تعمیرگاه زبانشناس 📌

I have walked these trails my entire lifer" he said.
‏گفت: «من تمام عمرم رو در این مسیرها طی کرده‌م.

زمان : ۰۰:۴۹

این تاپیک مربوط به درس «مرد جوان و پیرمرد» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، دوره «کتاب پنجم»، درس «مرد جوان و پیرمرد»

1 پسندیده

با سلام
لطفا امکان این قضیه رو فراهم کنید که در قسمت موسیقی ها بشه فقط آهنگ رو دانلود کرد (عدم دانلود خودکار ویدیو برای آهنگ هایی که ویدیو دارند)

ممنون از برنامه خوبتون

The land was actually the habitat of several types of birds.
‏این سرزمین در واقع زیستگاه چندین نوع پرنده بود.

زمانی که بر روی کلمه habitat زده میشود در زمان ۰۰:۱۸ به معنای دیگری ارجاع داده میشود

این تاپیک مربوط به فصل «نقشه‌ی معمار» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، دوره «کتاب پنجم»، درس «نقشه‌ی معمار»

1 پسندیده

The judge could not call any witnesses for the nature lovers, so he first asked the architect to tell his side of the story.
‏قاضی نتوانست هیچ شاهدی را برای دوستداران طبیعت بخواند، بنابراین ابتدا از معمار خواست تا داستان خود را تعریف کند.

این تاپیک مربوط به فصل «نقشه‌ی معمار» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، دوره «کتاب پنجم»، درس «نقشه‌ی معمار»

1 پسندیده

کلمه nullified اشتباها ified تایپ شده است

9- That is because they hated what God revealed, so He ified their deeds.
‏9- اين بدان سبب است كه آنان آنچه را خدا نازل كرده است‏ خوش نداشتند و [خدا نيز] كارهايشان را باطل كرد

زمان ۰۱:۳۴

این تاپیک مربوط به «محمد» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کتاب «قرآن»

1 پسندیده

28- That is because they pursued what displeases God, and they disliked His approval, so He ified their works.
‏28- زيرا آنان از آنچه خدا را به خشم آورده پيروى كرده ‏اند و خرسنديش را خوش نداشتند پس اعمالشان را باطل گردانيد

در دقیقه ۰۵:۰۰ هم به جای nullified تایپ‌شده است ified

این تاپیک مربوط به «محمد» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کتاب «قرآن»

2 پسندیده

به ندرت اولین باره هم معنی نمیده

این تاپیک مربوط به «بخش 05» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. فیلم «مورچه ای به نام زی»

چرا داری منو می پایی؟

معنی I’m out of your leauge چیست؟

این تاپیک مربوط به «بخش 05» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. فیلم «مورچه ای به نام زی»

من ار تو سرترم تو در حد من نیستی

سلام خدمت دوستان
در دقیقه ۱:۴۸ به نظرم میگه all over، توی متن نوشته at all.

And if you have studied business at all or even with relationships…

نظر دوستان چیه؟

این تاپیک مربوط به درس «آیا از همکارانتان متنفرید؟» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «یادگیری انگلیسی با حس خوب»

1 پسندیده

سلام من هم all over میشنوم فکر کنم غلط تایپی هست

1 پسندیده

ممنون از شما
:pray:

سلام وقتتون بخیر
اما من at all می‌شنوم حتی روی سرعت کم هم گوش دادم همینو شنیدم
و فکر میکنم همین عبارت at all به جمله میخوره.
برای اطمینان به همکاران مربوطه هم ارجاع میدم که بررسی کنن

1 پسندیده

اینم جواب همکاران :point_down:

متن درس درسته
اولی میگه
This is all about.
جمله بعدشم میگه
Studied business at all or even

1 پسندیده

ممنون از پیگیری شما
:pray:
سرعت ایشون در ادای کلمات خیلی بالاست، مخصوصا توی این درس که حتی از درس های قبل هم سریعتر صحبت میکنه.

1 پسندیده

خواهش میکنم :pray::rose:
بله شبیه all over میشه بخاطر وجود or هست که اینجوری شنیده میشه و دقیقا حق با شماست سرعتش بالاست حتی برای منم خیلی سرعتش بالا بود :grin:

1 پسندیده

روز خوش

دقیقه ۲:۰۲

she yelled go away loser but Bill didn’t leave

راوی didn’t تلفظ نمیکنه

احتمالا تلفظ راوی won’t یا wouldn’t هست

این تاپیک مربوط به درس «داستان کوتاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «اعتبار»

در این قسمت Sunday «دوشنبه» معنی شده!!!

این تاپیک مربوط به درس «قرار گذاشتن» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «عبارات رایج انگلیسی »

1 پسندیده