چالش Let's talk (مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت)

بله منظورم ایشون بود. ممنونم از منشن.
ایشالاه بازم شاهد حضورشون باشیم.:rose:

آی گفتی علی بندری! :heart_eyes:
ناوکست و بی‌پلاس را هم پیشنهاد می‌کنم

اما من عاشق بریتیش هستم برعکس از امریکن زیاد خوشم نمیاد:grin::grin::grin::grin::joy::joy::joy::wink::wink:پس کمپین نه امریکن:ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

نداشتیم آقا کمپین چیه دیگه، من هم متعصب به بریتیش :smirk: . تعداد بریتیشی ها اگه کم هست ولی قدرت مون زیاده.
به گفته لقمان الحکیم برادر سلیقه ها متفاوت هست اما هر سلیقه ای قابل احترام

7 پسندیده

ایوووووول هوووورا پشتتونم:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:بریتیشیهااااااادستابالا:grin::grin::grin::grin:

3 پسندیده

صداش شبیه Neil Gaiman هستش.

@mostafa.76 قبول دارید؟

3 پسندیده

سلام به دوستان خوب و سر زنده و عزیز خودم.بعد از کلی کش مکش و اینور اونور زدن بلاخره یه ویس از خودم گرفتم که آخرش ختم بخیر نشد چون یکارری باید میکردم ولی نکردم.خب بگذریم.این شما و این من.

خب ایشالا سری بعد کاملش میکنم

12 پسندیده

تبارک الله احسن الخالقین:clap::clap:
چه باقدرت احسنت :rose::rose:بیشتر صداتون رو بشنویم موفق و پایدار باشید:rose::rose:

1 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم.شما لطف دارید.انشالله سعی میکنم بیشتر ویس بگیرم.ولی نمیدون چرا هر وقت میخوام ویس بگیرم نمیشه.بیشتر راحتم تلفنی صحبت کنم تا رکورد بگیرم.ایشالا بتونم با اینم کنار بیام.

1 پسندیده

برا من پخش نشد، نیدونم چرا :neutral_face::neutral_face::neutral_face:
ولی خب کار خوبی کردین که ویس گذاشتین تو تالار :clap::clap::clap:
واسه همین نتونستم نظر بزارم، اما حتما خوبه

3 پسندیده

با این وجود ممنونم که باز انرژی مثبت میدید

1 پسندیده

آقا من یه کمپین راه میندازم علیه این همه صدای خوب که خودشون رو لو نمیدن :rage:
دیگه آقا آرمین و آقای فرخوند و خانم دلشاه ملزم به شرکت در چالش دیسکاشن هستند. من خودم به شخصه نظارت می‌کنم و اگه از شرکت سر باز بزنن، کمپین رو استارت میزنم ها

5 پسندیده

منم حمایتتون میکنم و کارهای بازداشتشون رو براتون انجام میدم که سر دیسکاشن ها حاضربشند:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

خدایی پروین خانم یکی از بزرگترین و انگیزه دهنده ترین نفرات خود شمایی.باور کنید اگر شما نبودید من عمرا نمیتونستم شرکت کنم.شما برای من یک نمونه کامل هستید

2 پسندیده

خداییش ۱کمپین برای این بچه های خوش صدای تالار راه بندازیندکه از انگلیسی گوش دادن لذت ببریم و بیشتر مجذوب یادگیری این زبان بشیم.استعدادهای نابی هستند:rose::rose::rose::ok_hand::ok_hand:تابقیه ی دوستان خوش صدا و بااستعداد دیگه از سایه ها بیرون بیایند ومثل خورشید درخشان برتالار بتابند:blush::blush::blush:

3 پسندیده

:+1::rofl:
دوستان حواستون باشه قانون هم پشتمه ها.

هرچی هست وظیفه است. کسی که باعث شد اولین وویسم رو توی تالار آپ کنم آقا کامبیز گل بود وگرنه حالا حالاها جرات نمی‌کردم وویس بذارم. بخاطر ادای دین به ایشون و کارهای بزرگی که برای همه می‌کنن باید این وویس‌های خوب رو به تالار هدایت کنیم. فعلا سه نفر توی مسیر قرار گرفتند که امیدوارم نفرات بیشتری با خودتون بیارید

5 پسندیده

آقای کشاورز نمونه ی بارز استعداد همه جانبه هستند وهرچقدر هم ازایشون تقدیر بشه کم و خیلی ها از ما مدیونشون هستیم.براشون بهترینهارو ازصمیم قلب آرزومندم ودرقله های موفقیت تاابد بمانند:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

فک کنم آقا آرمین ریکوردشونم در حال قر دادنه :rofl:

2 پسندیده

ممنون از شما.ایشالا منم بتونم مثل شما یکار مفید انجام بدم.ولی در کل تو فکر اینم که چند تا از خاطرات بچگیم که طنز مایه هست رو به انگلیسی بازگو کنم شاید بتونم یکم شاد کنم دوستان رو

2 پسندیده

دقیقا:joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink:بینهایت انرژی دارند:joy::joy:خداحفظشون کنه برای خانواده و تالار:ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose:

1 پسندیده