Weight and weigh

how much does he weigh?
does he weight 258 pounds?
هردوی جمله‌ها فعل weigh هست ولی
در جمله‌ی دوم به شکل weight اومده
سوالم اینه که فرقی نمی‌کنه هردوشکل رو به عنوان فعل استفاده کنیم؟ یا اشتباه تایپی هست؟!

این تاپیک مربوط به درس« درس مکمل - پرسش و پاسخ » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « غذای بوبا - درسنامه اصلی »

3 پسندیده

بله ولی اینجا منظور از weight اون معنی دوم نبوده، توی mini story داره درمورد وزن یه گربه سوال می‌شه و این دوتا جمله پشت سرهم تکرار می‌شن و به یک منظور استفاده شدن

2 پسندیده

سلام وقت بخیر.
توی متن درس من weight ندیدم. ممکنه ادیت زده باشین خودتون یا شخص دیگه ای. اگر بوده هم غلط املایی بوده و weight به صورت فعل هم میاد اما این معنی رو نمیده. اینجا همون weigh درسته

1 پسندیده

سلام این مورد توی مینی استوری بود، بله منم گذاشتم به حساب غلط املایی☺ ممنونم

1 پسندیده

خواهش میکنم. بله متوجه شدم. این درس رو میگین احتمالا. توی این نبود weight.

1 پسندیده

بله همینه
یکی دو مورد دیگه هم دیدم توی درس‌های دیگه که احتمال میدم یه همچین اشتباهی بوده
می‌تونم بپرسم فایل‌های صوتی توی زبانشناس بصورت تکست پیاده‌سازی شدن یا موجود بوده؟

1 پسندیده

توی این درس که الان درسته. البته چک کردن این موارد ساده ست و با فایل صوتی یا تصویریش میتونین تطبیق بدین، وقتی این کار رو کردین و مطمئن شدین اشتباه تایپی داره میتونین خودتون هم ادیت بزنین و در ویرایش مشارکت کنین.
در غیر اینصورت این تاپیک هم هست برای ایرادات دیگه:

در مورد سوالتون همکاران بهتر میتونن راهنمایی کنن:

@Shayan_Parvizi
@Farzad_Poodineh

3 پسندیده

سلام :rose:
بعضی از دروس توسط همکاران تایپ میشن
اما برای اکثر دوره ها و دروس متن از قبل موجود بوده، اما باز هم متن های رسمی دوره ها ایراد تایپی دارن که اون ها هم توسط همکاران ما اصلاح میشن.

1 پسندیده

آها
بسیار خب ممنونم از پاسخگویی‌تون :relaxed:

1 پسندیده