پیشنهاد برای کاهش اشغال حافظه

سلام دوستان وقتتون به خیر
من مدت هاست با مشکل پر شدن حافظه گوشیم با فیلم های زوم رو به رو هستم
یه پیشنهاد داشتم کاشکی بشه هر چه سریعتر در آپدیت بعدی علاوه بر اینکه می تونیم خودمون فیلم دلخواهمون رو به زوم اضافه کنیم یه فضای حافظه ابری هم برای دانلودش در نظر بگیریم
راستش من زیاد وارد نیستم ولی شاید بشه از گوگل درایو استفاده کرد مثلا لینک شد به گوگل درایو یا حالا هر فضای کلودی دیگه که حداقل حافظه گوشی یا رم را اشغال نکنه
دستتون مرسییییی :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face:

8 پسندیده

سلام ستاره جان :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
فکر نمی کنم امکانش باشه
چون فضای ابری هم با نت توش اطلاعات رد و بدل میشه
یعنی شما بخوای چیزی رو بریزی توش با نت باید بریزی و چیزی هم بخوای برداری باید با نت برداری
و خب در هر صورت نت میبره
مزیت فضای ابری اینه شما وقتی میخوای فایلی رو نگه داری که اگه پاک کنی دیگه بهش دسترسی نداری س اونجا میریزیش و هر موقع خواستی با نت دانلودش میکنی
پس واسه منابع زبانشناس فایده ای نداره

6 پسندیده

سلام دوست خوبم من آقای ناصری رو تگ میکنم که اگر امکانش بود خدمتتون اطلاع بدن @hnaseri

4 پسندیده

دقیقا درسته. یعنی اونطوری شما به جای حافظه کلی پول نت باید بدین. چون هر بار از اول باید دانلود کنه.

نرم افزار ما هم میشه یه فیلمی رو احتیاج ندارید موقتا حذفش کنید. هر وقت دوباره خواستید ببینید دانلود کنید.

6 پسندیده

راهکار اینه فیلم های مورد نظر تو یک حافظه دیگه مثل هارد اکسترنال یا فلش مموری یا دستگاه دیگه کات کنید هر موقع نیاز داشتید و می خواستید دوباره ببینید فیلم مورد نظر به حافظه گوشی منتقل کنید اینجوری نیاز به دانلود مجدد ندارید

4 پسندیده

بادرود .درروز اینهمه ما از نت بیدلیل استفاده می کنیم حالابرازبان چند باری دانلود بشه از نظر من ایرادی نداره.یه رم برای گوشی واسه زبان جداگونه تو گوشی بزارین.راهش اینه

4 پسندیده