جملات ناب و کاربردی

سلام به همه ی زبان آموزان زبان شناسی .
من مدت کوتاهیه که با زبان شناس آشنا شدم ولی واقعا تو این مدت کوتاه خیلی از این نرم افزار درس گرفتم…
منظورم فقط زبان و تمرین زبان نیست خیلی وقتا بعضی از درس هایی که میخوندم با جمله هایی روبرو میشدم که واقعا درک منو از محیط اطرافم تغییر میداد
ازتون میخوام اگه براتون ممکنه هروقت با هر جمله ی انگیزشی ناب یا هرچیزی که واقعا آدم و به فکر فرو ببره روبرو شدید اونو اینجا ب اشتراک بزارید حس میکنم بعد یک مدت کوتاه واقعا حرکت قشنگی میشه
مثل این جمله در درس تصویر بزرگ از ای جی هوگ

Elementary school prepares kids for junior high. Junior high prepares them for high school. High school prepares them for university. University prepares them for graduate school. So the goal of schools, if we can call it that, is simply to prepare kids for more school.

مدرسه ابتدایی بچه ها را برای راهنمایی آماده می کند. مدرسه راهنمایی آنها را برای دبیرستان آماده می کند. دبیرستان آنها را برای دانشگاه آماده می کند. دانشگاه آنها را برای دوره کارشناسی ارشد آماده می کند. بنابراین هدف از مدارس، اگر ما بتوانیم آن را (اینگونه ) بنامیم ، در حقیقت آماده شدن بچه ها برای مدرسه ی بیشتری است.

School is sort of a bullshit environment that is only appropriate for school.
مدرسه تقریباً محیط بیخودی است که تنها برای مدرسه مناسب است

با خوندن کامل درس حتما شمام این حقیقت و باور میکنید

:hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip:
تو پرانتز بگم هرچند شاید قبلا این مشارکت مطرح شده و من متاسفانه خبر ندارم ولی امیدوارم تجربه هاتون و مطرح کنید که با خوندنش اینجا ی انگیزه واسه خوندن یه درس کامل برا بقیه زبان شناسیا ایجاد شه مرسی از همتون :wink::tulip:
:tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus::tulip::hibiscus:

این تاپیک مربوط به درس« درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تصویر بزرگ »

5 پسندیده

سلام درود بر شما کار بسیار موثر‌ و کارآمدی کردین.
This is cool :rose::ok_hand::heavy_check_mark:

3 پسندیده

تشکر :hibiscus::tulip: شمام اگه تو مطالعاتی که داشتین به جمله هایی که از نظرتون واقعا جالبه رسیدین لطفا به اشتراک بزارید :hibiscus::tulip:

2 پسندیده