پشت صحنه‌ی زبان‌شناس چه کسانی زحمت می کشند؟

پشت صحنه‌ی زبان‌شناس رو ببینید!

سلام دوستان! از مجموعه پست‌های معرفی اعضا، امروز رسیدیم به تیم منابع اپلیکیشن. حتما داستان جذاب بچه‌ها رو تا آخر بخونین و نظرتونو دربارشون بگین.

:question:دوس دارین چه منابعی به اپلیکیشن اضافه شه؟

:man_technologist:نویسنده:
@Rezazakizade_
:man_artist:طراح:
@Farzadkarimi423

لینک این پست در تلگرام زبانشناس

لینک این پست در اینستاگرام زبانشناس

41 پسندیده

سلام قبلا گفتم دوست دارم کتاب ها و فیلم ها و چیزهای که گوش میکنم . متن با صدا هماهنگ باشه. متن داشته باشه غلط املایی نداشته باشه و قبلا از این که خودم به شخصه یه کتاب داستان یا فیلمی نگاه میکنم قبلاش تذکر بدن که این مجموعه کامل نیست . مثلا یکی از کتابهای روانشناسی .

19 پسندیده

آقا من دوس دارم سریال دوستان friends رو داخل زبان شناس داشته باشم چون خیلی از این سریال تعریف کردن و میگن برا پیشرفت زبان خیلی عالیه اگه لطف کنین بزارین،ممنون

14 پسندیده

سلام، متاسفانه به دلیل تعارضات فرهنگی گذاشتن این سریال ممکن نیست.

20 پسندیده

سلام
اومدم خداقوت بگم به تیم زبانشناس :grin:

17 پسندیده

با سلام پیشنهادات و نظرات بنده :

۱.پادکست esl را کامل کنید متن و صوت این مجموعه در اینترنت موجود می باشد.
۲.اضافه کردن دوره جورجیانا که مثل ای جی پکیج مینی داستان دارد برخی از دوستان نمی تونند با صدا ای جی ارتباط بگیرند ( البته بنده که با شور شوق و هیجان ای جی زندگی میکنم)
۳.دوستان فوتبالی منابع فوتبالی چرا در مجموعه موجود نیست؟ بنده نه پادکست نه کتاب به جز کتاب سرالکس نمی بینم ، برای فوتبالیها بهترین روش که با لذت زبان یاد بگیرند همین منابع هستند
۴. گپ در مجوعه های سطح بندی کتابها وجود دارد و ژانر ترسناک بسیار کم می باشد در این دوره ها به یک باره در این ژانر به کتاب گوسبامپس می رسیم
۵. منابع سطح بندی شده کتابها بخصوص دوره متوسط به بالا به شدت در ژانر عاشقانه کم می باشد و نیاز به افزایش دارد
۶.کارتون خانواده سیمپسونها ناقص است این مجموعه بسیار بیشتر از این است و برای کسانی که به سطح متوسط رسیدند برای ارتقا در یادگیری بسیار مناسب است.

شاد و موفق ، پیروز باشید

14 پسندیده

با سپاس از زحماتتون اپلیکشنی ارائه دادید که من نوعی بعد از سال ها امیدوار شدم بتونم یه انگلیسی زبان موفق بشم آن شاء،:pray::pray::tulip:

14 پسندیده

سلام دوستان پشت صحنه خدا قوت بهتون مرسی که هر ماه یا حتی هر هفته مارو با دورهدهای جدید سورپرایز میکنین :rose::grin:

18 پسندیده

سلام
مرسی دوستان :rose: :blush:

14 پسندیده

یه سلااااام و یه خسسسته نباشید گرم ب همه سازندگان این برنامه :smiling_face_with_three_hearts:
امیدوارم ک با انگیزه بیشتر و اراده قویتر ب راهتون ادامه بدین و بازم ما را بیشتر از قبل سورپرایز کنین :slightly_smiling_face:

تشکر بخاطر برنامه خوبتون و آرزوی بهترین ها را برا همه شما دوستان دارم
:bouquet::bouquet::bouquet:

12 پسندیده

ممنون، همچنین :rose:

9 پسندیده

مهناز جان تاپیکی برای این مورد در نظر گرفته شد و هر موردی رو که اطلاع دادین در حال ویرایش هست…ممنون میشم موارد اصلاحی رو در تعمیرگاه زبانشناس اطلاع بدین تا همه این موارد رو ادیت کنیم

12 پسندیده

دمتون گرم همکاران گلللل…خسته نباشیننن و ممنونیم که تلاش میکنین تا اپلیکیشن هرروز پربارتر بشه :heart_eyes: :heart_eyes::pray::pray::rose::rose:

15 پسندیده

مرسی رفیق :rose: :blush:

12 پسندیده

سلام :hibiscus:
اگر امکانش هست در بخش زوم کتاب های بیشتری رو قرار بدهید مثل زبان برنامه نویسی سی ، سی پلاس جاوا ، کتاب های هنری بیشتر یک چیز دیگه که خیلی واجب کتاب های مخصوص ادبیات معاصر و سروده های معاصر جهان رو در بخش زوم اضافه کنید
یک قسمت جدا هم برای علم فیزیک و ستاره شناسی و نجوم قرار بدهید

کتاب در مورد انواع بازی های رایانه ای
کتاب های اسلیمی یا داستان های اسلیمی اینم واجب ، کتاب درزمینه هنر های اسلیمی ، بعد کتاب های تاریخ جهان ، کتاب های اسلامی به زبان انگلیسی مثل کتاب های دکتر
علی شریعتی ،

خیلی ممنون میشم :hibiscus::blossom::rose::tulip:

13 پسندیده

سلام چشم حتما این موارد رو تو لیست پیشنهادات میذاریم دوست خوبم تا همکاران به ترتیب به این موارد رسیدگی کنن

10 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:
ممنون میشم اگر پیگری کنید :rose:

8 پسندیده

سلام به عزیزان پشت صحنه زبانشناس
خداقوت میگم به هر دو دوست عزیز @Farzad_Poodineh و @Shayan_Parvizi
اضافه کردن منابع به اپ یک پروسه بسیار زمان بر هست که دقت و توجه خاصی میخواد و همین که دارین تلاش میکنید درخواست های زبان آموزان رو در کمترین زمان ممکن بررسی و اجرایی کنید خیلی دست مریزاد داره
خداقوت :slightly_smiling_face: :rose:

16 پسندیده

سلام
ممنون رفیق :rose: :blush:

همچنین :blush:

8 پسندیده