ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»

ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»
none 4.625 48

ولی خیلی پول میگیرینا

این متن ترجمه نداره من میخواهم که ترجمه داشته باشه تا درست یاد بیگیرم من اوقدر انگلیسی بلد نیستم

1 پسندیده

سلام من توی تاپیک چالش زنجیره روند زبان خوندنتونو دیدم و واقعا انگیزه گرفتم میشه بفرمائید چطوری هرروز مرتب دوساعت و نیم زبان میخونید و زنجیره تونو این همه مدت حفظ کردید؟؟من با اینکه مشغله زیادی ندارم و وقتم تقریبا ازاده اما نمیتونم طبق برنامه ای که میخوام پیش برم و نمودار زبانم سینوسیه😑

1 پسندیده

من هر روز داستان رو میخونم و بعد گوش میدم و دوباره میخونم، خیلی کمک کننده است

1 پسندیده

سلام, تنها چیزیکه می تونم عرض کنم علاقه و اشتیاق زیادی که همواره به زبان داشته و دارم اما منهم قبلن زیاد فرصت نداشتم تا اینکه با زبانشناس آشنا گشتم حال نزدیک سه سال است اما ۶ ماه اول را منهم کم می خواندم تا اینکهراهنمایی خواستم چون من ابتدا نیم ساعتو در نهایت یکساعت وقت می گذاشتم لاجرم تصمیم گرفتم با نیرو و قدرت بیشتری ادامه بدهم و بعد با دونیم ساعت شروع کردم ادامه دادم حتی ۷ ال ۸ ماه ۶ ساعت و گاهی بیشتر می خواندم و بعد ۳و نیم ساعت ادامه دادم و البته حالا هم سه ساعت و نیم وشاید بیشتر زبان می خوانم اما فقط دو نیم ساعتش به کمک زبانشناس بقیه را کتاب و مکالمه وقتم را گرفته است در نهایت چاره ای جز باقدرت و مستدام و پایدار ادامه خوهم داد و حتمن شما هم به این نتیجه خواهی رسید,. با تشکر

7 پسندیده

peeeeeeeeeeeéeeeeeeeeeeeeeerfeeeeeeect​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

خیلی ممنون از این برنامه

2 پسندیده

عالیه. من هرچی خوندم تو ذهنم مجسم شد مثل اینکه فیلمش رو دیده باشم😄

3 پسندیده

خوبه‌جالب‌وآموزنده‌است

2 پسندیده

خیلی کمک به یادگیری میکنه

2 پسندیده

خوبه ولی من این قصه ترسناک بود خیلی ترسیدن انان هم خیلی اینگلیسی یاد گرفتم از برناموتون مچکرم

2 پسندیده

خیلی ترسناکه :fearful::fearful::fearful::fearful::fearful: من دارم انان میترسم

2 پسندیده

خیلی خیلی خیلی ترسناکه یکم بهتر بسازید اه:worried::worried::worried::frowning_with_open_mouth:

1 پسندیده

nice and jawdropping

2 پسندیده

بسیار عالی و مفید است سپاسگزارم

2 پسندیده

علی بی نظیر بهترین واقعا عالی بود :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::heavy_heart_exclamation::blush::heavy_heart_exclamation:

2 پسندیده

عالي هست ، البته اگر معني لغات بدون دانلود ديكشنري ديده ميشدخيلي عالي بود

2 پسندیده

داستان جالبه و لغات خوبه

2 پسندیده

این دوره بسیار عالی بود :ok_hand:
ممنونم از تلاش تیم زبانشناس :rose:

2 پسندیده

خوب بود ولی فیلمای جدید و با زیر نویسو بیشتر کنید صفحه فیلما هم بزرگتر کنید کتابا هم ترجمه داشته باشه بهتره

3 پسندیده