تعمیرگاه زبانشناس 📌

20231122_164306

5 - Marry

این تاپیک مربوط به «Unit 10 - Lesson 3» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «American English File»، «سطح ۱»، «کتاب کار»

2 پسندیده

ای بابا من اون کتاب نصفه خونده بودم قرار بود دوباره ادامه بدم ،هم راوی صداش قشنگ بود هم داستانش جذاب بود‌،چرا هرچی خوبه رو حذف میکنین نمیشه ک چون یه نفر از محتوا کتاب خوشش نیومده و گزارش داده هزار نفر دیگه ک دوس دارن بسوزن

2 پسندیده

یه نفر پدر مارو در آورده، معلومه که میشه

2 پسندیده

منم ی کتاب رو انتخاب کرده بودم ولی حذف شده بوده اما اون بالا جزو چیزهایی ک کارکردم میاورد…
شما هم ببینین شاید داشته باشید
اطلاعات کتاب رو هم نشون نمی ده اما بعد خوندن هر قسمت لغات ب دانسته ها اضافه میشه…

دوستان این ربطی به گزارش کاربر نداره قوانین زبانشناس براساس وزارت ارشاد هست و محتوای این کتاب با قوانین وزارت ارشاد مغایرت دارد.

1 پسندیده

Ajar اشتباها سر هم نوشته شده. باید نوشته بشه a jar of olive

این تاپیک مربوط به فصل «قاضی پسر » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های خیلی ساده»، کتاب «داستان هایی از شب های عربی»

2 پسندیده

خو اگه غیر این بود ک اصلا نباید از اول قرار میگرفت نه اینکه چند ساله کتاب اونجا هست من دو سال پیش نصفشو خوندم یهو حالا پاک شد،خب گزارششو دادن دیگه

لطفا عبارت wear out به معنی خسته کردن که در جمله ی Trigger wore himself out آمده، به دیکشنری اضافه بشه. ممنون

این تاپیک مربوط به درس «خون هیولا فصل اول» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «قصه های گوسبامپس»، فصل «خون هیولا»

2 پسندیده

به نظر من معنی had to be done در اینجا اشتباه نوشته شده است

این تاپیک مربوط به «سوم - استفاده از کلمات ۲» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۵۰۴ واژه‌ی کاملا ضروری»، فصل «درس ۰۳»

1 پسندیده

سلام من واژه brutally توی متن هست که با کلیک روش متاسفانه دیکشنری باز نمی شه تا معنی واژه رو‌ دید.
در ضمن پیشنهاد می‌کنم پرسش و‌ پاسخ هر قسمت از کتاب ها در داخل اپ ‌قابل مشاهده باشه و لزومی نداشته باشه تا به وبسایت رجوع بشه .

این تاپیک مربوط به «شخصیت و رفتار» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره « هزار کالوکیشن انگلیسی با 10 دقیقه در روز»

2 پسندیده

در کارتون پپاپیگ مجموعه ی اول ، پدر عینکش را گم میکند

در این جمله everything looks a bit soft and fizzy. همه چیز تار و مات دیده میشه. سوال: fuzzy درست است یا fizzy?

این تاپیک مربوط به اپیزود «پدر عینکش را گم می کند» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «کارتون پپاپیگ»، «مجموعه اول»

2 پسندیده

با سلام این درس پر از غلط های تبدیل ویس به متن هست.
لطفا یک مرتیه چک بفرمایید
موارد خیلی زیاد یود امکان اشاره به تک تک اونها نیست

2 پسندیده

ممنون اطلاع دادین چشم حتما

لطفا به تیم ترجمه‌ آموزش هاي لازم‌ ترجمه‌ داده شود یا لااقل از گوگل ترنسلیت ترجمه کنید. این چيه؟؟!!!
Screenshot_20231126-091921

این تاپیک مربوط به درس «مکالمه فعالانه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان های واقعی»، فصل «تز، به‌سوی نجات»

سلام دوست خوبم راوی اشتباه لفظی داره همون kick back درست هست که به معنی ریلکس کردنه

1 پسندیده

سلام دوست خوبم fuzzy درست هستش اصلاح شد

1 پسندیده

Screenshot_2023-11-27-12-26-54-362_com.zabanshenas

این تاپیک مربوط به اپیزود «Homers Odyssey» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. نمایش «خانواده سیمپسون»، فصل «فصل اول»

1 پسندیده

سلام دوست خوبم
معنی‌ش مشکلی نداره

اشتباه در تایپ کلمه bake

She loves backing cookies.
‏کلوچه پختن رو دوست داره.

زمان ۰۰:۱۵

این تاپیک مربوط به «بخش پنجم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیست و دوم»

2 پسندیده

کلمه partying اشتباه تایپ شده است

They both love parrying and they’re both a little crazy at times.
‏هر دوتاشون عاشق مهمونی رفتن هستن و گاهی هم یه کمی دیوونه‌ان.

زمان 01:15

این تاپیک مربوط به «بخش دوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیست و دوم»

2 پسندیده