چالش پاییزه جعبه لایتنر🍁🍂

5 پسندیده

5 پسندیده

دیروز لغاتم رو مرور نکردم

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام خدمت دوستان
امروز ۲۸ آبان ۱۳۹۹

7 پسندیده

8 پسندیده

سلام دوستان
تعداد لغات : ۱۰۲
در دو مرحله مرور شدند بخاطر همین داخل عکس فقط ۱۸ تاش مشخصه

8 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

من حس میکنم از حجم لغات لایتنرم اصلا کم نمیشه
:thinking::thinking::thinking:

8 پسندیده

زمانبره اینهمه لغت باید استمرار داشته باشید تا موفق بشید

7 پسندیده

حجم لایتنر شما خیلی زیاده
فرض کنین 1300تا فلش کارت رو بخواین همزمان ببینین و حفظ کینن…اصلا نمیشه ،حالا لایتنر زبانشناس یک طوری طراحی شده که حجم رو زیاد حس نمیکنین

من حدود 150لغت توی لایتنر رو هرروز باید مرور کنم که اگه بخوام مرورشون کنم حداقل 3ساعت طول میکشه…من جای شما بودم سبکتر میکردم لایتنر رو و صدتا صدتا میبردم توی خونه های جلوتر

البته سطوح مختلف هست و هرچی جلوتر بری یادگیری کلمه جدید سخت تر میشه…چون باید بری سراغ کلمه های کم کاربرد تر

خلاصه که لایتنر رو سبک نگه دارین که انگیزتون پایین نیاد

6 پسندیده

4 پسندیده

دوست عزیز شما هرچی کلمه نا اشنا دیدید به لایتنر اضافه کردید فکر کنم از کتابهایی شروع کردید که بالاتر از سطح خودتون بوده و همه رو ریختید داخل لایتنر شما یه ابمیوه گیری در نظر بگیرید اگر در ورودی اون بیش از حد میوه برزید هنگ میکنه و چیزی پایین نمیره که تبدیل به ابمیوه بشه و خروجی داشته باشه اما کم کم اگر میوه ها رو درونش بریزید بهتون اب میوه طبیعی میده ، ارام ارام و مطابق دانسته هایی که دارید و برنامه بهتون نشون میده مطالعه کنید و لغات اضافه کنید یادگیری در زبان زمانبر و مرحله به مرحله هست مغز انسان مموری کارت نیست طبق تجربه بهتون میگم با عجله کردن چیزی یاد نمیگیرید هیچ خیلی زود زده میشید شما باید مثل پازل مرحله به مرحله یادبگیرید و جلو برید

5 پسندیده

4 پسندیده

مرسی از همه:hibiscus::heart:
با این حال 1450لغت داشتم که 150 تاش کم شده ولی به چشم نمیاد. نه من از سطحم جلوتر نرفتم ولی از اون اول اصلا سراغ لایتنر نرفتم که بخونمش به خاطر همین رو هم تلنبار شده… از طرفی باید درسایی که میخونم و مرور کنم تا لغات توی داستان برام مرور بشه

5 پسندیده

وقتی تمام شدن میتونی یه برنامه جداگانه واسه لایتنرت طراحی کنی که هم کلماتش اینقدر زیاد نشه و هم به مرور درسهایی که میخونی کمک کنه و هم اینکه زیاد وقتت رو نگیره :blue_heart:

5 پسندیده

6 پسندیده

سلام خدمت دوستان
حدود ۱۰۰ لغت

7 پسندیده

سلام حدود ۸۰ لغت

8 پسندیده