صحبت کردن روان

سلام دوستان من یه مدت هست که درس های انگلیسی قدرت رو گوش میدم و تمرین میکنم و کاملا بدون ترجمه متوجه میشم که چی میگه ولی موقع صحبت کردن نمیتونم به خوبی از کلمه ها استفاه کنم به نظر شما من چطور تمرین کنم؟ که راحت و روان بتونم داستان ها و مباحث درس رو خلاصه بگم ؟

این تاپیک مربوط به درس« انگلیسی قدرت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تسلط بر احساسات (۱) »

6 پسندیده

در حالت کلی مهارت پیدا کردن تو اسپیکینگ نسبت به بقیه‌ی مهارت‌ها وقت‌گیرتره. باید تمرینتو بیشتر کنی. به نظرم یه رفیق ایرانی یا خارجی پیدا کن‌ و باهاش هر روز انگلیسی حرف بزن. می‌دونم شاید کلمات زیادی بلد باشی اما تو استفاده از اونا به مشکل بر می‌خوری. برای این که این مشکلو نداشته باشی، باید تمرینتو بیشتر کنی. حتی اگه شده جلو آینه وایسا و با خودت حرف بزن. خودت رو تو موقعیت‌های مختلف قرار بده.

12 پسندیده

تا میتونید تکرار کنید مینی داستان ها رو و به گفته ای جی دقیقا عمل کنید ضمیر ناخداگاهتون خودش به حرف میاد وقتی داره ناخوداگاه دفعه اول بداهه تعریف میکنه ضبط کنید بقیه اش دیگه دستتون میادن

البته شرایط روحی روانی و احساسات خیلی مهمه یکی همون درس اول راه می افته یکی درس اخر ولی نگران نباشید نا امید نشید و پشتکار داشته باشید

9 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمایی تون

3 پسندیده

هرروز بارها و بارها تکرار میکنم ولی موقع گفتن خلاصه درس تمرکزم رو از دست میدم و کلمه ها از ذهنم میره !
ممنون از راهنمایی تون بلاخر راه میفتم :wink:

6 پسندیده

این مطالب رو هم ببینین میتونه براتون کمک کننده باشه

https://www.instagram.com/tv/CBJGoBjAbef/?igshid=57hwyco7o1kg

https://www.instagram.com/p/CFPTVk2BAR5/?igshid=19og52k30u8dk

9 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمایی تون

4 پسندیده

دوست عزیز سعی کن ابتدا داستان رو بارها و بارها وبارها گوش بدی تا صحبت هاشو باور کنی اصلا سعی نکن جمله به جمله و مو به مو حفظ کنی داستان رو ابتدا فارسی و با اعتماد به نفس برای دوستت یا کسی تعریف کن و صدای خودتم ضبط کردی به فارسی اشکالی نداره شاید دوستت هم قوه ی تخیل خوبی داشته باشه بهش شاخ و برگ بده آدم ها کلا برای داستان تعریف کردن متفاوتند یک اتفاق واحد می آفته هر کسی به زبان خودش میگه کلا به این فکر نکن که بعد از جمله ی ششم چی باید بگم و از قلم افتاد سعی کن یه کم بداهه گو هم باشی رےوس مطالب رو جایی بنویس باید کاملا طبیعی باشه و دقیقا فکر کنی یکی با این مشکل تسلط بر عواطف بهت مراجعه کرده و شما میخواهی کمکش کنی حالا چه در فارسی چه در انگلیسی اگه دانشی هم خودت داشتی بهش اضافه کن فقط چندین بار به فارسی بگو تا خوب برای خودت جا بیفته

1 پسندیده