چالش پاییزه جعبه لایتنر🍁🍂

:fallen_leaf:سلام اوقات پاییزیتون بخیر:fallen_leaf:

جعبه لایتنر تعاملی زبانشناس کمک زیادی به زبان آموزا در رابطه با تکرار و تمرین لغات میکنه.
منم تصمیم گرفتم یک تاپیک چالش با همین موضوع در تالار قرار بدم.امیدوارم که با شرکت در چالش، من در این راه همراهی کنید.

:maple_leaf:و اما کاری که باید انجام بدین:maple_leaf:

شما باید هر روز یک شات از آخرین لغت باقی مونده که نشون میده شما تمام کلمات امروزتون رو مرور کردن در تاپیک قرار بدین:

و تعداد لغاتی که مرور کردین رو میگین
اگر هم تعداد لغات زیادی دارید یک شات از آخر لغتی که مرور کردین میذارید تا مشخص بشه چند لغت مرور کردین

22 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:
این چالش شما خیلی عالی ولی فکر نکنم من بتونم شرکت کنم :grimacing:
چون در روز نمی تونم ۱۷۰۰ لغت روکار کنم :cry:
ولی اگر هر روز لغت کار کنم عکس اون می تونم بزارم اگر اینجوری باشه من شرکت می کنم :hugs:

13 پسندیده

بله درسته صددرصد نمی تونید انقدر رو کار کنید
بله می تونید هر روز مقدار لغاتی که کار کردین رو بذارین

11 پسندیده

تشکر پس من هم لغت کار کردم شات می زارم :hugs:

10 پسندیده

منم حتما شرکت میکنم. خیلی رابطه خوبی با لایتنر دارم :heart_eyes:

12 پسندیده

وای من نیاز شدیدی به همچین چالشی داشتم. لایتنر از بخش هاییه که همش ازش فرار میکنم اونقدر هم زیاد شدن که بعید میدونم هر روز بتونم تمامش رو بخونم شاید چهار ساعت باید وقت بزارم تا هر روز کل لغاتو بخونم! من از صفحه لایتنرم (نمودار) که اصلا اوضاع خوبی نداره اسکرین میزارم.
مرسی برای این چالش:heart_eyes::heart:منم هستم.

12 پسندیده

چالش از کی شروع میشه؟!

9 پسندیده

از همین امروز من لغاتم رو تموم کنم شات میذارم

9 پسندیده

سلام به نظرم بهتره که از همون صفحه مرور لغات . اونجا که یه لغت مونده به آخر هست شات بگیریم و بفرستیم مثلاً ۱۵۰ لغت داریم و الان رسیدیم به لغت ۱۴۹ از اینجا شات بگیریم و بفرستیم بهتره به نظرم تا اینکه هر روز از یک صفحه تکراری عکس بدیم…

10 پسندیده

خب بله اینطورم خوبه دوستانی هم که لغات زیادی دارن از تعدادی که مرور کردن بذارن

8 پسندیده

این چیزی که گفتم هم برای دوستانی که لغت زیاد دارن باشه خوبه و هم برای اونایی که لغت کم دارن خوبه. یه شات از لغت یکی مونده به آخر بگیرن خیلی خوب میشه

اونایی که تعداد لغات زیادی دارند : یه سقف معیین براشون بزارید مثلا روزی ۱۰۰ لغت باید مرور کنند و شات بفرستند

اونایی که تعداد لغاتشون کم هست : از لغت یکی مونده به آهر شات بفرستند
مثلاً ۷۰ تا لغت داره وقتی رسید به لغت ۶۹ شات بگیره و اینجا بفرسته

این نظر من بود حالا دیگه هر جور خودتون میدونید و میتونید بر طبق اون تاپیک رو ویرایش بزنید

10 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:

من مثلا امروز ۲۰ لغت مرور کنم عکس همون بخش می زارم چون کلی مرور نمی کنم :grin:

یک عکس اینجوری من میزارم ، اگر همین قبوله من این جوری شات می زارم😉
باید جعبه لایترم رو خالی کنم برای همین :grimacing:

11 پسندیده

ممنون آره فکر کنم باید یک ویرایش کلی بزنم😁

7 پسندیده

۷۶ لغت
البته همرور باهم مرور نکردم نوشته ۱۳

11 پسندیده

10 پسندیده

با توجه به صحبت هاتون منم از این صفحه شات میزارم باید بیشتر میخوندم ولی شارژ گوشیم داره تموم میشه😅

12 پسندیده

سلام دوستان

9 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :rose:

8 پسندیده

من تازه شروع كردم تا با زبانشناس كار كنم،اين توضيحاتتون برام مجهوله،ميشه توضيح بديد؟يا اينكه كنار اون گردونه كه مثلا نوشته دوتا لغت تا مرحله بعد يعني چي؟

7 پسندیده

سلام . خوش اومدین :rose::bouquet:
اون گردونه ( بهش میگن آواتار که یه تخم هست) این آواتار کنارش سمت راست نوشته سطح 1 و کناره های این آواتار وقتی لغاتی رو یاد میگیرید پیشرفت میکنه و به تعداد لغاتتون اضافه میشه
کناذ همون آواتار سمت چپش تعداد لغاتی رو نوشته که اگه اون تعداد لغت رو یاد بگیرید به سطح 2 میرسید و آواتاتون رشد میکنه

8 پسندیده