چالش پاییزه جعبه لایتنر🍁🍂

سلام . خوش اومدین :rose::bouquet:
اون گردونه ( بهش میگن آواتار که یه تخم هست) این آواتار کنارش سمت راست نوشته سطح 1 و کناره های این آواتار وقتی لغاتی رو یاد میگیرید پیشرفت میکنه و به تعداد لغاتتون اضافه میشه
کناذ همون آواتار سمت چپش تعداد لغاتی رو نوشته که اگه اون تعداد لغت رو یاد بگیرید به سطح 2 میرسید و آواتاتون رشد میکنه

8 پسندیده

ممنونم :star_struck:

6 پسندیده

ممنونم از پاسخگوييتون،يسوال ديگه هم اينه كه چرا وقتي مثلا يه داستان رو ميخونم و لغاتي رو به لايتنر اضافه ميكنم و روي گزينه بقيه رو بلدم كه ميزنم و وقتي از برنامه خارج ميشم و دوباره بخوام وارد بشم ازم كد تاييد ميخواد برنامه و همه چي پاك ميشه و از اول بايد داستان رو بخونم و …

5 پسندیده

شما نباید کامل از برنامه خارج بشید
میتونید با پشتیبان گیری داده هاتون رو رو برگردونید

6 پسندیده

پشتیبانگیری خودکار هم روشنه و همینکه پشتیبانگیری هم کردم،نوتیفیکشن شروع مجدد باید خاموش باشه؟اسکرول خودکار چطور؟

5 پسندیده

خواهش میکنم . اینجا رو مطالعه کنید

7 پسندیده

سلام و درود .
اولین شات از مرور لغات جعبه لایتنر

19 آبان 1399

زمان مرور لغات : ۴۵ دقیقه

11 پسندیده

مال من روشنه نمیدونم اینو از پشتیبانی بپرسید

5 پسندیده

خیلی لطف کردید جناب مجتبی،پس اگه من یروز مطالعه نکنم برنامه کلا دوباره از من کد تایید میخواد و باید وارد کنم،همون دلیل قطع زنجیره؟درسته؟چون تازه شروع کردم به کار کردن باهاش و مطالعه اما هنوز رو تایم و برنامه دقیق نیستم؛دلیل پاک شدن اطلاعات مطالعه ایم همینه؟؟؟

7 پسندیده

نه اصلا ربطی به کد نداره شما وقتی برای بار اول ثبت نام میکنید کد میخواد مگر اینکه برنامه رو از گوشیتون پاک کنید ودوباره نصب کنید

4 پسندیده

99/8/19

8 پسندیده

خواهش میکنم. دقیقا متوجه نمیشم مشکلتون چیه ولی برای حل شدن مشکلتون با پشتیبانی ارتباط بگیرید

7 پسندیده

سلام نمیدونم دقت کردین یا نه ولی اون کلمه داخل جمله پایینی نیست . چطوری این جمله انتخاب شده واسه این کلمه؟

6 پسندیده

دوستان اون علامت قرمز بالا سمت چپ که کنارش عدد نوشته معنی‌ چیه

8 پسندیده

ببخشید یک مشکلی دارم نمیتونم بقیش رو تکمیل کنم

10 پسندیده

سلام بله دوست عزیز دقت کردم.
به دلیل این هست که من روی اون جمله کلیک کردم ولی یک کلمه ی دیگر را داخل لایتنر کردم.
لایتنر من

9 پسندیده

سلام

20 آبان 1399
مدت زمان مرور لغات : 35 دقیقه

10 پسندیده

99/8/20

8 پسندیده

ببخشید دوستان حالم امروز خوب نبود اصلا نتونستم بخونم
انشاالله فردا جبران میکنم

8 پسندیده

ایشالله فردا سرحال میشی امروزم جبران میکنی