تعمیرگاه زبانشناس 📌

1 پسندیده

سلام 1:45
I like pong

این تاپیک مربوط به «درس 25» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه سوم»

1 پسندیده

سلام این بخش از یه جایی به بعد زیرنویس فارسیش هماهنگ نیست

این تاپیک مربوط به بخش «3بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «سریال پاندای کونگ فوکار»، «فصل سوم»

1 پسندیده

سلام ۱:۴۷ sticks

این تاپیک مربوط به «خانه جدید» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه چهارم»

1 پسندیده

سلام اگر دقت کنید توی مجموعه سه
درس دو و این درس تکرار شدن، باتشکر :dizzy:

این تاپیک مربوط به «درس 49» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه سوم»

1 پسندیده

سلام فک کنم اینجا یعنی دقیقه ی ۱:۲۰ علاوه بر متن ، زیرنویس کارتون هم اشتباهه چون تمام مدت یه doll میخواسته…

این تاپیک مربوط به «دیدار بابانوئل» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه سوم»

1 پسندیده

سلام ثانیه ۱۸ ، ۴۲
Grampy

2:02 boulders درسته…

یا خدا 2:44 whopping درسته…

این تاپیک مربوط به «پارک دایناسور خرگوش گرامپی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه چهارم»

سلام دقیقه ۳:۲۵ این جمله کلا جا افتاده…
now can we chop the tree down؟

معنی درس هم لاک پشت ناقلا یا بازیگوش معنا بشه بنظرم بار معنایی قشنگ تری برای بچه ها داره و بهتر متوجه میشن به معنیش هم میخوره

این تاپیک مربوط به «لاک پشت شیطان» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه چهارم»

در جمله ۴ همین درس بجای wants نوشته شده warns

این تاپیک مربوط به «B» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Listen Here»، فصل «درس بیست و هشتم»

سلام ثانیه 30
budgie درسته:saluting_face:

این تاپیک مربوط به «داستان موقع خواب» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه چهارم»

1 پسندیده

1 پسندیده

سلام خوبین چرا نسخه جدید زبان شناس ک الان چند وقته منتشر شده هنوزم تو کپی کردن متن مشکل داره مثلا تو این صفحه فقط همین پارگراف تونستم کپی بگیرم و الباقی رو هرکاری میکنم کپی نمیکنه آخه اینو چرا حلش نمیکنین :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:
تازه اندازه متن هم می‌خوام بزرگ کنم نداره یعنی از متوسط یهو خیلی بزرگ میشه :smiling_face_with_tear::cry:
.
.
.
جالبه من اینو نسخه همون اول بخاطر این مشکلات مسخره و رو مخ پاک کرده بودم و از نسخه قبلی استفاده میکردم امروز ک باز کردم دیدم خودکار بروزرسانی شده :roll_eyes:

.
.
باگ هم داره اینجا رو ببینید کپی گرفتم دیگه چسبیده رو صفحه گوشیم پاک نمیشه

@sepide-str

5 پسندیده

سلام همکاران فنی درحال رسیدگی به این مورد هستن از این بابت خیالتون راحت اما نمی‌تونیم زمان مشخصی رو برای برطرف کردنش مشخص کنیم.
اما امیدواریم که هر چه زودتر این مشکل حل بشه :rose::pray:

2 پسندیده

ممنون،بفرمایید نسخه قبلی رو چطور میشه دانلود کنم ؟؟

وقت بخیر

در دقیقه ۳:۵۷ میگه Drove back

این تاپیک مربوط به فصل «برگشت به لس‌آنجلس » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کارآگاه لنی ساموئل»، کتاب «برنده در لوس آنجلس»

1 پسندیده

سلام چرا روی بعضی از کلمه ها میزنم اینجوری میشه؟!؟

با سپاس از نرم افزار خوبتون:melting_face::purple_heart:

زمان ۰۲:۱۲

No’but I.need to Set there Tn a hurry.
‏ب: نه، اما باید خودم رو با عجله برسونم اونجا.

این تاپیک مربوط به «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های توسعه ای برای شنیدن»، فصل «درس دوم»

زمان ۰۲:۱۲

: No’but I.need to Set there Tn a hurry.
‏ب: نه، اما باید خودم رو با عجله برسونم اونجا.

این تاپیک مربوط به «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های توسعه ای برای شنیدن»، فصل «درس دوم»

منم اینو گوش می دادم دیشب
Set هم به نظرم اشتباهه و get میگه

1 پسندیده

آفرین اینو دقت نکرده بودم. مجددا گوش دادم دیدم باید get there باشد. بزار تو یک کامنت دیگه مطرح کنم تا اونم‌به بخش تعمیرات ارسال بشه:grin::grin::grin:

1 پسندیده