7 پسندیده

امروز فقط شما نقض قانون نکردید منم کم دارم

7 پسندیده

محبت جان :dizzy::ribbon:
تاپیک “چت انگلیسی”
یعنی در مورد هر چیزی که دلمون خواست، به انگلیسی، با هم چت کنیم …
حالا می تونیم بین این چت ها، در مورد یه سری موضوعات مشخص تر هم صحبت کنیم.

یه جورهایی، اون تاپیک، زنگ تفریح مون باشه …

7 پسندیده

باور کنید دوست داریم شرکت کنیم ولی رایتینگ نوشتن یکم وقت بر هست ، باید مطلب آماده کنی تایپ کنی بعد غلط گیری کنی
من خودم رایتینگم ضعیفه دوست دارم شرکت کنم قویتر بشه ولی واقعا وقت کم دارم حتی دو روزه زبان سوم رو هم نخوندم

ایده خیلی خیلی خوبیه

8 پسندیده

عالی عالی واقعا چون من دوست ندارم محدود به یک موضوع باشه اگر این تایپنک رو خواستید بزنید من هستم

فقط شرمنده باز چت شد :grin:

7 پسندیده

بچه ها :ribbon::dizzy:

حالا می گید مهارت نوشتارم ضعیفه یا نمی رسم یا هر چی …
من خودم بیشتر تو این تاپیک ها، چت می کنم تا در مورد خود موضوع تاپیک بنویسم.
.
از کامنت های بچه ها هم خیلی یاد می گیرم. خیلی هم سوتی می دم تو نوشته هام …
.
فکر کنم نوشته های بچه ها رو نگاه کنید، بهتون می تونه کمک کنه.
.
لینک تاپیک های جدید رو تو چند تا کامنت بالاتر خودم گذاشتم.

6 پسندیده

سلام الهه جان :heart_eyes:
خواهر گلم خوبی؟ :kissing_heart:
اجازه تاپیک با شماست عزیزم :books:
در مورد شرکت در چالش های رایتینگ هم بگم که بعد از شرکت در یکی از این چالش ها و وقتیکه دیدم اشکالاتم را داشت میگرفت استاد گرامی…
من کلا انگیزه مو از دست دادم و احساس میکنم تا در رایتینگ به سطح بهتری نرسیدم پیام یا چت دیگه دیگه نکنم :negative_squared_cross_mark:
ولی اگر شما یک تاپیک چت زدی یه موقع هایی که سرم خلوت باشه میام اونجا باهات و با دوستان گلم :sunflower: چت میکنم چون میدونم شما مثل خودم اصلا ایراد نمیگیری :heavy_check_mark:
کلا فکر میکنم خیلی به همدیگر شبیه هستیم :grin:
البته نه در سطح زبانیمون :sweat_smile:

7 پسندیده

منم که خودم هم ایراد داشتم تو رایتینگم! :joy: خودت دیدی که. لایک هم کردی. :joy: سطح بهتر، با ننوشتن، هیچ وقت به دست نمی یاد. قبول کن. ترس از قضاوت تو انگلیسی، اصلاً خوب نیست … همین که من و تو، جرات می کنیم بنویسیم، خودش خیلی هست. خیلی ها، همین جرات رو هم ندارند. قبول داری؟
من که بازم تو این چالش ها، شرکت می کنم. یعنی اینقدر پر رو ام من! :joy:

الان من خودم یعنی خیلی خفن می نویسم؟! :joy: سخته. ولی من دوست دارم. :heart: مخصوصاً کامنت های چت انگلیسی با بچه ها رو …

:blue_heart::maple_leaf::blue_heart:

7 پسندیده

سلام
آره دیدم خواهر گلم :heart_eyes:
اشکالاتی نبود میگفتن که مثلا میتونی جایگزین کنی و… همچین چیزی :sweat_smile:
من همه کار های شما رو لایک میکنم :books:

درسته کاملا.
ولی… بازم حرف شما منطقی تره تا ولی من :bulb:
باید یکم جنبه خودمو ببرم بالا :heart_eyes:

اره واقعا درسته :grin:
خیلی جرات میخواد داخل تاپیک یک مربی یک writing بزاری :smiley:
ولی بازم خوبه جرات این یکارو داریم البته منظورم شما نیستی خودمم :kissing_heart:
پس از این پس جنبه خودمو بالا میبرم و در رایتینگ ها شرکت میکنم تا حد توانم…

آفرین :wink: منم انگیزه گرفتم که شرکت کنم :heart_eyes:

6 پسندیده

خیلی هم عالی بااینکه تازه کارم اما باانگیزه شرکت میکنم تو چالش گرچه هنوز نرم افزار کامل دستم نیومده وامکانات رو نمیدونم و 8 روزه فعال شروع کردم

6 پسندیده

5 پسندیده

امروز زمان رو روی 300 دقیقه گذاشته بودم و5 ساعت کامل ازدرس یک تا 8 رو مرور کردم

6 پسندیده

سلام خانم … :dizzy::ribbon:
خیلی هم عالی :ok_hand::gem:
منتظر حضور پر شورت تو این چالش :maple_leaf: هستیم. :green_heart::blue_heart::yellow_heart:

آمار عالی ای داری. :clap::clap::v::v:

:sunflower::maple_leaf::sunflower:

7 پسندیده

ممنونم باعث انگیزم میشید تا خوب بتونم پیش برم:heartbeat::heartbeat::heartbeat::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

5 پسندیده

من خودم، از خدام هست که هفته ای یک بار، این فرصت رو داشتم که یه رایتینگ می نوشتم و بازخورد اینطوری می گرفتم. واقعاً چقدر خوب می شد، اگه می شد! فکر کن سر یک سال، حدود پنجاه تا رایتینگ کار می کردیم و بازخورد می گرفتیم و چقدر رایتینگمون خوب می شد …

الان تو چت ها هم بچه ها، نیستند. قشنگ از تاپیک چت ها فرار می کنن یا می پیچونن!
واقعاً نمی دونم چرا؟! اونجا که دیگه بازخورد یا قضاوتی نیست که ازش بترسند.

بچه ها، یکم از محبت خانم یاد بگیرید. سطح زبانش خیلی بالا نیست. ولی ماشاء الله می یاد و می نویسه …
.
اگه بدونید من چقدر تو این تاپیک چت ها، با بچه ها :dizzy::ribbon: می خندم؟! :joy: من اصلاً رفتارم، تو انگلیسی، نسبت به زبان فارسی، صد و هشتاد درجه فرق می کنه! شخصیت ام تو زبان انگلیسی، خیلی با شخصیت ام تو زبان فارسی فرق داره. تو انگلیسی، خیلی شاد هستم …
.
.
احتمالاً فردا تاپیک چت رو می زنم.

6 پسندیده

6 پسندیده

سلام
شنیداری امروزم نزدیک بود شهیدم کنه خیلی با ارزشه نگاه به عددش نکنید . چه کارها که کردم به دو ساعت برسه :upside_down_face:

6 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :rose:

6 پسندیده

5 پسندیده