تالار زبانشناس

صحبت کردن روان

سلام دوستان من یه مدت هست که درس های انگلیسی قدرت رو گوش میدم و تمرین میکنم و کاملا بدون ترجمه متوجه میشم که چی میگه ولی موقع صحبت کردن نمیتونم به خوبی از کلمه ها استفاه کنم به نظر شما من چطور تمرین کنم؟ که راحت و روان بتونم داستان ها و مباحث درس رو خلاصه بگم ؟

این تاپیک مربوط به درس« انگلیسی قدرت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تسلط بر احساسات (۱) »

5 Likes

در حالت کلی مهارت پیدا کردن تو اسپیکینگ نسبت به بقیه‌ی مهارت‌ها وقت‌گیرتره. باید تمرینتو بیشتر کنی. به نظرم یه رفیق ایرانی یا خارجی پیدا کن‌ و باهاش هر روز انگلیسی حرف بزن. می‌دونم شاید کلمات زیادی بلد باشی اما تو استفاده از اونا به مشکل بر می‌خوری. برای این که این مشکلو نداشته باشی، باید تمرینتو بیشتر کنی. حتی اگه شده جلو آینه وایسا و با خودت حرف بزن. خودت رو تو موقعیت‌های مختلف قرار بده.

8 Likes

تا میتونید تکرار کنید مینی داستان ها رو و به گفته ای جی دقیقا عمل کنید ضمیر ناخداگاهتون خودش به حرف میاد وقتی داره ناخوداگاه دفعه اول بداهه تعریف میکنه ضبط کنید بقیه اش دیگه دستتون میادن

البته شرایط روحی روانی و احساسات خیلی مهمه یکی همون درس اول راه می افته یکی درس اخر ولی نگران نباشید نا امید نشید و پشتکار داشته باشید

7 Likes

خیلی ممنون از راهنمایی تون

2 Likes

هرروز بارها و بارها تکرار میکنم ولی موقع گفتن خلاصه درس تمرکزم رو از دست میدم و کلمه ها از ذهنم میره !
ممنون از راهنمایی تون بلاخر راه میفتم :wink:

4 Likes

این مطالب رو هم ببینین میتونه براتون کمک کننده باشه

https://www.instagram.com/p/CFPTVk2BAR5/?igshid=19og52k30u8dk

6 Likes

خیلی ممنون از راهنمایی تون

4 Likes