تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام فعلا این ورژن زبانشناس متاسفانه با مشکل کپی مواجه هست ان شاءالله به زودی درست میشه

این تاپیک مربوط به «The Fata Morgana Effect» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «چیز های قشنگ روزانه»، «قسمت ۲»

زبانشناس باگ داره، بعضی متن ها میشه کپی کردن بعضی متن ها نه.

من وقتی که یه قسمتی از متن کپی نمیشه وارد صفحه اصلی زبانشناس میشم و دکمه تصویر زیر رو میزنم و بعد که وارد اون درس شدم زود دکمه توقف رو میزنم، متوقف که شد اون متنه رو کپی میکنم. اکثر اوقات کار میکنه

2 پسندیده

کلمه funeral به اشتباه federal تایپ شده است.

این تاپیک مربوط به «هفت عادت افراد تاثیرگذار» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «خلاصه کتابها به صورت انیمیشن»

سلام روز بخیر

وقتی معنی courage رو میخوام اصطلاح mean to رو نشون میده

این تاپیک مربوط به درس «گرفتن اعتبار» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «پادکست ESL»، بخش «بخش اول»

در ثانیه ۵۰ کلمه Sunday اشتباها Sudnday نوشته شده.

این تاپیک مربوط به «۳ - می توانم روزها و تاریخ ها را بگویم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Oxford Word Skills»، «ابتدایی»

1 پسندیده

در متن درس،در این جمله به جای کله angel(فرشته)،کلمه angle(کنج و زاویه)
نوشته شده است:

They made snow prints, and snow angles

این تاپیک مربوط به درس «خرس و خرگوش برف!» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان های مصور صوتی»، مجموعه «بسته ی پنجم»

این تاپیک مربوط به «Chapter 10 Exercise 10, Page 189» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Understanding and Using English Grammar»، فصل «Chapter 10»

My mom is often responsible for preparing meals.

چرا جمله معمولا مادرم غذا درست میکند ، سخت ترجمه شده ؟؟؟

این تاپیک مربوط به درس «غذا» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تمرین مکالمات روزمره انگلیسی»

1 پسندیده

در دقیقه 1:10 به جای in نوشته شده tn

این تاپیک مربوط به «۲۱ - می توانم در مورد آب و هوا صحبت کنم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Oxford Word Skills»، «ابتدایی»

1 پسندیده

این تاپیک مربوط به درس «گروه موسیقی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تمرین مکالمات روزمره انگلیسی»

1 پسندیده

در دقیقه 1:25 یک جمله جا افتاده و نوشته نشده

این تاپیک مربوط به «۳۰ - می توانم با قطار رفت و آمد کنم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Oxford Word Skills»، «ابتدایی»

در جمله:
The port, it’s calm.

The port بنظرم اشتباهه و باید report باشه.

این تاپیک مربوط به فصل «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «چهارصد واژه ضروری برای آیلتس»، فصل «جغرافیا»

1 پسندیده

در انتخاب کلمات و معنی دقت نشده.
مثلا در درس مرگ و زندگی
what would you do in a life or death situation
عبارت do in رو یه‌جا در نظر گرفته و معنی کشتن رو بهش داده درصورتی که اینا از هم جدا هستن و داره میپرسه چیکار میکردی در اون موقعیت. .
اگر امکان داره اینا رو ویرایش کنید. ممکنه موارد دیگری هم باشه. ولی در کل دستتون درد نکنه خسته نباشید به تیم زبان شناس

1 پسندیده

دقیقه ۱۱:۴۸ کلمه‌ی finally جا افتاده

این تاپیک مربوط به درس «راه بهتری برای یادگیری زبان انگلیسی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «کتاب گویا»

در voic 5.19 جمله اول شتباها نوشته اید you’re used to put sugar in your tea
در صورتی که you used to درست است

این تاپیک مربوط به «Unit 5 - Lesson 19» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «American English File»، «سطح ۳»، «کتاب دانش آموز»، «درس ۵»

Baby, I’ll never will go

منظورم اینه جمله زیر درسته:

Baby, I never will go

این تاپیک مربوط به «تو تنها نیستی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. موسیقی «مدرن تاکینگ »

با سلام و احترام خدمت تيم بسیار ارزشمند زبان‌شناس
ببخشید آیا تلفظ حرف the قبل از کلمه feelings ضرورت دارد؟
چه جناب آقای جی ای هوگ فقط در مرحله اول the را بیان فرمودند.
با نهایت ادب و احترام: دانشجوی شما :pray::rose:

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه تمرین تلفظ» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تلفظ انگلیسی - بدون تلاش»، فصل «لرزش ها»

1 پسندیده

در جمله:

Ohh he, fights us face to face

این تاپیک مربوط به «مسابقه رو ببر» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. موسیقی «مدرن تاکینگ »

سلام
میخواستم متن مورد نظرمو کپی کنم اما بعد آپدیت آخر این قابلیت برام کار نمیکنه، لطفاً رسیدگی بفرمایید.

عبارت Mittened grasp معنیش چنگک دستکشی میشه؟ تو متن اینطوری ترجمه شده.

این تاپیک مربوط به درس «آیرینِ شجاع» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان های مصور صوتی»، مجموعه «بسته ی دوم»