تالار زبانشناس

راهنمایی برای نوع ازمون انگلیسی

سلام دوستان بنظرتون ازمون تافل خوبه یا ایلتس؟ اگه میشه لطف کنید کامل راهنماییم کنید اگر تجربه شو دارین چه از خودتون چه از دیگران…:heart:

5 Likes

سلام دوست خوبم تو تاپیکهای تالار میتونین موارد مشابه که به این وال جواب داده شده رو ببینین… یکی از این تاپیکها رو من براتون میذارم

4 Likes

سلام مرسی افسانه جان از راهنماییت خیلی خوب بود فقط ی سوال دیگه واس محض مطمئن شدن برای ازمون جنرال ایلتس فقط خوندن و نوشتن کافیه ؟

2 Likes

سلام عزیزم شما برای آزمونای بین المللی باید هر چهار مهارتتون رو تقویت کنید و حدنصاب نمره رو توی هر چهارتا مهارت کسب کنید.

1 Likes

سلام عزیزم والا نوشته شده بوده ک این فقط برای بورسیه تحصیلی لازمه ک مال ازمون اکادمیکه
من میخوام ازمون جنرال برای کار بدم

2 Likes

اگر برای کار میخواید برید زبان تون رو تقویت کنید و یک رزومه قوی بنویسید. احتیاجی به آزمون نیست گرچه یک پوین مثبت محسوب میشه اما دوستای من که برای کار رفتن آزمون ندادن، ولی سطح زبان شون خیلی بالا بود. این آزمونا چند وقت بیشتر اعتبار نداره و کلی هزینه باید پرداخت کنید

2 Likes

سلام عزیزم. آیلتس جنرال و آکادمیک از نظر شکل و ساختار امتحان کاملا شبیه به هم هستن و در هردوی این آزمونها هر چهار مهارت خواندن نوشتن شنیدن و صحبت کردن امتحان گرفته میشه

3 Likes