هشتمین وویس من از نیمچه داستان ها

In the name of god

Hi there
دسته : نیمچه داستان
شماره داستان : 1
Name story : Mike is a cook ⁦📒
Speaker : Mojtaba ⁦🎙️

هشتمین وویسم از وویس های دنباله دار نیمچه داستان ها
لطفاً نظرات خودتون رو کامنت کنید
و مخصوصاً انتقاد و یا اشکالات کار رو بیان کنید

Thanks

لینک وویس قبلیم رو هم این پایین میزارم :point_down::point_down:

این تاپیک مربوط به داستان« مایک آشپز است » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

10 پسندیده

پ.ن : تپق در تپق شده کارم :neutral_face:و همینطوری فراموشی :expressionless:

7 پسندیده

درست میشه همینم عالیه واقعا :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

ممنونم این نظر لطفتونه:rose::rose: ممنونم بابت نظر با ارزشتون
اگر نقدی یا نقطه نظری یا پیشنهادی هم دارین بیان کنید که استفاده کنم و بتونم در ادامه بهتر عمل کنم :rose::rose:

8 پسندیده

خیلی خوب بود واقعا انگیزه گرفتم منم برم انجامش بدم. ممنونم

7 پسندیده

Good job dude

7 پسندیده

سلام، عالی بود یاد مجری های رادیو BBC افتادم :ok_hand::clap::clap:با قدرت ادامه بدید

6 پسندیده

سلام. جالب بود کارت. برای همه درسها این کارو انجام میدی؟
بنظرم راحت و بااعتماد بنفس بود و دوست داشتم🤘🏻

6 پسندیده

سلام و درود بر شما . باعث خوشحالیه که انگیزه گرفتین حتما انجام بدین و تداوم داشته باشین تو انجام دادنش . و ممنون بابت نظرتون :pray::rose:

Thank you really .Dear mua007 . I became happy for coment .

واقعاً :sweat_smile: ممنونم نظر لطفتونه :rose::rose: . و همچنین مچکر از اینکه نظر خودتون رو بیان کردید اگر نقدی دارین هم حتما بگین خوشحال میشم . :pray::pray:

6 پسندیده

بله واقعا، آنقدر جمله ها رو غلیظ تلفظ میکنید من نمیتونم. یعنی قشنگ خود مجری BBC :sweat_smile::star_struck:و اینکه آفرین استعداد دارید شماااا :ok_hand::clap::clap::clap:

5 پسندیده

سلام و درود . فعلا قصد دارم برای این سری از داستان ها ( نیمچه داستان ها ) این کا رو انجام بدم . و ممنونم از نظرتون :rose::pray:

5 پسندیده

بادرود مجتبی جان خوب و عالی بود ،اشتباهاتت خیلی کمه و بهتر خواهد شد‌.اعتماد به نفستان را میستایم.باتشکر از مربی خوبان افسانه عزیز ودستان مشوق شما.موفق باشید:rose::pray:

7 پسندیده

کار نشد نداره :no_mouth: اینقدر بهمون گفتند که یه کاریو تمیز درست انجام بدین که تو زبان هم آوای کلمات رو درست ادا میکنیم :expressionless::neutral_face:

6 پسندیده

من یه موزیک ویدیو از آدام لمبرت دیدم به خدا اولش که داره میخونه اینقدر جمله ی آخرشو غلیظ میگه انگار داره حالش بهم میخوره :joy::joy: حالا البته شایدم ادا در میاره، ادا اطواراش ماشالله زیادن :sweat_smile::joy:
حالا موزیک ویدیو شو تو مجله ی تصویری و تخصصی موزیک های انگلیسی میزارم ببینید
حالش میخواد بهم بخوره پسرک :joy::joy::joy: باید اونجوری تلفظ کنید:smiley::smiley:

6 پسندیده

درود بر شما . بله دوستان و شما لطف دارین که مشوقین با نظرای گوهر بارتون که مشوق بنده هستین . ممنونم که نظرتون رو بیان کردید . و اینکه سعی میکنم بهتر بشم :pray::pray:

6 پسندیده

منظور اینه که حالت تهوع داره ؟ :neutral_face::joy: حتما این بشر رو تگ کنید با این دسته از موجودات خدا اشنا بشیم:expressionless::neutral_face:

5 پسندیده

آره به خدا شونصد بار این موزیک ویدئو رو دیدم :joy::joy: البته یه تیکه ی آخر جمله شو بلدم اداشو دربیارم دیگه آره انگار میخواد بالا بیاره اسم آهنگشو نمیگم تا سوپرایز باشه
الان چند تا از آهنگاشو تو تاپیک مجله ی موزیکم گذاشتم محشره این پسر، :heart_eyes::sweat_smile::joy::joy::joy::ok_hand:

4 پسندیده

:joy::joy: خب حالا کی قرار از این سپرایز پرده برداری کنید و اکرانش کنید که گوش بدیمش . حالا نمیشه قبلش اسپویلش کنید :expressionless:

3 پسندیده

نه الان نه . موزیک ویدیو ش متن انگلیسی نداره اجرای اختصاصی هستش و البته جدید نیست مال زمانی بوده که موی فشن مد بود فکر کنم میشه 8 یا 10 سال پیش
ولی عالیه :ok_hand::heart_eyes:

4 پسندیده

خب هر موقع اکرانش کردی یادت باشه من رو تگ کنی :expressionless: تنکس :rose: میخام ببینم چطوری بالا میاره :expressionless::expressionless::neutral_face:

4 پسندیده