تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام
بنده از دو تا گوشی استفاده می کنم چند روز پیش تو یکیشون زنجیره رو کامل کردم اما پس از اینکه با یه گوشی دیگم وارد شدم نوشت دیروز نیومدی یکی از نجات دهنده ها خودشو فدا کرد! الان تو هر دو گوشی یه نجات دهنده کم شده و یه قلب برا اون تاریخ گذاشته شده!

در ضمن در آپدیت جدید امکان کپی متن در داخل درس ها حذف شده من نمی تونم از قسمت درس واژگان آقای ای جی توضیحات یه کلمه را در قسمت توضیحات همان کلمه کپی کنم.

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
نسخه در هر دو گوشی باید یکسان باشه یعنی ۸.۱۳.۳۸ باشه.

وقتی با دستگاه اول استفاده میکنید و کارتون تموم شد حتما نت روشن کنید تا اطلاعات فعالیتتون به سرور ارسال بشه و بعد از پانزده دقیقه اطلاعات سینک میشن.
وقتی برای دستگاه دوم نت رو روشن کردید اطلاعات بازیابی میشه.

بله در جریانش هستیم همکاران دارن بررسی میکنن

میتونید دستی تایپش کنید اینجوری خیلی بهتر در ذهنتون حک میشه تا اینکه کپی پیست بشه.

2 پسندیده

به نکته بسیار خوبی اشاره‌ کردید

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
همکاران در حال بررسی این مشکل هستش اگر قابل حل باشه در آپدیت های بعدی اصلاح میشه

چرا معنی reorganis هایلایت نمیشه و معنی بالا نمیاد

However, as time went on, the museum set about reorganising its paintings

این تاپیک مربوط به «عنکبوت در موزه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی پنجم»

1 پسندیده

سلام وقت بخیر به همکاران ارجاع میدم که اصلاح بشه در آینده

سلام وقت بخیر
فایل صوتی این بخش مشکل داره لطفن بررسی کنید ممنون

این تاپیک مربوط به «Unit 11 - Lesson 16» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «American English File»، «ابتدایی»، «کتاب دانش آموز»، «درس ۱۱»

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
به همکاران ارجاع میدم تا بررسی بشه

سلام چرا نمیتونم اشتراک بخرم؟ قسمت پرداخت برام فعال نمیشه

سلام وقت بخیر در گفتگو راهنماییتون میکنم

سلاااام
Pretending to eat تلفظش برام واضح نیست توو داستان
انگار ing رو نمیگه یا یه جور خاصی میگه:innocent::innocent::innocent:

این تاپیک مربوط به «خرگوش آب زیر کاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی سوم»

سلام دوست عزیز
اینجا کلمه‌ی pretend به صورت ساده استفاده شده و ING نداره.
به همکاران اطلاع میدم که تصحیح بشه.
ممنون از توجهتون.

1 پسندیده

ممنونم :heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده

سلام خسته نباشید
من کتاب های خیلی ساده رو کاملا دانلود کرده بودم ولی الان داستان ها بالا نمیان و میزنه حذف کش و دانلود وقتی حذفش کنیم متن رو بالا نمیاره فقط صوت داره

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
نسخه اتون چنده؟

8.13.38

سلام دوستان، راهی برای نجات زنجیره وجود داره؟ من دیروز نتونستم بخونم زنجیرم شکسته، نجات دهنده زنجیرم 0 از 3 نوشته، خریدشم میزنم ناموفق مینویسه، من بدون زنجیرم انگیزه ندارم :pleading_face:

سلام وقت بخیر قسمت گفتگو بهتون پیام دادم لطفاً چک کنید

از چه طریقی دانلود کردید؟ فقط مستقیم درس رو باز کردید یا از سه نقطه کنار درس دانلود رو زدید؟

از هر دو روش دانلودش کردم
علاوه بر اون وقتی میخواستم دوره رو اضافه کنم از مشخصات دوره کاملا دانلود کردم همه ی داستان ها رو.