شانزدهمین وویس من از نیمچه داستان ها

In the name of god

“Hi there”

دسته : نیمچه داستان

شماره داستان : 16

Name story : gene wants a new job. ⁦📒
Speaker : Mojtaba ⁦🎙️

شانزدهمین وویسم از وویس های دنباله دار نیمچه داستان ها
خوشحال میشم نظرات خودتون رو کامنت کنید :pencil2::envelope_with_arrow:

و مخصوصاً انتقاد و یا اشکالات کار رو بیان کنید :bouquet::pray:

New voice :point_down::loud_sound:

Old voice :point_down::loud_sound:

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 16- جین شغل جدید می خواهد » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

10 پسندیده

پ.ن : یه سوتی بدی دادم :joy:
I told car instead job

4 پسندیده

I “said” car.
درستش هست.

4 پسندیده

باید اشتباه کنید تا یاد بگیرید مسله ایی نیست شما حالا حالا ها اشتباه خواهید کرد امیدوارم با قدرت به مسیرتون درست ادامه بدید به نظرم وقتشه خودتون به چالش بکشید برید یه مرحله جلوتر زیاد تو این مرحله نیاز نیست بمونید

6 پسندیده

بله درسته هم‌ اونجا و هم اینجا سوتی دادم :expressionless::joy:
کلا با این دو تا کلمه مشکل دارم :neutral_face:

3 پسندیده

چجوری خودم رو‌به چالش بکشم؟
و منظورتون از از یه مرحله جلوتر رفتن چیه؟از چه مرحله ای و از کجا جلوتر برم؟

2 پسندیده

چالش یعنی یکم از محدوده راحتی خارج بشید یه گام سخت تر کنید خودتون به زحمت بیشتر بندازید به نظرم وارد دوره داستان واقعی یا انگلیسی بدون تلاش ای جی بشید یکم سطح کار و داستان ها میره بالا تو اون دوتا دوره البته اونجا دیگه باید یه هفته وقت بزارید.

5 پسندیده

یعنی این ۶۰ داستان رو ادامه ندم به این شکل ؟
و رها کنم و سراغ داستان های واقعی و یا انگلیسی بدون تلاش برم و اونجا به تلاشم ادامه بدم؟
و اینکه اگر قراره رهاش کنم پس تاثیر اون ۶۰ داستان بعد از تموم‌کردنش و تاثیر درک‌ مطلبی که برای من اونم خب حقیقتا برام نداره
و هم لغات داخل اینکه نیمچه داستان ها رو هم باید یادبگیرم که ۳۰۰ تا دیگه مونده
و اینکه من برای حفظ کردن این داستان ها هر داستانی حدود دو روز زمان لازم دارم .
ولی میتونم روزی یه داستان پیش ببرم بدون اینکه بخام حفظشون کنم و ازشون وویسی هم ندم
شاید با اینکار بتونم اون داستان ها رو شروع کنم
باز هم مطمئن نیستم نمیدونم باید چه کرد دقیقاً و چه کاری برام بهتره

5 پسندیده

دوست عزیز شما اگه دوره مقدماتی زیادی طول بدید تو دوره های متوسط یقیین گیر میکنید و نا امید میشید انرژی اصلی باید نگه دارید برای دوره های اصلی که تازه باید تسلط ۱۰۰ درصدی پیدا کنید قرار نیست هر ۶۰ تا متن رو بخونید بعد تاثیر به این شکل نیست که شما عین جمله رو به یاد بیارید شما ترکیب جمله بندی به صورت نا خواداگاه یاد میگیرید زبان یک موجوده زنده است که مدام در ذهن انسان در حال ساخت یک جمله جدیده شما با tprs فقط بین ضمیر نا خوداگاه و زبان یک پیوند ایجاد می کنید. بعد شما اون ۳۰۰ لغت به تناوب در جاهای دیگه خواهید دید نگران اون لغات نباشید.

4 پسندیده