تعمیرگاه زبانشناس 📌

My mom is often responsible for preparing meals.

چرا جمله معمولا مادرم غذا درست میکند ، سخت ترجمه شده ؟؟؟

این تاپیک مربوط به درس «غذا» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تمرین مکالمات روزمره انگلیسی»

1 پسندیده

در دقیقه 1:10 به جای in نوشته شده tn

این تاپیک مربوط به «۲۱ - می توانم در مورد آب و هوا صحبت کنم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Oxford Word Skills»، «ابتدایی»

1 پسندیده

این تاپیک مربوط به درس «گروه موسیقی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تمرین مکالمات روزمره انگلیسی»

1 پسندیده

در دقیقه 1:25 یک جمله جا افتاده و نوشته نشده

این تاپیک مربوط به «۳۰ - می توانم با قطار رفت و آمد کنم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Oxford Word Skills»، «ابتدایی»

در جمله:
The port, it’s calm.

The port بنظرم اشتباهه و باید report باشه.

این تاپیک مربوط به فصل «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «چهارصد واژه ضروری برای آیلتس»، فصل «جغرافیا»

1 پسندیده

در انتخاب کلمات و معنی دقت نشده.
مثلا در درس مرگ و زندگی
what would you do in a life or death situation
عبارت do in رو یه‌جا در نظر گرفته و معنی کشتن رو بهش داده درصورتی که اینا از هم جدا هستن و داره میپرسه چیکار میکردی در اون موقعیت. .
اگر امکان داره اینا رو ویرایش کنید. ممکنه موارد دیگری هم باشه. ولی در کل دستتون درد نکنه خسته نباشید به تیم زبان شناس

1 پسندیده

دقیقه ۱۱:۴۸ کلمه‌ی finally جا افتاده

این تاپیک مربوط به درس «راه بهتری برای یادگیری زبان انگلیسی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «کتاب گویا»

در voic 5.19 جمله اول شتباها نوشته اید you’re used to put sugar in your tea
در صورتی که you used to درست است

این تاپیک مربوط به «Unit 5 - Lesson 19» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «American English File»، «سطح ۳»، «کتاب دانش آموز»، «درس ۵»

Baby, I’ll never will go

منظورم اینه جمله زیر درسته:

Baby, I never will go

این تاپیک مربوط به «تو تنها نیستی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. موسیقی «مدرن تاکینگ »

با سلام و احترام خدمت تيم بسیار ارزشمند زبان‌شناس
ببخشید آیا تلفظ حرف the قبل از کلمه feelings ضرورت دارد؟
چه جناب آقای جی ای هوگ فقط در مرحله اول the را بیان فرمودند.
با نهایت ادب و احترام: دانشجوی شما :pray::rose:

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه تمرین تلفظ» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تلفظ انگلیسی - بدون تلاش»، فصل «لرزش ها»

1 پسندیده

در جمله:

Ohh he, fights us face to face

این تاپیک مربوط به «مسابقه رو ببر» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. موسیقی «مدرن تاکینگ »

سلام
میخواستم متن مورد نظرمو کپی کنم اما بعد آپدیت آخر این قابلیت برام کار نمیکنه، لطفاً رسیدگی بفرمایید.

عبارت Mittened grasp معنیش چنگک دستکشی میشه؟ تو متن اینطوری ترجمه شده.

این تاپیک مربوط به درس «آیرینِ شجاع» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان های مصور صوتی»، مجموعه «بسته ی دوم»

1 پسندیده

کلمه‌ی pretending به صورت ing دار نوشته شده ولی راوی ing. را تلفظ نمیکند

این تاپیک مربوط به «خرگوش آب زیر کاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی سوم»

In this context The word integration has came instead of immigration mistakenly

Then there’s the General Training IELTS, and that one is more often used by employers or for integration purposes in some other uses as well.

این تاپیک مربوط به درس «نگاهی کلی به آیلتس» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «پکیج آموزشی IELTS مگوش»، فصل «معرفی IELTS»

1 پسندیده

Immigration صحیح است ، منظور برای هدفهای مهاجرتی است :upside_down_face:

سلام، میخواستم بپرسم الان با تخفیف ۵۰ درصدی قیمت اشتراک یکساله چقدره؟؟ و اینکه من هنوز اشتراکم به پایان نرسیده اگه دوباره اشتراک بگیرم اضافه میشه به تاریخ اشتراکم؟؟

1 پسندیده

سلام عزیزم
با تخفیف 50 درصد الان 240 هزاره ک مدتش محدوده
بله ب اشتراک قبلیت اضافه میشه
من خودم توی تخفیفات حتی شده دو سال هم خریدم الان تا برج 12 سال 4 اشتراک دارم

2 پسندیده

واقعا؟؟ تا سال ۱۴۰۴؟؟
چقدر خوب :heart_eyes:
ممنون

2 پسندیده

بله گلم اضافه میشه من تا شهریور ۱۴۰۵ اشتراک دارم فقط دقت کن همون اشتراکی که داری رو بخری مثلا اشتراک طلایی داری طلایی رو دوباره بخر تا تمدید شه

3 پسندیده

هممون ذخیره کردیم:grin:

3 پسندیده