داستان خنده دار و جوک های انگلیسی

یعنی دختری به پسر بگه دوست دارم طرف بگه yes
باید طرف رو با دیوار یکی کنم :grin:

7 پسندیده

تو اون بالای عکس، یه دختر به دختر گفته دوستت دارم! :joy::joy::green_heart::blue_heart:

4 پسندیده

:person_facepalming:

اما دختر پسر نداره :joy: جواب سلام واجبه

5 پسندیده

:clap::clap::clap::joy::joy::joy:
آره واقعاً! :joy::joy: یعنی چی yes … yes؟؟؟!!! :joy::joy::joy:

4 پسندیده

کلا به کسی ابراز علاقه کنه آدم. مثلا من چند ماهی با یه دختر چت کنم.

بعد بگم حقیقتش ی چیزی رو میخوام باهات در میون بزارم. من خیلی ازت خوشم میاد و دوستت دارم.

بعد دختره بگه نظر لطفتونه آقای کشاورز.

دیگه هیچوقت اون شخص قبل نمیشم. :rofl: :rofl:

7 پسندیده

:clap::clap::clap::joy::joy::joy::joy::joy::blue_heart::green_heart::yellow_heart::purple_heart:
پشت صحنه بودی؟؟؟!!! :joy::joy::joy:

4 پسندیده

خب چی باید بگه :thinking: (برای کسب تجربه میخوام )

نکنید اینکارو :face_with_hand_over_mouth:

4 پسندیده

وقتی دو ماه با یه دختر چت میکنه یه پسر خب صمیمی هستند دیگه. مثلا فرض کن طرف همیشه بگه کامبیز. بعد بعد شنیدن این بگه کشاورز.

نقطه فانش اینه.

وقتی هم یه نفر میگه راستش میخوام یه چی بگم. من دوستت دارم داره پیشنهاد میده. طرف باید برحسب اون پاسخ بده دیگه. مثلا آها آره منم دوستت دارم یا حقیقتش ترجیحم اینه رابطمون اینجوری بمونه.

7 پسندیده

خیلی خوشبحالش میشه آخه
یکمی ضد حال خوبه که مثلاً بگه باشه بهش فکر میکنم :grin:

4 پسندیده

:joy: :joy:

ضد حال خیلی ریسکیه. چون پسر نه بشنوه میره دیگه پیداش نمیشه. مگر اینکه از این کنه ها باشه :grin:

6 پسندیده

نه بابا دختر به دختر نیست.

پایین که پسر به دختره طبیعتا بالا هم باید دختر به پسر باشه. چون اصلا معنی نمیده

این دیگه خیلی ضایس :joy:

6 پسندیده

جدی ؟!
پس روی خودم کار کنم حتما :ok_hand::joy:

4 پسندیده

شما از منم بی تجربه ترید ک :rofl: :rofl:

5 پسندیده

پس من صفحه نتش رو یه چک کنم برگردم اینجا @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

5 پسندیده

ای بابا
از یه جایی باید شروع کنم بعدش میام تجربه ام بهتون میگم :grin:

6 پسندیده

پسرا که همیشه آماده‌ن بگن “منم از تو خوشم میاد” :joy:

بعضی دختران که طاقچه بالا میذارن میرسن به آقای فلان و برادر جان و اینا :woman_facepalming:

@YoKambiz
@sepide-str

8 پسندیده

تجربه شخصیم نشون داده. برخی دخترا رو کافیه کم محلی کنی. تا کات کنی میرن با یکی از همون داداشیا :joy: :joy:

انگار زاپاس دارن یه گوشه. یکی رو میزارن تو سرکه که ایشالا بعدا استفاده کنن

8 پسندیده

مربی @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::blue_heart::green_heart::yellow_heart:
سایتش بسته است.
این رو چند روزه پیدا کردم! @Yo_Kambiz
می دونستم خوشت می یاد، زودتر می زاشتم اینجا! :joy::joy::joy::purple_heart::two_hearts:

3 پسندیده

سایت نمی‌خواد اصلا. منطقیش اونجوریه که دختر به پسر باشه. حالا چون من میگم غلطه؟ ولی سایته بگه درسته؟

این دخترا که همیشه قربون صدقه‌ی هم میرن. یه دختری به دختری دیگه بگه عاشقتم اون یکی میگه من برات می‌میرم. :joy:

6 پسندیده

ما رو حرف شما حرف نمی زنیم پروین خانم @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

4 پسندیده