تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام دوست خوبم این کتاب از اپ حذف شده بدلیل اینکه محتوا با قوانین وزارت ارشاد مغایرت دارد

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر

من از دیروز نمیتونم به پشتیبانی پیام بدم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام وقت شما هم بخیر
مرورگر گوگل کروم آپدیت کنید و روی پیشفرض بذارید.
یا با فیلترشکن بازش کنید. و یا نت رو عوض کنید
اگر درست نشد اطلاع بدید

2 پسندیده

ممنونم درست شد:rose:

2 پسندیده

اشتباها خودشیرینی ترجمه شده درحالی ک در جمله متن معنی جبران کردن میده

این تاپیک مربوط به «بررسی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «English Pod»، «سطح متوسط»، «9- I’m Sorry, I Love You II »

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
برای بررسی به همکاران ارجاع داده می‌شه.
ممنون از توجهتون.

در دقیقه 1/56 ترجمه (داد زدم )و( متوقفش کردم) جابجا نوشته شده

این تاپیک مربوط به فصل «جان سیلورِ بلند » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های خیلی ساده»، کتاب «جزیره ی گنج»

1 پسندیده

با سلام در قسمت اول سریال پو جایی برای عبارتstink eye ترجمه شده چشم بوگندو! ما در فارسی عبارتی باتفسیر و تعبیر چشم بوگندو نداریم. این عبارت یعنی dirty look و معنی لغویش میشه نگاه کثیف که باز هم اون معنارو در فارسی نمیرسونه. اصولا اینطور میشه ترجمه و برداشت کرد نگاه حاکی از عدم تایید یا یا با ناراحتی و یا چپ چپ نگاه کردن. پو داره میگه از شیفو خوشم نمیاد با اون چشمایی که انگار هیچوقت ازم راضی نیست یا ازم طلبکاره نه اینکه بگه از شیفو خوشم نمیاد با اون چشمای بوگندوش!

این تاپیک مربوط به بخش «bad_po» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «سریال پاندای کونگ فوکار»، فصل «فصل اول»

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
به همکاران اطلاع میدم که تصحیح بشه.
ممنون از توجهتون.

باسلام و خدا قوت به تیم فوق حرفه ای شما

در این فصل در تایم ۱:۲۵:۰۹ متن به انگلیسی و فارسی تایپ نشده و جا افتاده . لطفا اصلاح گردد .

در ضمن برنامه زبان آموز شما بسیاااار عالیه و من خیلی از شما تشکر میکنم .
خدا به همه تون سلامتی و دانش روز افزون بده

این تاپیک مربوط به فصل «فصل 06» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کتاب «صبح جادویی»

2 پسندیده

We have tides, anyone who’s near the ocean or has ever sailed, the tide comes in, the tide goes out, it depends on the moon and we have little charts about all .

بعد از ever sailed چند کلمه رو جا انداختند نوشته نشده.

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه اصلی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «برنامه‌ی VIP آقای ای جی هوگ»، فصل «چرخه‌ها و ریتم‌ها»

1 پسندیده

سلام
چرا صداش نمیاد؟

این تاپیک مربوط به درس «احوال‌پرسی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «عبارات رایج انگلیسی »

سلام وقت بخیر نسخه برنامه اتون رو بگید لطفاً

سلام خسته نباشید
قسمت “پیام به پشتیبانی” اپ برای من فعال نیست و هرکاری می‌کنم بهش دسترسی ندارم میشه خواهش کنم درستش کنید؟

این تاپیک مربوط به درس «خداحافظی کردن» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «عبارات رایج انگلیسی »

سلام وقت بخیر باید با مرورگر گوگل کروم آپدیت شده بازش کنید

Screenshot_2023-12-16-15-17-24-448_com.zabanshenas

نسخه جدید زبانشناس رو نصب کردم با اینکه برنامه روی دارک مود هستش اما این قسمت بک گراند سفید و متن ها هم کم رنگ میشند
که جالب نیست

بعد از آپدیت به گونه ای متن ها در قسمت یادداشت بهم خوردند و راست چین شدند

Screenshot_2023-12-16-22-57-19-613_com.zabanshenas

بخش پشتیبانی ظاهرا با مشکل مواجه شده، نمی تونم وارد بشم، فقط دایره در حال چرخش نشون میده
Screenshot_2023-12-17-01-35-49

سلام بعضی جمله ها داخل متن نیست
@aFsaneh_boroumand
@sepide-str

این تاپیک مربوط به «فصل 2» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های متوسط»، «غذا دور دنیا»

2 پسندیده

برای خرید اشتراک دچار مشکل شدم
تخفیف اشتراک برام اعمال نشده
با پشتیبان هم که ارتباط برقرار میکنم صفحه جواب پشتیبان بارگذاری نمیشه

1 پسندیده