تالار زبانشناس

دوره های مناسب واژگان برای سطح مبتدی

سلام رفقا! امیدوارم رو به راه باشید. تو این مجموعه مقاله می‌خوام دوره‌های مناسب برای یادگیری واژگان رو با توجه به سطح براتون‌ معرفی کنم‌ تا دیگه برای انتخاب دوره سردرگم نشید. تا آخر با من همراه باشید.

نیمچه داستان

این منبع برای زبان آموزانی که علاقه دارند از سطوح ابتدایی با متد تی پی آر اس کار کنند مناسبه. این منبع توسط استیو کافمن که به ۱۶ زبان زنده دنیا مسلطه طراحی شده. این دوره شامل ۶۰ درس میشه و میانگین هر درس ۵ دقیقه هست. هر درس حداقل شامل دو قالب میشه و در انتهای هر درس می تونید با پرسش و پاسخ، واژگان و گرامر رو به شکل عمیق یاد بگیرید. خصوصیات دوره:

1.مرسوم ترین لغات انگلیسی

2.مرسوم ترین گرامرهای انگلیسی به خصوص افعال و زمانهای مرسوم

3.ترجمه فارسی

4.میانگین هر درس ۵ دقیقه

5.آموزش با روش تی پی آر اس

آدرس دوره: اپلیکیشن زبانشناس-بخش زبانشناس-ردیف داستان های ساده

داستان­های مصور صوتی

این دوره شامل داستانهای پر مخاطب و جالبه که بومی زبانها اونارو خوندن و تبدیل به انیمیشن کردند. از اونجایی که این اشعار و داستان­ها برای کودکان ساخته شدند، مطمئنا برای شما ساده و قابل فهم خواهند بود و برای یادگیری زبان در سطح مبتدی کاملا مناسبه. میانگین هر درس بین 4 تا 7 دقیقه‌ بوده و تمامی دروس شامل ترجمه فارسی هستند و بیش از 500 داستان متنوع در این دوره وجود داره.

آدرس دوره: اپلیکیشن زبانشناس-بخش زبانشناس-ردیف داستان های ساده

داستانهای بچگانه

این سری از داستان‌ها معمولا به همراه فایل تصویری انیمیشنی بوده که ویدیوها رو برای کودکان و نوجوانان جذاب میکنه. البته به دلیل زبان ساده‌، این دروس برای افراد مبتدی و کسایی که برای مدتی زبان انگلیسی رو کنار گذاشتند هم بسیار مفید و مناسبه. نکته مهم در مورد این دوره اینه که تمامی دروس دارای ترجمه هست و برای یادگیری لغات جدید، به زبان‌ آموزان و افراد مبتدی کمک میکنه. همچنین این دوره یکی از پرطرفدارترین دوره‌های اپلیکیشن زبانشناسه.

آدرس دوره: اپلیکیشن زبانشناس-بخش زبانشناس-ردیف داستان های ساده

کتاب‌های ساده و خیلی ساده

چی بهتر از این که واژگان رو داخل داستان‌های جذاب یاد بگیرید؟ این دو دوره پره از داستان های معروف و دوس داشتنی که خیلی می‌تونه به تقویت واژگان شما کمک کنه‌ و منبع خوبی برای شروع مطالعه زبان باشه.

آدرس دوره: اپلیکیشن زبانشناس-بخش زیبوک-ردیف مجموعه‌های سطح‌بندی شده

کدوم قسمت اپلیکیشن زبانشناس رو بیشتر دوست دارید؟

16 Likes

سلام
همشون خوبن بنظر من، ولی من در درجه اول قسمت زوم را دوس دارم و بعد کتابهای ساده و خیلی ساده را :slightly_smiling_face:

4 Likes

قسمت زوم که بحثش جداس اصلا :heart_eyes: :heart_eyes:

5 Likes

من بیشتر داستان های ساده و خیلی ساده رو کار میکنم، از نتیجه هم راضی ام، وقت داشته باشم خیلی سریع میتونم با زیبوک دایره لغتم رو بالا ببرم

5 Likes

سللم همشون خیلی خوبه من کتاب داستان ها را بیشتر دوست دارم

5 Likes

زیبوک کتاب های خیلی جذابی داره :heart_eyes: :heart_eyes:

5 Likes

عالیه اون دوره :heart_eyes:

5 Likes