پسری نوجوان مسلط به 23 زبان😨

خواهش میکنم کاری نکردم خوشحالم خوشتون اومده :heart_eyes::smiley::rose::rose:

2 پسندیده

دنباله ی ویدئو ی فارسی صحبت کردن ایان بازیگر خاطرات خون آشام رو پیدا نکردم اما اینجا ویدئو یی از صحبت کردن خارجی ها رو ببینید :joy::joy:
فقط امیدوارم ما که انگلیسی صحبت میکنیم لهجه مون از اونا بهتر باشه :joy::joy: بنده ی خدا لئوناردو دی کاپریو حق داشته به گلشیفته فراهانی بخنده
الان اینجا هر کی به فارسی صحبت کردن اینا (خارجی ها) نخندید جایزه داره :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:
به نظر شما کی از همه قشنگتر صحبت میکنه؟!

6 پسندیده

سلام. ممنون از اینکه این کلیپ های زیبا رو به اشتراک گذاشتین. من تو خیلی از گروههای بین المللی بودم که با زبان انگلیسی باهم حرف میزدیم. خیلی از بچه‌های کشورهای دوروبر میگفتن تو مدرسه زبان فارسی هم بعنوان یکی از درسها تدریس میشد. از جمله هندوستان و پاکستان. بنظرم یادگیری زبان فارسی که زبان شعر و شاعری هست باید بخاطر همین شعرهاش اجباری بشه. جلاالدین مولانا که بین آمریکایی ها با اسم رومی می شناسنش خیلی محبوبه تو فیس بوک میدیم ترجمه انگلیسی اشعار رومی و همین‌طور خیام رو اشتراک میذاشتن. کتاب گلستان و بوستان سعدی در لیست صد کتابی که باید هر کسی در طول عمرش بخونه از سوی گاردین قرار داده شده. و نیز سخنرانی آمریکایی ها یی رو دیدم که بطور اختصاصی حافظ شناس بودن. خلاصه اینکه زبان فارسی رو دست کم نگیرین و بخاطر بلد بودنش مباهات کنین یعنی بخودتون ببالید.چون به یه آمریکایی خواستم فارسی یاد بدم یارو گرخید از بس براش سخت بود. فقط جون رو یاد گرفت تا به انتهای اسم ها اضافه کنه. خخخخخ و همین خخخخخخ که معادل hahahahahaha خودشونه. خخخخخخخخ :butterfly::butterfly::butterfly::butterfly::butterfly::butterfly::butterfly:

2 پسندیده

فکر کردین فقط برای ما سخته انگلیسی یاد بگیریم برای اونام فارسی حرف زدن سخته خب

2 پسندیده

اون پسر دانشجو آلمانی و تیم از نیویورک خیلی خوب بودن، اما چینیه افتضاح بود فارسی اش. بعضی‌ها شون اگر زیرنویس فارسی روی فارسی حرف زدنشون میومد قابل فهم تر میشدن. کلا همین‌که سعی میکنن فارسی حرف زدنشون رو ارائه بدن قابل قبوله چون زبان فارسی واقعا سخته.

2 پسندیده

عالی بود :joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده