املا لغات: در نرم افزار زبان شناس جایی برای تمرین املا لعات جدید هست؟

تو این نرم افزار جایی هست که املا لغاتی که برامون سخت هستش رو کار کنیم؟

این تاپیک مربوط به فصل« بسته ی اول » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه »

1 پسندیده

خیر

1 پسندیده

سلام دوست خوبم برای تقویت دیکته ی کلمات انگلیسی ابتدا توصیه میکنم که از تجربیات دوستان که در لینک زیر گفته شده استفاده کنید:

مورد دوم: منابع زبانشناس دارای متن و صوته، شما میتونید به دروسی که از لحاظ شنیداری به اون مسلط شدین گوش بدین و متنش رو بنویسید و در انتها با متن درس مقایسه کنید

مورد سوم :با افزایش میزان مطالعه، املا رفته رفته بهبود پیدا میکنه. مخصوصا مطالعه‌ی کتاب های سطح بندی شده‌ی پکیج زیبوک در نرم افزار زبانشناس

4 پسندیده

من امروز بطور جدی بخودم قول دادم ک روزانه املا یک درس رو بهمین شیوه انجام بدم . و اتفاقا اولین درس رو عملی کردم . واقعا بهم چسبید . اینقدر لذت بردم و پر از انرژی شدم ک نمیدونی .
وقتی تصحیح کردم چند تا اشتباه داشتم در حد ی حرف اضافه و ی کلمه و ی حرف اضافه رو نشنیده بودم .
و متوجه شدم بخاطر تکرار فوق العاده زیاد این درس در گذشته ، خیلی راحت و روون ، شنیده هامو می نوشتم . خلاصه کلی کیف کردم خیلی خوب بود .

2 پسندیده

خیلی خوشحالم از این بابت دوست خوبم. دقیقا همینطوره تکرار و تمرین رمز موفقیت صد در صدی هست :heart::muscle:

1 پسندیده